St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

St. Ives, Morelowy peeling głęboko oczyszczający

Głęboko oczyszczający peeling dokładnie złuszcza martwe komórki naskórka, usuwa tłuszcz i zanieczyszczenia. Natychmiast odsłania gładką, promienną i zdrowo wyglądającą skórę. Pomaga przywrócić zdrowy wygląd skóry.

Nadaje się do każdego rodzaju skóry. Testowany dermatologicznie / Hipoalergiczny.

super:)

podoba mi sie :)przedtem mialam wersje przeciwtradzikowa ale i po tym skora jest swierza i gladka, zapach taki sobie ale moze byc :) lubie ten peeling i bede mu narazie wierna ;)

Używam tego produktu od:5mies

średniak

Jakiś czas temu używałam go dość regularnie. Zapach nie bardzo mi się podobał, za to formuła już bardziej. Dawał efekty- przyznaję, jednak wydaje mi się że na rynku jest wiele lepszych produktów. Potem wróciłam do niego jeszcze raz gdy mieszkałam w Stanach i tamten niby ten sam, a dużo lepszy! Nie wiem z czego wynikała różnica, bo był to ten sam produkt. Więcej do niego nie wrócę, bo osobiście nie jestem fanem mocnych peelingów do ciała, wolę takie w delikatnym żelu.
Na plus wydajność.

Używam tego produktu od: używałam w dwóch okresach po kilka miesięcy