Essence, Bronzing Compact Powder (Brązujący puder prasowany)

Essence, Bronzing Compact Powder (Brązujący puder prasowany)

Jedwabiście miękki i delikatny puder brązujący zawiera rozświetlające drobinki, które nadają twarzy, ramionom i dekoltowi seksowną opaleniznę.

Cena: 15zł / 11g

rewelacja

To mój ulubiony puder bronzujący. Przetestowany od 2 lat. Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń.
1. Bardzo wygodny w użyciu. Po 2 latach nadal sypki nie robią się grudki i "kamyki" które robiły się na innych pudrach.
2. Świetny kolor który w zależności od ilości nałożnia daje efekt delikatnie ocieplinej karnacji lub imitacje opalenizny.
3. Drobinki które piękie rozświetlają buzię.
4. Nie ściera się i nie rozmazuje, nie tworzy ciapek.
5. Wygodne opakowanie i duża wydajność (wystarcza na 2 lata codziennego stosowania).

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań: początek drugiego

ok

Zastanawiałam się czy dać mu 3 czy 4, więc niech bedzie 3,5 ;] Puder jest w sumie ok, ładnie brązuje(chociaż na pewno ne jest storzony dla bladolicych,bo jest to dość mocny brąz), nie zapycha, jest niedrogi, ma fajne opakowanie, ale szybko schodzi z twarzy i trzeba bardzo uważać przy aplikacji, bo tworzy placki.

Używam tego produktu od:wakacji
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Naprawdę fajny !

Ma bardzo ładny kolor i śliczne małe drobinki mieniące się w kolorze złotym. Wystarczy odrobina i twarz oraz dekolt nabierają ślicznych odcieni brązu. Polecam wszystkim. Jest dobry po wakacjach gdy jesteśmy opalone. Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: odrobina jednego

super

kupilam go jakies 1,5 roku temu. caly ten czas przelezal u mnie w szufladzie. Z reguly uzywam prodyktow wyzszej klasy, ale ze moj Clinique za bardzo nablyszcza na codzien, a Estee Lauder jeszcze do mnie nie dotarl, postanowilam go przetestowac. I faktycznie.. bardzo milo sie rozczarowalam;) Puder slicznie brazuje.. jest to taki..matowy braz, zawiera duza porcje slicznych (jak dla mnie troche za duzych) drobinek, mienacych sie na zloty kolor. ogolnie dosc dlugo trzyma sie na buzce, kolor jest ladny, opalony (nie rudy!), slicznie stapia sie z podkladem.. no poprostu... same "OCHY" i "ACHY"... jak na swoja cene wykracza ponad wszelkie oczekiwania!! POLECAM

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: tyci, tyci pierwszego

super!

Puder ma piękny odcień brązu a nie jakiś rudawy czy czerwowany jak np rimmel.Długo sie trzyma na twarzy,ładnie się stapia z fluidem,ma piękne dyskretne drobinki nabłyszczające.Do tego wszystkiego ta niskacena,ten puder jest na prawdę świetny:)Szkoda tylko że nie zauważam go nigdzie poza Naturą ( i też nie w każdej jest).

Używam tego produktu od:2miesięcy

rewelacja

super!!!
idealny kolor, trzyma sie caly dzien nawet wytrzyma impreze! wogole rewelacyjnie wyglada dzieki mieniacym sie drobinkom:)
jak widac mozna miec super kosmetyk w niskiej cenie i nie placic 100zł za "markowy" puder:)

polecam wszytskim i pozdrawiam :*

super!!

Bardzo fajny puderek, kolor idealnie pasuje do mojej jasnej cery, jak chcem uzyskac mocniejszy efekt to po prostu nakladam go nieco wiecej, jest trwaly (nie to co vipera wielofunkcyjna :/ ) i ma delikatne, nie ostentacyjne drobinki. Goraco polecam. Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 ale na pewno bedzie wiecej

Jedyny!

Bardzo fajny puder brązujący. Kolejny mój KWC. :) Kupiłam go przypadkiem i od tamtego czasu jestem nim zachwycona. Przede wszystkim jest naprawdę brązowy, a nie jakiś ceglasty. Bardzo ładnie stapia się z podkładem (używam Revlon Colorstay), wygląda naturalnie, nie znika po jakimś czasie i nie tworzy żadnych plam. Posiada rozświetlające drobinki. No i cena jest rewelacyjna. Kupuję go za niecałe 12 zł.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3

Dobry i tani

Fajnie rozświetla cerę, a w dodatku naprawdę pięknie brązuje. Cera jest świeża, wygląda zdrowo. Kosztuje niewiele, a naprawdę jest dobry. Kupiłam go przypadkiem bo skończył mi się puder brązujący Vipery. Drobinki są może trochę zbyt duże, ale i tak mi się spodobał. Wygląda na to, że będzie wydajny.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1