Bourjois, 1 Second (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Bourjois, 1 Second (Szybkoschnący lakier do paznokci)

Szybkoschnący lakier do paznokci z panoramicznym pędzelkiem. 1 paznokieć = 1 pociągnięcie pędzelka = 1 sekunda. Wystarczy 1 warstwa. Schnie w 50 sekund. Nie pozostawia smug.

Świetny lakier!!!

Dostałam go jako prezent przy zakupach.
Mam kolor przezroczysty z kolorowymi drobinkami.

Zalety:
-fajna konsystecja
-wygodny pędzelek
-średnia trwałość
-cudowny połysk
-bezproblemowo się zmywa

Wady:
-zapach

Jestem bardzo zadowolona z tego lakieru!

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

bardzo dobry lakier

najpierw do Pani poniżej... również posiadam kolor 7 i to nie czerwień a róż :) dość ciemny, ale zdecydowanie nie jest to czerwień.

kolory są dość ciekawe tym bardziej, że sam lakier jest jakby brokatowy. świetnie prezentuje się na paznokciach!
schnie bardzo szybko jeśli się nałoży odpowiednią cienką warstwę. nie ma sesnu wciskać dwóch bądź jednej bardzo grubej. nie widać różnicy w efekcie koloru ale za to wtedy faktycznie schnie baaaardzo długo.
pędzelek szeroki, końcówka ścięta lekko pod skosem co ułatwia malowanie. trzyma się bardzo długo i nie traci ani barwy, ani połysku. jedyna jego wada to cena. ale wszystkie kosmetyki z tej firmy powalają tym na kolana ;)
ogólnie polecam!

raczej byle jaki

Mam kolor nr 7 - krwista czerwień.
Kolor ładny, ale lakier niestety dość byle jaki.

Plusy są dwa:
- bardzo dobrze kryje już przy pierwszej warstwie
- ma rewelacyjny pędzelek, szeroki, w zależności od nacisku można pomalować i małą płytkę i dużą

Minusy:
- za gęsty
- odpada płatami czasami już parę godzin po nałożeniu, chyba że bardzo oszczędzasz ręce to wytrzyma 1-2 dni
- długo schnie, przez jakieś pół godziny po nałożeniu nic nie robiłam dłońmi (a podkreślę że zawsze dodaję jeszcze wysuszacz), a i tak potem się odgniótł
- zmywanie to horror, całe palce upaćkane i trudno to domyć zmywaczem, a dokładne wyszczyszczenie paznokci przy skórkach to zabawa na minimum pół godz.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

nawet nawet

mam dwa odcienie róż i czerwień. wszystko byloby ok gdyby nie ten brokat.
lakier dlugo sie trzyma
łatwo aplikuje
szybko sechnie
naprawde wart swojej ceny

ale jest z dodatkiem brokatu co powoduje ciezkie zmywanie lakieru zmywaczem i mnie to wkurza. jakby nie to , to ten lakier bylby moim kwc.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Ekspresowy! Lecz wygoda ma swoją cenę.

Posiadam lekko iskrzący odcień chłodnej pomarańczy, który nie całkiem kryje płytkę paznokcia.

Zalety:
*niesamowity pędzelek! jedno pociągnięcie - pokryty cały paznokieć
*lakier długo pozostaje lśniący na paznokciach i wygląda estetycznie
*błyszczy się, lecz subtelnie i delikatnie lśni przy świetle
*wygodne i ładne opakowanie
*jest trwały
*wyjątkowo szybko schnie, co jest ogromną zaletą, ponieważ nie \\\'unieruchamia\\\' mnie na długi czas
*łatwo się zmywa

Wady:
*trochę sobie kosztuje
*kolor nie jest zbyt nasycony (ale może po prostu mam taki blady odcień)
*konsystencja jest trochę zbyt rzadka
*na pewno nie wystarcza 1 warstwa, by kolor wyglądał jak należy (a tak reklamuje go opakowanie)

Lakier jest w sumie wart swojej ceny - jest ekspresowy, ładny i wygodny. Jedno pociągnięcie pędzelkiem i paznokieć gotowy. Polecam go szczególnie aktywnym kobietom, które nie mogą sobie pozwolić na zapuszczanie korzeni w oczekiwaniu aż emalia pozwoli im wykonywać wszelkie czynności.
Pewnie niedługo pokuszę się o kolejny kolorek.

Do swojej recenzji załączam kilka fotek wykonanych własnoręcznie, na których pazurki pomalowane mam owym lakierem.

Super kolory lakieru srednio wytrzymalego, schnacego relatywnie szybko.

Przede wszystkim kolory!:) dla mnie cudo! O pedzelku dziewczyny tez juz wspominaly, jak dla mnie genialny! Sprawia ze nakladanie wartwy lakieru jest sekunda i nie ma mowy o tym zeby bylo za malo czy za duzo.
Utrzymuje sie srednio dlugo, jak dla mnie do3- 5 dni w stanie nienagannym. Co do schniecia to to sie zdziwilam bo mialam wczesniej odcien czerwieni i schnal na prawde szybciutko a ostatnio dokupilam sobie roz i juz niestety musze wykazac sie wieksza cierpliwoscia... (?)

Cena - prawda jest to ze taniej by moglo byc. Ale ja dla tych kolorow i prosciutkiej aplikacji jeszcze nie raz kupie;)

Używam tego produktu od: 1 roku

nie jest zły

Oceniam lakier brokatowy, innych z tej serii nie mialam. Brokaty róznią się bardzo swoimi właściwościami od kremów, więc nie wiem, czy do końca odzwierciedlę ocenę działania pozostalych.

Brokacik kupilam z zamiarem uzywania jako nawierzchniowiec. Cóż, człowiek się czasem spieszy, lakier kolorowy się pokratkuje lub poodciska, a wtedy transparentny brokat jest wybawieniem. Odświeża on tez kilkudniowy manicure.

Po moim zachwycie brokatami i wszelkimi metalikami 5 -8 lat temu, obecnie gustuje w kremach i subtelnych frostach w ciemnych kolorach.

Cechy:
-dobrze ukrywa skazy lakierów kolorowych,
-długo się trzyma,
-brokaciki odpadaja stopniowo,
-troche się ściera, ale bez odprysków,
-kocham PĘDZELEK - to jest własnie to, co tak bardzo mnie rajcuje, bo aplikacja jest łatwa i przyjemna,
-schnie dość szybko.
-nie zasycha w butelce nawet po 2 latach nie trzymany w lodówce,

Nie wiem, jak reszta lakierow z tej serii. Moje doświadczenia z lakierami Bourjois są takie, że lakiery te są bardzo przecietne, jesli chodzi o komfort uzywania. Kolory, natomiast, bywaja fantastyczne i czasem można trafić na perełkę-kopię spółki-matki Chanel. Choć asosrtyment bywa stały i wąski.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

super!

+szeroki pędzelek
+szybkie nakładanie lakieru
+wystarczy 1 warstwa
+ naturalny look
+dostępne kolory "na codzień"
+bardzo szybko schnie (można pomalować się wszędzie)
+na allegro przystępna cena
+łatwo się zmywa

-dosyć szybko odpryskuje

pędzelek - the best

swojego czasu zakochałam się w tych lakierach

- wyjątkowy pędzelek - cudo, idealnie nakłada lakier na paznokieć, nawet u osób tak niewprawiony jak ja :)
- jedna warwa w zupełności wystarczy dla ślicznego, intensywnego koloru,
- a kolorki - super,
- zasycha - no nie w sekundę, ale szybko,

Minusy jednak też ma:
- trwałość - niestety tu mogłoby być lepiej,
- dość szybko gęstnieje w buteleczce, nie daje rady zużyć do końca, chodź często używałam,
- cena oczywiście, ja kupowałam za granicą, gdzie był był to najtańszy dostępny lakier, teraz jestem w Polsce, więc pewnie znajdę sobie coś innego.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 6, może więcej

Szybko, trwale, kolorowo

Plusy:
- kolory; bardzo ładne i w wielu wariantach, zarówno naturalne i neutralne, jak i mocniejsze
- pędzelek; bardzo wygodny w użyciu i szeroki, dzięki czemu można za jednym pociągnięciem pomalować każdy paznokieć
- szybkość; dzięki pędzelkowi i intensywności kolorów (wystarczy jedna warstwa) paznokcie mamy pomalowane w mgnieniu oka
- trwałość; utrzymuje się spokojnie kilka dni

Minusy:
- kolor, który ja obecnie posiadam, ma dużo drobinek, które pięknie wyglądają, ale zmycie ich bywa uciążliwe i męczące przy użyciu tradycyjnych zmywaczy do paznokci

Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie drugiego

tylko piękne kolory

Skusiły mnie oczywiście kolory, duży wybór i każdy zachęca do malowania:) pędzelek rzeczywiście ciekawy, ale tylko na początku. Bo gdy lakier z czasem gęstnieje pędzelek nie może go "uciągnąć" :D Dość długo się trzyma i nie odpryskuje, ale to nie zmienia faktu, że nie jest wydajny, szybko gęstnieje, ciężko się prowadzi. Kupiłam w sumie kilka sztuk, bo myślałam, że to ja coś źle robię. Niestety nie, to z tym lakierem jest coś nie tak...

Ilość zużytych opakowań: trzy

fantastyczny pedzelek, szybkoschnacy lakier

nie jestem zawodowa malowaczka paznokci, wiec jesli dostaje lakier w swoje rece, ktory wszelkimi sposobami mi ulatwia uzycie jestem wniebowzieta
pedzelek panoramiczny pokrywa caly maly paznokiec u reki, i wszytskie 4 paznokcie u stopy, wiec ilez mniej wysilku kosztuje malunek
zanim dojade do konca malowania pierwsze sztuki sa suche, wystarczy raz przejechac i jest piekne krycie
jak kazdy lakier nie przecierpi zmywania garow tudziez innych ciezkich robot, ale 3 dni spokojnie wytrzymuje bez poprawek
wydajny, nie gestnieje

Używam tego produktu od: miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 3 pelne butelki