Garnier, Czysta Skóra, Płatki oczyszczające na co dzień

Garnier, Czysta Skóra, Płatki oczyszczające na co dzień

Garnier Czysta Skóra Płatki oczyszczające na co dzień to precyzyjne działanie, pomagające zapobiegać i zmniejszać niedoskonałości oraz walczyć z błyszczeniem w strefie T. To proste i bardzo szybkie. Skuteczność w 5 godzin. Intensywne działanie zapewniają: cynk + eukaliptus + kwas salicylowy.

Wzbogacone w naturalny, oczyszczający eukaliptus i zawierające maksymalne stężenie kwasu salicylowego Płatki Czysta Skóra natychmiast osuszają niedoskonałości, eliminują błyszczenie i zwężają pory.

Produkt testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów. Nie przesusza skóry. Omijać okolice oczu.

Cena: ok. 19zł / 56szt.

CUDOWNY!

Moja cera jest kłopotliwa, na nosie uporczywe wągry, często na czole, brodzie i po bokach pryszcze, świecenie się... Wypróbowałam mnostwo kosmetyków i żaden nie był wystarczająco skuteczny, aż do teraz!
Jest mocny, nawet bardzo więc dla wrażliwców: NIE! Na szczęście ja do nich nie należę, mam cerę mieszaną, bardzo rzadko skłonną do przesuszenia.
Przez jakiś czas stosowałam taki duet: Garnier Czysta Skóra 3w1 a następnie te płatki i efekt świetny! Pierwszy raz w życiu pryszcze zniknęły!!! Z wągrami było troszkę gorzej, ale i takt efekt u mnie powalający! Uwielbiam ten kosmetyk!

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy

I tak i nie...

Na początku produkt zachwycił mnie, kiedy to usunął w jedną noc pryszcza, którego długo nie mogłam się pozbyć.
Zachwycona zaczęłam używać codziennie. Aż do drugiego opakowania...
Zauważyłam, że strasznie, ale to strasznie wysuszyły mi skórę na tłustym czole.
Dlatego teraz używam tylko punktowo na pryszcze.
Mi pomaga!

Ilość zużytych opakowań: półtora opakowania

praktyczny sposób na dziady :)

Płatki co prawda mocno pachną ale to chyba nieodzowna rzecz gdy skład jest tak bardzo antybakteryjny.

Bardzo wygodne opakowanie i ogolne zastosowanie.

Działa? Tak. Ja go stosuję w razie niespodziewanego gościa na twarzy. I nie mam żadnych zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: zostało mi 5 płatków pierwszego opakowania

Używam sporadycznie, kiedy cera mi się "buntuje" i czoło czy nos potrzebuje mocniejszego uderzenia. Dlatego nadal nie skończyłam pudełka. Bałam się, że będą szybko wysychać, ale są tak samo fajne jak po otwarciu opakowania. Na pewno nie dla ludzi z suchą czy wrażliwą cerą.

mi pasuje

Zastanawia mnie jedno, dlaczego osoby z wrażliwą cerą kupują płatki nasączone kwasem salicylowym, a potem narzekają na przesuszoną skórę?

Mam cerę mieszaną i pewnie dlatego nie mam z nimi problemów (zero wysuszenia). Uważam, że są bardzo dobre. Dzięki nim wszystkie drobne niespodzianki szybko znikają (i nie pojawiają się nowe) skóra jest dobrze oczyszczona, pory zwężone. Stosuję je od czasu do czasu razem z chłopakiem, który jest z nich jeszcze bardziej zadowolony niż ja. U niego efekt jest widoczny w 2,3 godziny po zastosowaniu.

Używam tego produktu od: sierpień

dla mnie świetny

Jeśli ma jakieś minusy, to nie uciążliwe. Zacznę od opisu cery: normalna delikatna sporadyczne pryszcze przed okresem. Bez większych problemów
Działa autentycznie, może nie tak blyskawicznie, ja kw reklamie, ale po nocy pryscz powinien sieznacznie zmniejszyć
Ma dość przykry zapach, jak wszystko co zawiera alkohol, ale nie jest on uciążliwy ani trwały
Bardzo duże płatki, co jednocześnie stanowi plus, bo po pocięciu ich na 3 części są niezwykle wydajne

Ilość zużytych opakowań:2/3

Tak, tak, tak !

