Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nouba, Double Bubble (Cienie podwójne prasowane)

Nowoczesność i innowacyjność formuły cieni podwójnych Nouba Double Bubble ułatwia komfortową aplikację, łatwe rozprowadzenie oraz cieniowanie. Niezwykle miękka, jedwabna konsystencja przypomina w dotyku szyfon. Wyjątkowa gama mieniących się cieni Nouba Double Bubble pozwala wymodelować dowolny kształt oka. Spojrzenie pozostaje intrygujące zachowując doskonałą harmonię światła i koloru. Mogą być stosowane na sucho i na mokro.

BOSKIE!

Te cienie są po prostu boskie! Absolutnie moje KWC! Są bardzo delikatne i przyjemne. Dobrze się je nakłada , nie osypują się , długo się utrzymują i mają przepiękne kolory. A nałożone na mokro , dają wyrazisty efekt idealny na wieczór. Polecam!

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzech różnych

Rewelacyjne!

Doskonałe cienie! Bardzo aksamitne , przyjemne w dotyku...Bardzo dobrze się rozprowadzają na skórze i pozostawiają na niej tą "aksamitność".;) Cudowne zestawienie kolorów. Są świetne nakładane zarówno na sucho (efekt bardziej dzienny) , jak i na mokro (efekt bardzo intensywny , bardziej wieczorowy). Do tego naprawdę bardzo długo się utrzymują. Bardzo polecam!

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowań:W trakcie kilku ;)

Obowiązkowy zakup!

Cienie przeszły moje oczekiwania.
Wraz z płaskim pędzlem zastąpiły kredkowe-kreski.
A i zaraziły do dalszych zakupów i nauki makijażu oka.
Są mega wydajne więc kupię je ponownie za jakieś 5 lat;)) Kolory pięknie się mienią, faktycznie szyfonowe.
Nie sypią się, nie drażnią oczu.
Warto wydać więcej pieniędzy i mieć takie cudeńka.

jesli chodzi o marke noube to cienie sa tu najlepsze,ewentualnie lakier oraz matujacy puder sypki,nie polecam natomiast podkladow i tuszy:)cienie trzymaja sie caly cien ,maja ciekawe,sa miekkie nie obsypuja sie,latwo sie nimi maluje:)serdecznie polecam!!!!warto;d

Używam tego produktu od:dwa lata
Ilość zużytych opakowań:sa wydajne wiec 2 odcienie w trakcie

Jestem w pozytywnym szoku;)

Udalo mi sie kupic te cienie na promocji -30% w Douglasie. Nie bylam wielka entuzjastka, bo nie lubie perlowych cieni, ale pomyslalam, niech tam! Tyle dobrego naczytalam sie o marce Nouba, ze stwierdzilam, ze wyprobuje. I nie zawiodlam sie, choc w moim przypadku sa to cienie typowo wieczorowe, look jaki daja na dzien mi nie odpowiada. Natomiast mozna nimi wyczarowac naprawde cudowny makijaz wieczorowy, zarowno na sucho jak i na mokro. Sa bardzo trwale, przyjemnie sie aplikuja, nie obsypuja sie. Mimo, ze sa wypiekane w piecu, nie twardnieja w opakowaniu. Opakowanie proste, ale funkcjonalne, fajny pomysl z aplikatorem w srodku. Sam aplikator tez niczego sobie, ale jednak wole pedzelki. Nie wiem, czy kupie ponownie, bo sa szalenie wydajne.Dalabym 5 gwiazdek, jednak to miejsce maja u mnie piateczki diora, ale nouba jest na drugim miejscu.Używam tego produktu od: kilka tygodni

Bomba

Na cienie namówiła mnie ekspedientka w drogerii. Nie mogłam się zdecydować głownie ze względu na dość wysoką cenę, ale zaryzykowałam. Cienie mają mocną-nasyconą barwę; pięknie się mienią i dłuuuuugo trzymają się na skórze powiek. Można łatwo wykonać nimi makijaż. Dodatkowy plusik za fajne miejsce na aplikator pod spodem opakowania.

Używam tego produktu od:wciąż używam pierwszego
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Lubię...

Lubię te cienie,często używam-obecnie kolor 27-odcienie złota.Istnieje możliwość zastosowania kolorów oddzielnie,tym samym mam trzy cienie w jednym.Na minus można zaliczyć to,że się osypują podczas nakładania.Czasami wystarcza ruch pędzla i po kłopocie.Wszak makijaż,wymaga wielu technik.Te cienie dają tz.brokatowy połysk-nie wszystkim to odpowiada,radzę dobierać indywidualnie...Ja jestem zwolenniczką tych cieni od początku,jak tylko weszły!

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:kilka opakowań

Cudo

Mam te cienie od około roku i jestem zachwycona. Piękne kolory, długo utrzymują się, przepięknie rozświetlają, łatwe w aplikacji, bardzo wydajne, poręczne opakowanie. szczerze polecam

Używam tego produktu od:1 rok

Rewelacja

Cienie są jak dla mnie idealne. A cena godna wartości produktu. Nałożone rano bez bazy trzymają się do wieczora i nie tracą na intensywności oraz nie zbijają się przy załamaniu powieki. Ślicznie opalizują. Są bardzo wydajne, że mimo zakupu w ubiegłym roku i ciągłego stosowania jeszcze sporo mi ich zostało. Efekt dają spektakularny. Wersja złoto-brązowa. Nałożona na powiekę wygląda jak mieniąca się "folia" o takim kolorze. Cudo! Warto je posiadać!

Używam tego produktu od: grudzień 2007

świetne cienie

mam odcien 28,bez z brazem cenie ladnie sie mienia swietnie cieniuja mimi twardej konsystencji .Trzymaja bez bazy cale 12 godzin z baza rowniez tyle samo .Cienie bardzo efektownie prezentuja sie na powiece ,nie osypuja ,nie gromadza w zalamaniach .Wedlug mnie najlepsze jakie mialam do tej pory:)Polecam zwlaszcza ten kolor

Używam tego produktu od:od 5 miesiecy

przereklamowane

Nie do końca jestem przekonana do tych cieni! owszem pudeleczko skrywa przepiekna zawartośc , cienie same w sobie sa mocno napigmentowane , dobrze sie rozprowadzaja , lecz osypuja, bardzo mnie to denerwuje i zniecheca do dalszego uzywania , mam kolorki jasny beż + chłodny brąz , z ciemnego cienia jestem bardzo zadowolna , jasniejszy odcien posiada nachalny polysk i dziwne drobiny... owszem bardzo trwale, mysle ze rowniez bardzo wydajne. ponownego zakupu raczej nie planuje , choc przyznaje ze kolorki potrafia kusic:)

Używam tego produktu od:jakis czas
Ilość zużytych opakowań:jakis czas

bardzo dobre

Sa to moje cienie drugie w kolejnosci po clinique (nikt ich nie podrobi) dlugo si eutrzymuja mozna zrobic lekki efekt i mocniejszy bardzo trafne polaczenie kolorow utrzymuja sie u mnie dosc slugoo ok 6h bez bazy wole efekt na sucho i cena tez dosc przystepna jak za ta jakosc

Używam tego produktu od:marca