Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

strasznie wysuszał

Szukałam czegoś odpowiedniego, aby w końcu pozbyć się zaskórników. Nie lubię duzo czasu spędzać na myciu twarzy, chciałam czegoś prakatycznego. Niestety już po kilku zastosowaniach zauważyłam zmiany, niepokojące zmiany.

Plusy:
+minimalne oczyszczenie z zaskórników oraz krost

Minusy:
- Kosmetyk strasznie wysuszył mi twarz. Skóra schodziła warstwami, nawet kremy nie pomagały,
- na policzkach i koło nosa miałam strasznie zaczerwienioną twarz,
-twarz niemiła w dotyku

dla osób o cerze suchej i wrażliwej, nie polecam.
stanowczo odradzam

Średni

Używałam tego żelu długo około 3,4 lat.Później postanowiłam wypróbować czegoś innego.

Plusy:
-wygodne opakowanie,
-dobra konsystecja,
-jako żel myjący i maseczka jest ok,odświeża,zamyka pory,wygładza skórę.
-maseczka jest dobra po oczyszczaniu skóry,zmniejsza zaczerwnienienie twarzy,
-zapach nie przeszkadzał mi,nie był drażniący,
-wydajny,jedno opakowanie miałam 2,3 miesiące,

Minusy:
-jako peeling nie sprawdza się,ma zbyt słabe drobinki żeby usunąć martwy naskórek,
-mat był ale na krótko,po 3 godzinach od mycia skóra świeciła się
-stosując go często może wysuszyć skórę
-cena( około 17,18 zł)
- nie zapobiega powstawaniu zaskórników,

Nie wiem czy wrócę do niego,jest wiele innych kosmetyków 3w 1 lepszych i tańszych od tego.
Używam tego produktu od: używałam przez 3,4 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Jest świetny :D

Najlepszy kosmetyk do oczyszczania twarzy z jakim miałam do czynienia :)

Plusy:

- cena (raz na 2 miesiące jestem w stanie wydać 17zł)
- oczyszcza
- matuje
- wydajny
- skóra dzięki regularnym stosowaniu jest gładka

Minusy:

- według mnie brak :)

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :D

NIE lubiłam go

+ zamyka pory
+ wygładza

- podrażnia
- wysusza

Nie wiem czy to normalne - ale mnie strasznie piecze skóra kiedy go używam i po użyciu

starczna na długo - a więc cena ok

Używam tego produktu od: daaawnooo
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Świetny jako peeling

Jako peeling produkt sprawdza się bardzo fajnie. Używam co trzy dni i skóra jest bardzo wygładzona. Nie jest ani za mocny ani za słaby. Dla mnie idealny.
Jako maseczkę używałam kilka razy, ale nie mam problemów ze świeceniem się twarzy, więc nie widziałam efektów.
Używany jako żel może trochę wysuszyć skórę i w tym przypadku drobinki mogą okazać się zbyt mocne, jednak jako peeling bardzo polecam.

Dodam też, że produkt jest niesamowicie wydajn i bardzo ciężko zużyć go do końca.

Raz w tygodniu ok

Czemu go stosuje i dla czego kupie go ponownie?
Poniewaz stosuje go od ponad roku raz max 2 razy w tygodniu jako peeling do oczyszczenia porow na nosie i brodzie, w tej roli sie sprawdza za co ma 1 gwiazdke.
Masakrycznie wysusza!!!
Zaraz po uzyciu musze nalozyc podwojna warstwe kremu inaczej doslownie czuje jak przy usmiechaniu sie peka mi skora na twarzy.
Jako maseczka nie matuje, wlasnie dla tego ze wysusza i jest to najwieksza sciema od producenta.
Nie pielegnuje skory i ma tragiczny sklad.
Dla cery suchej bedzie porazka, dla tlustej tez bo ja przesuszy dzieki czemu bedzie tluscila sie jeszcze bardziej.
W 90 % jest totalna porazka ale jezeli ma sie dobry krem ktory nie zapycha to jakko peeling sie sprawdza :)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: okolo 4 / 5

OKROPNY

Jeden z najgorszych kosmetyków dla mnie. Po jego użyciu zeszła mi skóra, wyskoczyły PRYSZCZE bardzo bolcące. Na dodatek okropnie piekła mnie twarz. Gdy spojrzałam na skład o mało co nie padłam. Poprostu sam alkohol, a dla mojej cery to śmierć. Na prawde nie polecam;/

Używam tego produktu od: jedyny i ostatni raz!
Ilość zużytych opakowań: był tylko na jeden raz

na pewno nie dla cery trądzikowej!

