Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel myjący + peeling + maseczka 3w1 (stara wersja)

Garnier Czysta Skóra 3w1 ma skuteczność żelu myjącego i peelingu oraz maseczki matującej. Jako żel i peeling odblokowuje pory, aby zapobiegać zaskórnikom. Jako maseczka dzięki białej glince naturalnego pochodzenia pomaga eliminować sebum. Skóra jest długotrwale oczyszczona i matowa.

polecam

Używam tego żelu od 4 miesięcy. jest delikatny, a zarazem rewelacyjnie oczyszcza skórę. nie przepadam za preparatami 2w1, 3w1, a w tym wypadku zrobiłam wyjątek. Jest zdecydowanie fajniejszy od zwykłego żelu Garniera do mycia twarzy, podoba mi się konsystencja, jako maseczki używam raz na tydzień, a skóra jest po niej odświeżona.

Moj KWC!!!

Jest najlepszy!! Zadnych pryszczy, skóra czysta, matowa, tego szukalam. Same plusy-minusow niezauwazylam. Wydajny (wystarczy na ok. 2 miesiące a nawet wiecej) zarówno jesli stosuje sie jako maseczke i zel-peeling. Uzywam go codziennie do zmywania makijarzu-dozuje niewielka ilosc (jakis 1cm) na skore zwilzona woda, masuje i zostawiam na chwile nastepnie zmywam woda. Jako maseczke stosuje raz na jakis czas-taka sama ilosc nakladam na sucha skore po ok. 3 min zmywam. Cena jest niewielka w porownaniu z wydajnoscia.Polecam!

Używam tego produktu od: prawie roku (z przerwa)

Podczas mycia wydaje sie być delikatnym, ładnie pachnącym musem, a działa! Naprawdę peelinguje, oczyszcza i jednocześnie nawilża skóre. Nie jest ona torturowana (jak po innych peelingach do codziennego użytku). Napradę godny polecenia bo pomaga i jego działanie jest widoczne.

ok

rewelacyjnie poradził sobie ze niedoskonałościami mojej cery, nie musze już używać podkładu ani korektora.
Genialnym pomysłem jest połączenie żelu, peelingu i maseczki.
Używam go 2 razy dziennie, żadnych podrażnień nie zauważyłam, zawsze pod prysznicem myję twarz a potem pozostawiam na czas mycia włosów albo trzymania odzywki, przez jakąś minutę potem spłukuję.
Cera po umyciu jest idealnie gładka i matowa, lekkie zaczerwienienie szybko znika.
Sporadycznie myję nim też plecy i dekolt, nie mam już żadnych niespodzianek (a zdarzały się raz w miesiącu, szczególnie przed okresem).
polecam gorąco nastolatkom i nie tylko :)

aha, jest bardzo wydajny, wystarczy odrobinka zarówno do umycia buzi jak i jako maseczka.

Dobry

Całkiem fajny produkt.
# nie wysusza jak inne podobne specyfiki
# fajnie peelinguje i wygładza
# dobrze oczyszcza
# nie podrażnia
# można używać codziennie, bez negatywnych skutków
Co do minusów...
Na pewno zmniejsza pojawianie się wyprysków. Natomiast niestety nie radzi sobie z istniejącymi już zaskórnikami. I jest niestety mało wydajny.
Zaznaczam że nie stosuje go jako maseczki, bo uważam to za marnotrastwo. Za szybko się kończy. Nie potrafię też ocenić efektu matowania. Raczej nie zauważyłam szczególnej różnicy.

Ogólnie godny polecenia.

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Znakomity!

Bardzo dobry kosmetyk. Uzywam go od dłuzszego czasu i naprawdy jest wart kupna. Daje niesamowite uczucie świeżości i nie wysusza skóry tak jak inne żele. Testowałam naprawde duzą ilość innych kosmetyków o podobnym działaniu i ten jest najlepszy.Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1,5

bardzo dobry

Produkt spełnia wszystkie obietnice wypisane z tyłu opakowania. Jest bardzo dobry i jako żel/peeling do mycia twarz i jako maseczka (w sumie to używam go głównie jako to drugie). Pozostawia czystą skórę, nie powoduje podrażnień, jest bezzapachowy, bardzo ekonomiczny. Jego używanie jest miłym doświadczeniem, gdyż daje uczucie mega-czystej skóry. Godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Hmm

Przy pierwszym opakowaniu żel-peeling-maseczka działał cuda. Mniej zaskórników, mniej pryszczy. Efekt matowienia utrzymywał się przez ok 1 godzinę. Dałam *****.
Niestety byłam zmuszona odjąć **. Po kupieniu drugiego opakowania coś strasznego stało się z moją skórą. Zaskórniki przestały się zmniejszać, czasami zdarzało się zauważyć nowe! Pryszcze zaczęły "rosnąć" jak szalone. Trochę podrażnił skórę.
Ilość zużytych opakowań:1,5 (po zużyciu połowy drugie opakowanie wyrzuciłam)

Mój KWC

Dla mnie to kosmetyk idealny :D
- brak zapachu
- nie trzeba oddzielnie kupować maseczki, peelingu i żelu do twarzy
- przystępna cena
- działa ! :D
codzinnie wieczorem czyszczenie twarzy tym cudeńkiem + 1-2 w tyg. maseczka = brak pryszczy i gładka skóra
polecam :D

Używam tego produktu od:6 mies.

Przyjemny produkt:)

Ciekawy nowy produkt-który mimo zapewnień producenta dobrze spełnia tylko 1 rolę-kremu do mycia twarzy, ale mimo to bardzo go polubiłam-za zapach i fajny efekt czystej, gładkiej, świeżej cery po umyciu:) do tego SLS daleko w składzie. Jest też bardzo wydajny-wystarczy odrobinka do umycia całej buzi!
Cena nie wygórowana (zapłaciłam w promocji-ok. 10 zł bodajże;))
Tylko duży minus za opakowanie-powinno mieć takie zamkniecie na "klik" a nie odkręcane!!!

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

:))

Jak na pewno zauwazylyscie nie mozna kupic takiego wspnialego produktu ktory pozbawil by nas zupelnie pryszczy zaskornikow itd...no wiec ten zel tez cudow nie robi ale daje swietne uczucie swiezosci i czystosci, skora sie nie swieci, nie trzeba uzywac peelingow bo produkt ten sam sobie radzi. ja go bardzo lubie i na pewno bede go uzywala. w polaczeniu z aptecznym acnosanem(plyn) nawet zniknely mi pryszcze :))

Używam tego produktu od:3 miesiecy

Nawet nawet

Dla mnie OK jako żel- peeling. Nie pachnie zbyt intensywnie wyraźnie ściera naskórek.

Jako maseczka odpada. Piecze w twarz i zmywa się ją 10 minut.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:0,5