Miss Sporty, Fabulous Glam Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Miss Sporty, Fabulous Glam Liquid Eye Liner (Tusz do kresek)

Pojemność 3,5 ml

Cienki pędzelek umożliwia zrobienie bardzo delikatnej kreski. Makijaż utrzymuje się cały dzień na powiece, a przy tym bez problemu można go zmyć.

Cena: 7,99zł / 3,5ml

Słabiutko

Pierwszy eyeliner, którego z uporem maniaka używałam dosyć często, mimo iż posiada bardzo niewygodny pędzelek i trudno zrobić nim kreski. Ponadto kawałki tuszu odpryskują po bardzo krótkim czasie. Plusem jest kolor - piękna, głęboka czerń za pierwszym pociągnięciem.
Posiadam go od paru lat.

Używam tego produktu od: sporadycznie od paru lat
Ilość zużytych opakowań: od tych paru lat cały czas ten sam.

eyeliner, który uwielbiałam

Eyeliner z miss sporty to mój pierwszy kosmetyk tego typu. Pamiętam jak dwa lata temu kupiłam go w małej drogerii. Nie miałam zielonego pojęcia o rysowaniu kresek, kupiłam go, bo był tani i miał cieniutki pędzelek w sam raz na pierwsze kroki. :D Pierwsze kreski pamiętam, że zrobiłam szybciutko, co prawda trzęsącą się ręką, a wyszły o dziwo całkiem niezłe jak na początki z takim makijażem oczu. Ubóstwiany długi, miękki pędzelek, intensywna czerń, łatwość aplikacji i trwałość na cały dzień. Świetnie wspominam ten eyeliner. Potrafiłam narysować nim cieniutkie kreseczki na co dzień, czy grube na wieczorne wyjście, jedna warstwa zawsze wystarczyła, jedno zamoczenie w opakowaniu i obrysowałam oko w kilka, czasem kilkanaście sekund. Żadnych poprawek nigdy nie robiłam. Nie rozmazywały się, nie bledły podczas dnia, nic się nie ścierało. A najlepsze jest to, że eyeliner służył mi przez … ROK! Pędzelek był nadal w nienagannym stanie, a konsystencja tuszu i właściwości nie zmieniły się ani trochę. Zużyłam go do samego końca, co przez te dwa lata już mi się nie zdarzyło przy innych tuszach do kresek. Gdy chciałam go kupić ponownie to okazało się, że zmieniono pędzelek na inny aplikator, troszkę bałam się tej nowości, więc nie kupiłam. Gdybym zachowała tamten, to mogłabym po prostu zamienić pędzelki i cieszyłabym się dalej moim ukochanym kosmetykiem. Poszukałam innego, gdyż do tej pory jestem wierna klasycznym pędzelkom. Szukam od tylu miesięcy a jeszcze nie znalazłam mu godnego zamiennika, a przetestowałam już firmy takie jak eveline, wibo, my secret

Używam tego produktu od: przez dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

UWIELBIAM!

Jak za taką cenę jestem z niego w pełni zadowolona :)
Kupiłam eyeliner za 5 zł. cóż , nie spodziewałam się za dużo.. a jednak ;).
Wielbię go..
+ wydajność
+ pędzelek
+ szybko wysycha
+ czarne pozostaje czarne
+ utrzymuję się dłuuuuuuuuugo . ; )

Używam tego produktu od: lutego 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno, i troszeczkę jeszcze zostało. na pewno kupie nowe ;)

Jak na tą cenę bardzo dobry :)

To bł jeden z moich pierwszych eyelinerów,
właśnie na nim uczyłam się robić pierwsze kreski.
Wtedy kupowałam pierwszy z brzegu, najtańszy.
Teraz po kilkuletniej praktyce mogę ocenić, że był on naprawdę bardzo dobrym kosmetykiem, w niskiej cenie i powszechej dostępności. Taka szkoda, że przestali go produkować! W dodatku sentyment pozostaje :)

Aktualnie poszukuję eyelinera, z podobną zabójczo precyzyjną końcówką w postaci cieniutkiego pędzelka. Dało się nim zrobić niemalże niewidoczną kreseczkę, idealną do codziennego makijażu.

Szukam wytrwale od dłuższego czasu, ale zastępcy póki co niestety nie znalazłam :(

Używam tego produktu od: 5 lat temu

Fantastyczny

Uwielbiam ten eyeliner przede wszystkim za to, że zamiast sztywnej końcówki ma cienki pędzelek. W nowszych linerach Miss Sporty końcówka została niestety zmieniona, dlatego stara wędruje do każdego nowego opakowania :) Jakość i trwałość samego eyelinera jest wciąż tak samo dobra, jest płynny, intensywnie czarny, bardzo dobrze się rozprowadza i nie spływa. Jeden z absolutnie podstawowych kosmetyków w moich zbiorach ! :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 7-8

Całkowicie satysfakcjonujący!

Zacznę do tego, że eyelinera używam dość rzadko, czasem miałam taki okres, że używałam codziennie przez 2 tygodnie, a czasem leżał 2 miesiące. Eyeliner mam ok. 1,5 roku ? Cały czas jest okej (nie wysechł)!

*bardzo trwały
*bardzo intensywna czerń
*wydajny, starcza jaki napisałam wyżej na wyjątkowo długo (pewnie powinnam już go wyrzucić po takim czasie, ale skoro działa ;) )
*taniutki

*nie jestem ekspertką, to mój drugi eyeliner (wcześniejszy z h&m z gąbeczką czy czymś takim) i tamten był łatwy w użyciu, w miss sporty mamy bardzo cieniutki pędzelek, dla niektórych plus, dla niektórych minus - dla mnie akurat bez większego znaczenia, jest wygodny w użyciu

Generalnie jestem zwolenniczką kredek a nie eyelinerów i nie lubię go specjalnie - mam w razie czego, lecz mimo tego produkt zasługuje na MÓJ HIT. Nie daję tylko z tych powodów, które opisałam wyżej. Ogólnie nie przepadam za tym kosmetykiem, dlatego trudno, żebym dawała mu mój hit.
Według mnie wszystko czego można wymagać od eyelinera ten produkt ma :)
Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Świetny

Nie mając za dużych funduszów a poszukując na szybko eyelinera natrafiłam właśnie na ten produkt. Myślałam, że będzie to badziewie i zacznie wysychać, pędzelek się zniszczy po kilku aplikacjach. Nic bardziej mylnego!
Zalety:
- intensywny kolor
- trwałość- utrzymuje się na powiece nawet cały dzień!
- cena
- nie wysycha szybko
- wygodna aplikacja nawet po kilku miesiącach
Wady:
- praktycznie brak

Naprawdę polecam, dobra jakość za niską cenę! Odejmuję pół gwiazdki, ponieważ wolę eyelinery w pisaku.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jedyny taki!

Aplikacja precyzyjna! Konsystencja i głębia koloru super! Być może kolor mógłby być odrobinę wyraźniejszy :) Utrzymuje się cały dzień. Uwielbiam go! I wydajność… również oceniam pozytywnie… stosuję go od dłuższego czasu. Cena: po prostu bezkonkurencyjny!

najlepszy!

Używałam tego eyelinera codziennie od około 6 lat. Jest rewelacyjny! Trwały, łatwo się nim rysowało precyzyjną kreskę, ładny kolor. No i do tego ta śmieszna cena w porównaniu do jakości :) Zupełnie nie rozumiem dlaczego firma go wycofała? Ciężko będzie znaleźć zamiennik w przystępnej cenie.

tęsknię za nim codziennie

Kreski na oczach robię codziennie rano od jakichś 4 lat, więc nie wyobrażam sobie dnia bez eyelinera. Ten był jednym z moich pierwszych i po wycofaniu przez producenta (dlaczego? DLACZEGO?!) nie mogę znaleźć drugiego równie dobrego. Nowa wersja od Miss Sporty do mnie nie przemawia ze względu na gąbeczkę, która miała być pędzelkiem.

Przechodząc do rzeczy:

+ bardzo intensywna czerń
+ niezła trwałość, spokojnie wytrzymywał cały dzień i rzadko kreska wymagała poprawek
+ PĘDZELEK! idealny dla początkujących i uzależniający łatwością aplikacji. Po wycofaniu produktu długo przekładałam go do innych tuszy, aż do zgubienia kosmetyczki
+ cena
+ wydajność - jedno opakowanie starczało na ok. 2 miesiące codziennego użytkowania, a kreski robię całkiem długie
+ szybkie schnięcie

- pod koniec opakowania ciężko wydostać odpowiednią ilość tuszu
- niezbyt ładne opakowanie
- lubi zasychać na brzegach
- czasem się rozmazuje

Ilość zużytych opakowań: ciężko zliczyć

Fajny ale trudno aplikowac

by mógł miec krótszy pędzelek, bo na prawdę cieżko jest nim zrobic idealną linię na powiece, świetny ma kolor mocno czarny zapewne dobry do robienia wzorków itp. lecz mnie jakoś nie wychodzi nim zrobienie idealnej kreski bo pędzelek ma za długi i zbyt giętki całe oko później mam w eyelinerze i muszę zmywac ;/

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: Zyżyłam połowę pierwszego

Godny polecenia

Doskonała relacja ceny do jakości.

+ Mimo, że nie jest wodoodporny- trzyma się świetnie-szybko wysycha na powiece, daje równy, ładny kolor
+ Mimo, że trzyma się dobrze- demakijaż jest błyskawiczny
+ Był to mój pierwszy eyeliner, jest znakomity jak na pierwszy tego typu kosmetyk, po kilku próbach malowanie ładnej kreski przychodzi z łatwoscią
+ Ładny, naturalny brąz
+ wydajny
+ dostępność (dawniej)

Dziś chciałam zakupić kolejną sztukę, jednak zauważyłam, że już nie ma tej dawnej serii- z niebieskimi zakrętkami, są z ciemnymi-kupiłam, zobaczymy,jaki będzie efekt, ale zwykle "nowe edycje" hitów są niewypałami :/

Jedynym minusem produktu jest to, że pod koniec jego "żywota", kiedy w opakowaniu pozostało niewiele tuszu- trzeba nakładać go więcej,żeby uzyskać ładną kreskę o jednolitym kolorze, w ciągu dnia wymagane są w takiej sytuacji poprawki, bo wtedy kreska się rozmazuje.