L'Oreal Paris, Dermo-Expertise, Demaq` Expert, Eliksir do demakijażu wodoodpornego i długotrwałego

L`Oreal Demaq`expert Eliksir do demakijażu Skoncentrowana Formuła usuwa najbardziej trwały makijaż. Formuła eliksiru do demakijażu, wzbogacona o składniki odżywcze, pozwala na doskonały demakijaż nawet wobeć najbardziej odpornego makijażu długotrwałego i wodoodpornego. W czasie stosowania olejek przekształca się w białe mleczko, a po dodaniu wody delikatnie usuwa wszystkie ślady makijażu i nieczystości oraz pozostawia na skórze satynowy efekt.

Skład: Caprylic/Capric Triglyceride, Isohexadecane, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Dicaprylyl Ether, Water, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Tocopheryl Acetate, CI 47006/Acid Yellow 3, Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Hydroxycitronellal, Citronellol, Limonene (28.06.2008)

Cena: 25zł / 100ml

zawiedziona

Dobra ma plusy:
-zmywa makijaż wodoodporny
-wydajny

Ale:
-za tłusty, trzeba się po nim umyć dokładnie
-pozostawia mgłe przed oczami po zmyciu makijażu
-średnio przyjemny w użyciu
-cena nieadekwatna do działania
Nie tego spodziewałam sie po lorealu,ale juz często zawodzilam się na kosmetykach tej firmy..Może lepszy byłby dla osób z suchą i normalną skórą, ja mam mieszaną i nie bardzo mi sie podoba..dużo go używam bo chcę zuzyć.w zasadzie to z braku laku..a szkód nie powoduje

Używam tego produktu od:5 mscy

Od oczu z daleka

Dałam się skusić kampanii reklamowej niestety. Duża ilość czasu poświęcona na usunięcie tuszu do rzęs i tak nie sprawia, że całkowicie on znika, zostawia na oczach mgłę i podszczypuje. Zużywam go więc do twarzy na zasadzie zużyć i więcej go w swojej łazience nie widzieć. Ma niedrażniący zapach, na skórze zamienia się w oliwkę, nieprzyjemnie masuje się taką suchą, pomalowaną skórę. Dobrze usuwa makijaż, ale równie dobrze radzi sobie z nim każde mleczko, dlatego nie polecam.

Bardzo fajny kosmetyk do demakijażu. Używam go w ten sposób, że rozsmarowuję go bezpośrednio palcami po twarzy, przez chwilę lekko masuję, również okolice oczu. Po kilku chwilach zmywam wodą. Buzia jest czysta, a mimo zmycia wodą nie ma uczucia ściągania skóry, a po makijażu nie ma śladu. Dodam, że makijaż zwykle robię doś mocny - używam bazy pod puder, pod cienie, a także białej bazy pod tusz do rzęs. I ten kosmetyk naprawdę nieźle sobie radzi z tak utrwalonym makijażem :)
Konsystencja żelowa z łatwością rozprowadza sie po skórze, nadaje fajny poślizg więc przy okazji można sobie zaaplikować krótki masaż. Na koniec z łatwością spłukuje sie wodą.
Demakijaż jest szybki, łatwy i przyjemny :)

tragedia

Tłusta maź-tak mogę określić ten produkt.Zdradziłam dla niego plyn min. Vichy ale szybko do niego wróciłam.O ile z demakijażem twarzy jakoś sobie radzi(używam długotrwałego podkładu) to od oczu należy trzymć go z daleka.Szczypie,nie wnika w płatek kosmetyczny więc przykładając taki upaćkany wacik do oka, zostaje na nim wielka tłusta plama,a tusz i cienie jak były, tak są.Próbowałam to też aplikować bezpośrednio na twarz i rozsmarować-dramat.Trzeba się nieźle natrzeć żeby to coś zaczęło działać.Jednym słowem skóra po nim nie jest oczyszczona,a tłusta i upaćkana.Mało wydajny ale w tym przypadku to duży plus.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa