Astor, Volumetrix Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Astor, Volumetrix Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiający)

Wersja wodoodporna tuszu pogrubiającego Astor Volumetrix z rewolucyjną szczoteczką.
Astor Volumetrix dzięki formule najnowszej generacji pozwala uzyskać efekt pogrubienia rzęs od delikatnego do intensywnego. Nakładanie kolejnych warstw nie powoduje sklejania rzęs i nie tworzy grudek. Płynna postać tuszu tworzy gładką powierzchnię, na którą od razu można nałożyć kolejną warstwę.
Rewolucyjna szczoteczka:
- innowacyjna konstrukcja zapewnia precyzyjną aplikację,
- gęsto rozmieszczone ząbki ujmują każdą rzęsę z osobna,
- równomiernie rozprowadza tusz od nasady po końcówki,
- daje możliwość kilkakrotnego nałożenia bez sklejania rzęs,

Cena: 26,99zł / 7ml

DRAMAT;/

nigdy, więcej.

Tusz jest totalnie beznadziejny,mialam wersję
niewodoodporną,ale ta rowniez beznadziejna:

-nie pogrubia
-nie wydłuża
-nie nadaje koloru

-NIE ROBI POPROSTU NIC .?!

Używam tego produktu od:juz nie.
Ilość zużytych opakowań:niedokonczone 1.

BEZNADZIEJA

Potwierdzam wszystkie negatywne wypowiedzi, do tego miałam jeszcze problem z upapranymi powiekami, a ponieważ tuz jest wodoodporny to nie mogłam tego zmyć, piekły mnie oczy itd. Nie polecam nawet za darmo.

Używam tego produktu od:pół roku

beznadzieja .

Kupiłam po raz pierwszy i ostatni . Potwornie sklejał rzęsy , obsypywał się i rozmazywał . Sztoteczka też jakoś mnie nie zachwyciła . No i jeszcze strasznie szybko wysechł . Nie polecam !

Używam tego produktu od:używałam

4,0

A ja polecam, z tym że kupowa normalnie w sklepie, bo mam wrazenie ze w Gazetach jako dodatki są po prostu stare i dlatego tyle z tym problemu. Ja jestem w zasadzie zadowolona. Tusz ani sie nie kruszy, ani nie rtozmazuje i JEST wodoodporny. Polecam jako idealny do dzinnego makijażu, bo rzeczywiście, jakiegoś szokujacego efektu pogrubiania rzęs nie ma. Tak więc godny polecenia dlka kobietek które lubia delikatne makijaże.

Używam tego produktu od:roku

lipa

Kupiony z cosmo, za 7,5 złotego- uff, dobrze, ze nie 26 złotych, bo bym tylko psioczyła; tak miałam gazetkę i dwie potrzebne próbki gratis.

Do rzeczy: tusz to TRAGEDIA, źle się nakłada- wystarczy lekko zmienić kąt czesania rzęs i już pokrywa rzęsy czarną, lepką mazią. Nie robi z nimi nic, oprócz zmiany koloru na czarny: żadne wydłużenie, żadne pogrubienie...

Wodoodporność? Phi... Zaufałam mu i umalowałam się na basen. NIGDY WIĘCEJ. Wodoodporne były podkówki pod oczami, których nie mogłam zmyć.

Zdecydowanie na NIE.Używam tego produktu od: miesiąc

Fuj fuj fuj

Fuj. ten grzebyczek jest okropny. Tusz nie pogrubia nie wydluza. Moim zdaniem tylko marze rzesy. Jedynym ratunkiem jest to, ze uzywam szczoteczki z innego tuszu. Ale i tak nie ma zbyt fajnego efektu. Nie polecam

Używam tego produktu od: tego miesiaca

Kupiłam ,tak jak większość wizażanek, razem z Cosmo.

Tusz faktycznie jest wodoodporny, nie tak łatwo go zetrzeć, nie odbija się w ciągu dnia ani nie kruszy.

W zasadzie nie pogrubia rzęs, jedynie delikatnie je podkreśla i rozdziela. Dlaczego więc daję mu aż 3 gwiazdki? Bo u mnie rewelacyjnie sprawdza się na dolnych rzęsach. Zawsze miałam problem z dokładnym umalowaniem tak, żeby nie pobrudzić dolnej powieki i nie posklejać rzęs. A tu proszę, wodoodporny Volumetrix radzi sobie z tym świetnie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

;/

hmm ? urzywalam nie wododpornej wersji tego tuszui go uwielbialam :D ciagle do niego wracalam az odkrylam 2000C....
czytam cosmopolitan wiec gdy zobaczylam go na polce w sklepie z ,,moim eks\ tuszem :) odrazu go wzielam.... ale wersje wododporna ;/;/ i to byl blad.... wododporny ? to na pewno tak.... i tez calkiem calkiem pogrubia ale rzesy sa takie takie ??? ... kruciutkie i poklejone !!!!!!! nigdy wiecej !!!!!!!!!!

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 nie cale

Całkiem niezły

Tusz kupiłam, bo był dodatkiem do cosmo.
Wedlug mnie tusz jest bardzo dobry.
Nie rozmazuje się, nie skleja rzęs.
Można łatwo kontrolować grubość rzęs. z każdą warstwą tuszu stają sie one grubsze i wydatniejsze.
Jednak za duzo czasu trzeba poświęcić na uzyskanie teatralnych rzęs, a także tzreba nauczyc sie nim obslugiwac.
Używam tego produktu od:tygodnia

Nie, nie i jeszcze raz NIE!!!

Kupuję systematycznie Cosmopolitan i w tym miesiącu jako dodatek był ten oto tusz...Wybrałam wersje wodoodporną - w końcu mamy lato. I...lipa jakich mało :
1. Szczoteczka nabiera mało tuszu, tylko świeżo "moczona" coś mazi po rzęsach
2. aby pokryć je od nasady drapie mi skórę
3. właściwie wcale nie mogłam pomalować dolnych rzęs bo szczoteczka malowała mi mi skórę pod oczami
4. efekt "0" - żadnego pogrubienia, wydłużenia - efekt tak miernie naturalny że aż wstyd!

Owszem szczoteczka rozdziela włoski ale co mi po tym. W dzisiejszych czasach jestem rządna czegoś więcej! Dobrze, że był to tylko gratis bo za żadne pieniądze nie kupiłabym go z własnej inicjatywy!

Być może to zależy od rzęs - moje są w miarę gęste i długie.

To najgorszy naprawdę NAJGORSZY tusz jaki kiedykolwiek miałam i nie chodzi to o szczoteczkę/grzebyczek bo przetestowałam inną, zwykła okrągłą! On nie daje żadnego efektu, tylko przyczernia. Po firmie Astor spodziewałam sie czegoś zdecydowanie lepszego. Idzie do kosza!

Używam tego produktu od:tygodnia

beznadziejny

Najgorszy tusz jakiegokolwiek do tej pory używałam!!! Efekt zerowy...a jego "rewolucyjna" szczoteczka-brak słów. Jak widać reklama to nie wszystko, bo produkt to całkowity niewypał.

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

okropny

Powiem tak rzęsy nawet nie wyglądają na pomalowane żadnego efektu.Porażka. A w dodatku się kruszy...a jak ktoś nosi szkła kontaktowe to już załamka. Ja przeżyłam z nim najgorsze chwile .....kruszył sie a te czarne plamki przyklejały się do szkieł kontaktowych z taka precyzja ze trudno było je z czyścić. Koszmar

Używam tego produktu od:od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:polowa i tyle