Wibo, Night Fever Lip Gloss (Błyszczyk w pisaku)

Wibo, Night Fever Lip Gloss (Błyszczyk w pisaku)

Błyszczyk zamknięty w opakowaniu przypominającym flamaster. Nie klei się ani nie spływa z ust. Migocze przepięknie tysiącami drobinek.

Cena: 6zł / 5ml

/m/

cudeńko!

W trosce o to,by mi go nie zabrakło powinnam napisać,że jest okropny,bleee,nie kupujcie ;-)Ale nie będę taka i podzielę się swoim najnowszym odkryciem!Zacznę od tego,że błyszczyk fajnie się prezentuje w takiej formie-wyglada jak replika błyszczyka Maybelline.Fajnie się nakłada,ma fajne kolory,a na moich ustach lepiej się trzyma niż Glam Shine LOreala,nie znika po oblizaniu ust czy piciu.Dobrze nawilża i zmiękcza usta.Nawet smak ma przyjemny,smakuje owocowo a nie zjełczałym tłuszczem,jak to u tańszych błyszczyków bywa.Do kupienia w Rossmannie za 3,99!Mam nr4,to taki piekny róż,usta jak u Dody ;-) Już się czaję na kolejne kolory!Gorąco polecam!Używam tego produktu od:2 tygodni