Dla mnie te płatki są niezbędnikiem w łazience. Stosuję je codziennie na noc, po oczyszczeniu cery. Na to nakładam krem na noc nawilżający.
Mam cerę mieszaną i od czasu do czasu pojawiają się u mnie krostki na twarzy bądź przebarwienia, szczególnie po bokach twarzy. Jednak gdy zaczęłam regularnie stosować te płatki moja cera jest gładka i bez niedoskonałości. Naprawdę teraz bardzo rzadko mi cokolwiek wyskoczy i dzięki temu nie muszę używać fluidu jak wcześniej- odstawiłam go tylko na większe wyjścia/okazję. Moja cera znacznie się poprawiła :)

Tylko ostrzeżenie jeśli ktoś ma wrażliwą cerę- ten produkt jest naprawdę mocny( dzięki temu działa! ) i może podrażniać.. ale to już zależy od osobistych skłonności skóry do podrażnień. Na pewno warto spróbować, polecam używanie na noc. Dla mnie najważniejsze jest to, że naprawdę niweluje krostki, które o wiele szybciej znikają z twarzy- wysusza je.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

są całkiem OK! :)

Płatki nadają się głównie do cery tłustej z niespodziankami. Przez to że, zawiera kwas salicylowy to bardzo silnie wysuszają. Osobiście kiedyś używałam ich codziennie wieczorem gdy miałam sporo wyprysków i dzięki tym płatkom skóra się poprawiła. :) Trzeba obchodzić się z nimi ostrożnie i nie zapominać o nawilżeniu chociażby rano bo mają bardzo silne właściwości wysuszające.
Teraz używam ich tylko punktowo gdy jakaś krostka pojawia się na mojej twarzy. Podkreślam, że działają bardzo szybko.
Stosuje wieczorem, a rano wyglądam dużo lepiej.

Ilość zużytych opakowań: pół

moj kochany garnier :)

Rewelacyjny, mam cerę mieszaną i często wyskakują mi różne niedoskonałości, ale płatki walczą z nimi :) wysusza ładnie wypryski i co u mnie najważniejsze, skóra nie świeci się tak, jak przed tym jak zaczęłam używać tych płatków. trochę śmierdzą, ale czego się nie robi aby mieć piękną buźkę :D

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: ok. 3

Naprawde Polecam !

Pierwszy raz z produktem zetknęłam się rok temu. Moja skóra ma duże skłonności do wyprysków. Próbowałam różnych produktów: Avon, Nivea, aż w końcu Trafiło na Garnier. Przyznam szczerze, że produkt uważam za rewelacyjny, mardzo dobrze oczyszcza skóre, moja skóra stała się gładsza, czysta i świeża a wypryski szybko zniknęły. Zgadzam się, że produkt wysusza skórę, dlatego warto użyć również kremu nawilżająco-matującego.

Używam tego produktu od:rok
Ilość zużytych opakowań:około 4

praktyczny

Wygrałam go w konkursie więc nie płaciłam 19 zł ;] Stosowane z żelem oczyszczającym i kremem nawilżającym pomogły mi usunąc wysyp pryszczy na twarzy. Przyznam że mocno wysusza i lekko podarażnia ale po zastosowaniu kremu nawilżającego pieczenie przechodzi. Jest skuteczny i praktyczny.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

W miarę.

Obietnice producenta są wyssane z paluszka ;)

Produkt ma na drugim miejscu w składzie alkohol. Jakże mógłby więc nie wysuszać? Ekstrakt z eukaliptusa jest z kolei przed ostatni - wyprzedza jedynie perfumy. Nie chce mi się wierzyć w jego działanie.

Te płatki kupiłam zachęcona opinią sprzedawczyni w sklepie, nie patrząc na skład. Dopiero w domu doczytałam. Postanowiłam jednak zaryzykować, dbając o dokładne nawilżanie. Chyba głównie dzięki temu nie zrobił krzywdy mojej skórze ;)

Przyznaje jednak, że po pierwszych dwóch tygodniach stosowania przyniósł efekt. Pomógł mi pozbyć się dużego wysypu pryszczy przy lewej skroni. Pewnie nie poradziłabym sobie z nimi bez tak radykalnych środków, stąd 3, nie 2 gwiazdki.

Skoro panuję już nad swoją skórą, czas się z nim pożegnać ;)

Na koniec przyznam jeszcze, że jest bardzo wydajny. Płatki są mocno nasączone, jeden spokojnie starczy na jedną aplikację. Używałam go prawie codziennie, czasami oprócz twarzy też na plecy. I starczyły na naprawdę bardzo długo.

Używam tego produktu od: 2 miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno - 56 płatków.