Niegdyś miałam okropny problem z cerą. Ropne wypryski , ranki... wyglądałam po prostu strasznie. Stosowałam mnóstwo kosmetyków do cery trądzikowej , jednak dopiero później zdałam sobie sprawę jak bardzo mi to szkodziło. Tutaj było podobnie....

Kupiłam ten żel podczas zakupów w rossmanie. Czytając etykietke pomyślałam , że to w sam raz coś dla mnie!
Na początku owszem , widziałam efekty , jednak po dłuższym stosowaniu moja cera stała się nadmiernie przesuszona. "Broniąc się" przed tym produktem produkowała więcej sebum , przez co wyglądałam jeszcze gorzej...
Na szczęście później przerzuciłam się na żel z alterry który uratował sytuacje.

Być może do stosowania raz na jakiś czas ten żel byłby w porządku. Ja jednak na pewno do niego nie wrócę. Wole coś łagodniejszego.

Używam tego produktu od: jesień 2010

Nie dla mnie.

Produkt kupiłam zachęcona promocją w Rossmannie, troszkę się zawiodłam.
Efekt 3w1 jakoś do mnie nie przemawia.
Ładnie oczyszcza buzię, niby matuje ale mam wrażenie, że tylko na chwilkę. Fajnie, że w skład produktu wchodzi glinka, która faktycznie wspomaga oczyszczanie skóry oraz zamykanie ujść gruczołów łojowych, ale pumeks? Do mnie nie przemawia, nie wiem czemu ma to służyć.
Jest wydajny, cena w promocji jest ok, ładnie opakowany, za co 3 gwiazdki. Pomysł jest, jednak gorzej z realizacją. Nie lubimy się :)

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Najlepszy jaki miała dotychczas

Jest mega dobry, chociaż na początku może wydawać się beznadziejny. Sama pamiętam to czoło całe w przyszczach gdy zaczynałam stosować Garnier, ale nie można się zrażać, gdyż garnier z czasem zaskakuje i to na duży plus!! Tylko trzeba dać mu czas aby tam nam wszystko wyregulował na buzi i będzie ok. zanim kupiłam garniera zmieniałam żele do twarzy jak rękawiczki, gdyż żaden mi nie odpowiadał. ten jest najlepszy, o czym świadczyć może fakt, że kupiłam już 2 z rzędu

+dużo mniej "niespodzianek" na twarzy
+czoło z który miałam największy problem jest teraz prawie bezproblemowe (od czasu do czasu coś się przytrafi ale nie w takich ilościach jak kiedyś)
+moge spokojnie chodzić bez podkładu i korektora
+wydajnyy
+skóra jest po nim gładka (szczególnie na policzkach)
+JEst suuper;)

- hmmm no może początki są ciężkie (przynajmniej w moim przypadku),
- aaa i jak sie przestanie go stosować i zacznie stosować coś innego, a potem sie do niego wróci, to cały proces regulacji zaczyna się od początku i znowu trzeba przygotować się na to, że efekty będa po czasie

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry!

Produkt godny polecenia.
Wydajny, ładne opakowanie.
Bardzo dobrze myje co jest w moim przypadku bardzo ważne i po umyciu pozostawia taki efekt chłodzenia! :)
Nie wiem czy kupie ponownie, gdyż przeszłam na mydełka, ale polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Bardzo dobry.

Używałam tego produktu ok. 10 lat temu, potem zrobiłam sobie przerwę i ok. 5 lat temu na studiach do niego wróciłam.
Byłam bardzo zadowolona z jego działania, nie przesuszał, widocznie oczyszczał, nie podrażniał.
W trakcie używania go miałam robione badanie skóry i podobno była wzorowo nawilżona.
Peeling jest delikatny, w sam raz do codziennego użytku.
Konsystencja jest kremowa, kosmetyk ładnie się pieni, przyjemnie się go używa.
Po użyciu czuć, że skóra jest czysta i świeża, dobrze oczyszczona.
Podejrzewam, że mimo tego, że powoli zbliżam się do trzydziestki to jeszcze do tego żelu wrócę, bo problemy z cerą dalej się mnie trzymają.

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście