H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

H&M, Lip gloss (kolekcja lato 2007)

Kategoria
Marka

Błyszczyk do ust z H&M (wersja 2007) w podłużnej buteleczce w kształcie gruszeczkowatym z aplikatorem. Opakowanie przezroczyste,zakrętka czarna.

polecam

Kupiłam owy błyszczyk, bo bardzo spodobał mi się kolor (sweet chutney) ! Bardzo ładnie wychodzi na ustach! Zapach cudowny.. coś w stylu arbuza , czy melona! Cena jak najbardziej przystępna! Za błyszczyk z pędzelkiem trzeba zazwyczj zapłacić więcej! Jedyny minus = dosc szybko znika z ust, ale z ta trwałością to zawsze są problemy!

Używam tego produktu od:miesiąca

jest ok

Kupiłam ten błyszczyk niedawno bo potrzebowałam przezroczystego błyszczyka więc nabyłam kolor ICICLE, ma on kilka plusów i minusów.
+ma nawet fajny zapach coś jakby arbuz
+Fajne opakowanie
+dobrą cene
+fajny aplikator
-Trzeba nakładać więcej warstw bo inaczej po minucie juz go prawie nie widać

Używam tego produktu od:17 czerwca 2007

jak za ta cene...

zastanawiam sie jeszcze nad innym kolorem..teraz mam fiesta red czy jakos tak i na ustach daje bardzo fajny kolor..faktycznie jest nietrwaly i dziwnie shcodzi..nierowno..bardzo ladna buteleczka i naprawde duza..aplikator dosc wygodny ale troche ciezko sie naklada zeby nie wyjechac poza linie ust. zapach arbuzowy mmm... nie ma chemicznego smaku. a cena i tak jest najlepsza:)

Używam tego produktu od:jakies 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1st

sama nie wiem...

Wg mnie błuszczyk posiada szereg plusów ale niestety tez minusów.Wiec plusy:
*Mam kolorek delikatnego rózu z milionem subtelnych drobinek.Na ustach jest transparentny,delikatny-poprostu wyglada świetnie.Szukałam takiego koloru chyba od lat i mam:D
*Cena....no 8 zł :)
*Opakowanie jest ładne a do tego duza pojemnosc
*zapach oceniam na dobry ale nie najlepszy bo troche chemikaliami podchodzi....ale melona czy arbuza to czuc:)
*Ma dobra konsystencje-jest taki lekki,a nie tłusty i lepki jak niektóre;]

I minusy:
*Na p0ierwszym miejscu trwałosc-błyszczyyk nie jest trwały.Moge to usprawiedliwic konsystencja,bo tak jak pisalam wyzej nie jest klejacy i moze dlatego hmm....
*Troszke czuc chemikaliami-i w zapchu i jak sie go ma na ustach-a ja tak nie lubie:(

Reasumujac za takie pieniadze polecam kazdemu-bo przydaje sie kazdego dnia:)Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/3 pierwszego

porządna czwórka z plusem

Kupiłam pod wpływem lektury wątku o kosmetykach H&M. Kosztuje tylko 7,90 i ma dużą pojemność - aż 12ml. Mam odcień Delicate Pink(przezroczysty jasny róż z drobinkami) i Sweet Chutney (beż z drobinkami). Pierwszy na ustach jest bezbarwny, ale nie uwydatnia czerwonego koloru warg(jak to robią niektóre błyszczyki), a drugi to bardzo jasny, naturalny półprzejrzysty kolor. Drobinki są maleńkie, nie czuć ich, to nie brokat. Błyszczyk nie zbiera sie w załamaniach ust, nie waży się. Nie wytrzymują bardzo długo na ustach, no ale to błyszczyk:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pierwszych

genialny

Posiadam go już od niedawna. Skusił mnie wątek o kosmetykach H&M, bo dotad omijałam je niewiadomo czemu. Błyszczyk ma same zalety, jednak nie dam mu 5*,gdyż za krótko utrzymuje się na ustach, ale to wkońcu błyszczyk. Po za tym ma same zalety. Piękny melonowy zapach.Poręczne opakowanie.Ładnie wygląda na ustach i długo się utrzymuje.Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:zaczełam pierwsze

Naprawdę fajny :D

Trochę przesadziłam z tą gruszeczkowatą buteleczką-powinna być buteleczkowata :D
Błyszczyk jest strasznie tani (7.90),a bardzo fajny :) Jest duży,opakowanie ma fajny kształt,aplikator jest wygodny i poręczny.No może trszkę za mało nabiera błyszczyku.Mam kolor czerwony-fiesta red,zdecydwoanie chłodny.Jest półtransparentny,daje lekki kolorek,ale nie jest on taki mocny (i dobrze w przypadku mojego koloru :D ).Ma mnóstwo błyszczących drobinek,niebrokatowych,które ładnie wyglądają na ustach.Daje taki lekki efekt mokrych ust (przy sporej ilości).Ma smak i zapch chyba melon (dla mnie melon,może być arbuz).Średniotrwały :)
Bardzo polecam-jak za tą cenę jest naprawde super :D

Używam tego produktu od:tydzień :D