Lancome, Cils Design Pro Double Mascara (Tusz podwójny z bazą)

Lancome, Cils Design Pro Double Mascara (Tusz podwójny z bazą)

Profesjonalny podwójny tusz do rzęs:
- szczoteczka Hi-Pro Streth - przedłuża i idealnie rozczesuje rzęsy.
- wyjątkowy mały grzebyczek Design Pro dociera do najdrobniejszych rzęs kreując niezwykły efekt makijażu.
Krok 1. Rozczesanie i przedłużanie rzęs.
Krok 2. Makijaż na miarę. Efekt sztucznych rzęs.

ŚWIETNA

Jestem fanką tuszów lancom,wiec kiedy pojawia się jakas nowosc to kupuje najczesciej za granica bo są po prostu tańsze.Maskara jest świetna ,pięknie wydłuża ,podktęca ,pogrubia,ale nie tworzy efektu klauna.Zdecydowanie polecam na wieczór.

Używam tego produktu od:2 mc
Ilość zużytych opakowań:W TRAKCIE PIERWSZEGO

Co tu jeszcze pisac, wszytsko zostalo powiedziane:) super tusz, rzadka konsystencja, nie skleja...rzesy piekne, teatralne sliczne;)mozna tez no uzywac tylko kroku 1 na dzien, wtedy uzyskujemy ladne wydluzenie i rozdzielenie, co wyglada bardzo naturalnie..tylko jednak troszke go malo, bo po 4ml w kazdym pojemniczku no i ta cena:o

Używam tego produktu od:tygodnia

ochy i achy

trcohe sie nachodzilam, zeby zdobyc ten tusz - nie bylo go w kilku perfumeriach w centrum, kupilam dopiero w ch na obrzezach miasta. ale warto bylo ;)

jestem zakochana w tuszach lancome - mialam soki w bok z diorem, chanelem, ysl... jednak teraz wiem, ze lancome ma najlepsiejsze tusze pod sloncem :D

krok pierwszy - baza. idelanie czarna, nie ma obaw, ze spod warstwy czarnego tuszu bedzie przeswitywac biala baza - za to ogromny plus. a ta abza to taka smieszna jest. niby to baza ale bardziej pod tusz podchodzi - niebywale wydluza rzesy i maksymalnie je pogrubia.
krok drugi - tusz. tusz i maly, dziwny grzebyczek. gdy go zobaczylam ogladajac tester to sie przerazilam. ale postanowilam zaryzykowac i wziac ten tusz. w domu pomalowalam tym grzebykiem cale oko [bo dopiero pozniej doczytalam, ze on do zewnetrznych kacikow :D] i efekt byl olsniewajacy - oko wielkie, rzesy do nieba... czyli tak, jak lubie najbardziej - teatralnie :D

baze bede stosowac tez pod inne tusze [mam jeszcze w tej chwili lextrema ;)]. a temu bede wierna tak dlugo, jak dlugo bedzie w sprzedazy [oby jak najdluzej!]

Używam tego produktu od: parunastu dni
Ilość zużytych opakowań: wciaz pierwsze

Prawie KWC

Prawie bo moje KWC to jednak Fatale:)
Mimo to cztery gwiazdki są w pełni zasłużone.
Rzeczywiście rzęsy są pięknie rozdzielone (nie ma efektu nóg owada), czarne jak noc, moich specjalnie pogrubiać nie trzeba, ale taki efekt też jest. Bardzo podoba mi sie, że baza nie jest biala. Nigdy nie mialam przekonania czy aby napewno mascara pokryje tę bazę dokładnie a tutaj problem nie istnieje.
Jest to bardzo dobry kosmetyk, droższy od
pozostałych "dzieci" Lancome, ale myślę, że wart tej ceny. Oczywiście ma świetną trwałość. Cały dzień bez poprawek. Lancome tak mnie rozpuściło, że nie wyobrażam sobie już poprawiania rzęs w ciagu dnia.
Czyli takie "zaraz po KWC";)
Napewno nie raz jeszcze kupię.

Używam tego produktu od:Dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań:Pierwsze

Lancome rządzi :)

Co tu duzo mówic (czy raczej pisac)- jest fantasyczny! moze i troche zachodu z tymi dwoma produktami(czytaj: baza+tusz) jest , ale dla tak zadowalajacego efektu mozna sie poswiecic! a wiec na etapie pierwszym mozna spodziewac sie pieknie umalowanych , rozczesanych rzes , a co dopiero po etapie drugim ??? :D to juz ach i och! grzebyk czyli etap 2 jest troche smieszny , nie wiedziałam jak mam sie nim umalowac ,ale poradziłam sobie i nie jest to w cale takie trudne, troszke za duzo kosmetyku nabiera sie ,ale mozna iz tym sobie poradzic! efekt= tetralne rzesy ale takie na + w dobrym znaczeniu tego słowa!! geste+ rozdzielone+ czarne+ pogrubione= Cils design pro
Polecam , mój KWC
(moze i troche drogi , no ale czy taki efekt uzuskamy "Evelajnem" "mejbelajnem" czy jakos tak - wątpie!! za jakosc sie płaci dlatego nie odejmuje *) polecam

Używam tego produktu od:jakis czas
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Jak oni to robią????

Uwielbiam mascary lancome, i nie wiem jak oni to robia,ze rzesy sa takie cudowne. Mimo iż z Fatalem nie do konca sie zaprzyjaznilam, choc efekt byl cudny troszke sie balam maskar z grzebykiem. Tutaj mile zaskoczenie. Step 1- doskonale czesze rzesy i ladnie je rozdziela step 2- wow- nie wiem jak takie malenstwo moze zdzialac takie cuda,rzesy sa niesamowite. Fakt,ze jak sie spiesze to nie uzywam jej ale jak mam troszke wiecej czasu dla siebie to robie to z przyjemnoscia. Rzesy doslownie siegaja brwi. Do tego wszystkie maskary lancome nie niszcza rzes tylko je odzywiaja.
Na razie trudno mi powiedziec czy Cils Design obalil mojego ukochanego Hypnose ale i tak uwazam go za kwc.
Efekt niesamowity, nic sie nie obsypuje no i ten piekny czarny kolor :)Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:od 2 tygodni

Edytuje: cils desing pro- obalil mojego hypnosa i jak dla mnie jest number one :D

Świetna!

No cóż. Najlepsza mascara jaką kiedykolwiek używałam !!! Rewelacyjnie wydłuża, pogrubia, nie skleja, nie kruszy się, efekt utrzymuje się cały dzień. Fantastyczna.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Cudo

Cudowny efekt, wrecz oszałamiający! Rzesy staja sie kruczo czarne i pięknie podkreslone, wyraziste, dlugie i pogrubione, spojrzenia spod takich rzes nie da sie ominac=) Moj ulubiony tusz. Najlepszy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

naprawde warto

W zasadzie kazde slowo tej recenzji byloby powtorzeniem tego, co napisala moja poprzedniczka dlatego ogranicze sie do podstawowych zalet:
1. wydluza
2. idealnie rozdziela
3. grzebyczek umozliwia uzyskanie mocnego efektu.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od:3 dni

zdecydowanie na TAK!

Używam tego tuszu od jakiegoś czasu i nie mogę wyjść z podziwu. Pierwszy tusz, który spełnia wszystkie moje oczekiwania. No może poza ceną. Ale do rzeczy
* fajna cienka szczoteczka, łatwo nią nakładać tusz bez maziania całego oka
* intensywny czarny kolor
* malutki minusik to ten grzebyczek, nabiera troche za dużo tuszu i można niechcący posklejać rzęsy, ja go lekko wycieram w wacik przed użyciem i potem jest cacy:D
* tusz daje porządny wyrazisty efekt, jak ktoś lubi naturalny makijaż to nie polecam
* w ogóle nie skleja rzęs
* lekka konsystencja, nie zostawia grudek
* no i wreszcie jego największy plus w mojej ocenie - nie rozmazuje się! zawsze mam z tym problem, gdyż mam bardzo długie rzęsy również na dolnej powiece i zwykle już po godzince każdy tusz jest pięknie rozmazany, ale ten się trzyma niesamowicie. Stosuje go czasem z bazą smashbox i wtedy mam spokój na cały dzień.
Generalnie nie mam zastrzeżeń, opakowanie też obleci:)