Oriflame, Beauty, Waterproof Make up Remover (Płyn do usuwania makijażu wodoodpornego) (nowa wersja)

Dwufazowy płyn szybko i dokładnie zmywa makijaż wykonany kosmetykami wodoodpornymi. Delikatny, ze świetlikiem, który koi skórę i pomaga rozjaśnić cienie pod oczami. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

Skład: aqua, isododecane, isopropyl myristate, c11-13 isoparaffin, glycerin, cyclopentasiloxane, isodecyl neopentanoate, butylene glycol, cyclohexasiloxane, phenoxyethanol, sodium citrate, imidazolidinyl urea, isohexadecane, isooctane, benzophenone-4, methylparaben, euphrasia officinalis, propylene glycol, propylparaben, ethylparaben, citric acid, ci 42090

Cena: 26zł / 100ml

Ałłaaa!

Uzywam go głownie do zmywania oczu ,bo nigdzie więcej nie mam wodoodpornego makijażu.Przeszłam jakis czas temu korekcję wady wzroku , więc mam na punkcie zdrowia moich oczków lekką obsesję. Po zmyciu oczu tym srodkiem mam niestety :
-Czerwone gały ;)
-Wrażenie oleju w oku ,przez jakiś czas straszny dyskomfort widzenia ,czuje się jak w brudnych szkłach kontaktowych
-Uczucie pieczenia oczków - łzawią!
Ale w sumie zmywa dobrze i czuję ,że moje oczy zaczynają trochę lepiej na niego reagowac , może się uodparniaja ;) Zobaczymy ,jeszcze dam mu szansę.Jak dla mnie jest bardzo wydajny.
Używam tego produktu od:2miesięcy

dziwny

Kupiłam go bo była taka okazja dla konsultantek za 15 zł, ale i tak nie jest wart nawet tej ceny - wydajność jak dla mnie koszmarna, użyłam kilka razy i już została mi 1/4, no ale w tym przypadku to chyba nawet lepiej ;)
Kosmetyk ma inną konsytencje, nie czuć że to płyn, taki dziwny jakiś, dlatego używam go tylko do zmywania tuszu też z oriflame, niewodoodporny, ale i tak budzę sie z czarnymi podkówkami, choć gdy zmywam wydaje mi się że już wszystko się zmyło....

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Szczypie i słabo zmywa

Beznadziejnie zmywa tusz nawet ten niewodoodporny. Zmywam, zmywam i zmywam a czarne podkówki pod oczami i tak się odbijają. Stara wersja była lepsza. Zużyłam całą buteleczkę i może się już przyzwyczaiłam, ale pierwsze kilkanaście użyć oczy szczypały niemiłosiernie.

Używam tego produktu od: 2 mies.

dobry

Produkt bardzo dobrze zmywa wodoodporny makijaż, wystarczy niewielka ilość i nie trzeba trzeć. Przyjemna konsystencja, podczas zmywania jest wrażenie delikatnego "musowania", poza tym ładnie się prezentuje na półce:)
Lekko podrażnia mi oczy, ale nie znalazłam jeszcze płynu do demakijażu, który by tego nie robił. Mały minus za to, że zostawia tłusty film na twarzy, cena tez nieco wygórowana
Ale ogólnie wrażenia pozytywne i chyba kupię kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Koniec długiego demakijażu

Płyn 100ml, wiec cena nie jest wygórowana,
za jednym pociągnięcim lkko nasączongo wacika zmywam tusz Diora, którego zmywanie wczsniej zajmowalo mi nawet kilka minut.
POLECAM

Używam tego produktu od:1 tydzien

czerwone oczy...

Płyn w buteleczce wyglada cudownie - podoba mi się połączenie tych kolorów. Cena trochę wygórowana jak na tę pojemność, ale da się przeżyć. Co do właściwości kosmetyku to mam pewne zastrzeżenia.
fakt, zmywa makijaż bardzo dokładnie, szybko i nie trzeba do tego dużej ilości płynu. lepiej jednak żeby kosmetyk nie dostał się do oka, bo będzie źle. W moim przypadku oczy są trochę podrażnione, czerwone nawet, lekko pieką. Dyskomfort utrzymuje się kilka minut,. Dlatego mimo świetnych właściwości zmywających tylko 3 gwiazdki.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1/2

Szczypie

Nie wiem czemu, ale awet przy lekkim pocieraniu szczypią mnie oczy. Jak chcę mocniej potrzeć, to już jest masakra i nie da się wytrzymać :( No ale nauczyłam się go używać tak, że mnie tylko leciutko szczypie i nie mam podrażnionych oczu. Pomijając to szczypanie płyn super zmywa makijaż i dlatego kupię go ponownie.

Używam tego produktu od:3 miesiące

Świetny!

Jestem niesamowicie zadowolona. Zużyłam już ze 3 buteleczki tego produktu w starym opakowaniu i nie spodziewałam się, że teraz będzie jeszcez fajniejszy. A tu proszę! Nie podrażnia mi oczu, a miałam z tym problemy kiedy używałam innych preparatów do demakijażu oczu. Bardzo szybko zmywa makijaż i to nawet ten wykonany bardzo trwałymi kosmetykami. Nie trzeba trzeć oczu, bo wszystko ładnie schodzi. Buteleczka ładna, a produkt dość wydajny. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: nowej wersji od 2 miesięcy