Clinique, Fresh Bloom Allover Colour (Róż do policzków)

Clinique, Fresh Bloom Allover Colour (Róż do policzków)

Limitowany puder Fresh Bloom Allover Colour, inspirowany słynnymi kwiecistymi opakowaniami w początkach istnienia marki, zaprojektowanymi przez Estee Lauder i Carol Phillips. Każda z palet zawiera trzy idealnie dobrane odcienie pudrów, bezproblemowe do rozprowadzenia.
Na pudrze jest wytłoczony kwiat.

Uwielbiam

Fajny róż/rozświetlacz,bo nie nadaje się do użycia na całą twarz.Mam odcień 01 Peony i wielką ochotę jeszcze na 02 Posy.
Róż pięknie wygląda na policzkach,opalizuje,nie zawiera nachalnych drobinek.Twarz po nim jest taka świeża i wypoczęta.Trzeba jednak uważać z aplikacją,bo można przesadzić.Jak na róż,jest bardzo duży-9 gram,jest też bardzo wydaajny,podejrzewam,że starczy na lata.
Opakowanie mi się średnio podoba,mam ten róż w tym plastikowym przezroczystym.Polecam.
Podwyższam ocenę.Dokupiłam 02 Posy.Róże te to istna rewelacja,nie wyobrażam sobie już ich nie mieć.
Używam tego produktu od:dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań:w trakcie dwóch.

luuuubię bardzo!

Róż otrzymałam w prezencie i polubiłam od razu. Potem dokupiłam jeszcze drugi. Maczki rzeczywiście uzależniają! :)
Jestem fanką kosmetyków które malują w sposób naturalny i ten to gwarantuje, chociaż wiadomo, ze wszystkim można przesadzić... :) Ładnie podkreśla kości policzkowe, delikatnie połyskując. Trwały i wydajny (jak wszystko cliniquea chyba ;)) )
Posiadam dwa kolory: almond blossom (przepiękny róż łamany brązem!) i peony (klasyczny delikatny róż).
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie :)