L'Oreal Paris, Glam Bronze, Duo Sun Powder (Podwójny puder brązujący) (stara wersja)

Podwójny puder brązujący składający się z dwóch współgrających ze sobą odcieni pudru - jaśniejszego i ciemniejszego. Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych:
- dla blondynek: nr 101 Blonde Harmony
- dla brunetek: nr 102 Brunette Harmony
Opakowanie z jednej strony zawiera puder, z drugiej lusterko i mały pędzelek ze sztucznego włosia.

Zdecydowanie polecam ten produkt. Mam wersję dla blondynek. Pomysł z połączeniem dwóch kolorów, jest wg mnie wprost świetny - to czego było mi trzeba. Obydwa odcienie w pudrze są ciepłe, z niewielką ilością drobinek rozświetlających.
Trwały, łatwy w aplikacji,nie uczulaja, nie razi nachalnym zapachem.
Przyjemne opakowanie. Dołączony pędzelek bezużyteczny.
Jaśniejszy odcień szczególnie przypadł mi do gustu - dokładnie w kolorze mojej naturalnej opalenizny.
Nie specjalnie nadaje się do konturowania twarzy, ze wzg na te drobinki i zdecydowanie ciepły odcień, ale nie takie jego przeznaczenie.
Będę do niego wracała.

przecietniak

Ten puder nie nadaje sie na kazdy podklad! zeby byl dobry efekt, trzeba to robic profesjonalnym pedzlem,ja mam z inglota kabuki. jak sie nalozy go pedzlem do niego dodanym, robia sie plamy, mazie i w ogole nieestetycznie to wyglada. ja mam odcien dla blondynek - mam jasna cere i blond wlosy, wiec mi odpowiada, ale...i tu sie zaczynaja schody. nakladam go na inny puder, bo wtedy fajnie rozswietla buzie i podkresla kosci policzkowe. jak nakladalam go samego od razu na puder, to efekt byl taki sobie, za bardzo pomaranczowy byl wtedy. nie wiem czy go kupie, bo mam mieszane uczucia. fajnie sie tylko spr w polaczeniu z innym pudrem, sam nie!

Używam tego produktu od:tygodnia

Daje naturalny efekt

Mam wersję dla blondynek, ładny kolor bez pomarańczowego odcienia. Delikatnie brązuj i daje naturalny efekt opalenizny. Nie robi smug. Złote drobinki mienią się na twarzy, ale efekt ten jest bardzo subtelny. Ładnie pachnie i ma estetyczne opakowanie, chociaż mogłoby być mniejsze np. bez pędzelka i lusterka, których i tak nie używam. Jest bardzo wydajny. Mimo tego, że nie posiada jakiś poważniejszych wad nie kupię go ponownie. Wolę wypróbować jakiś nowy produkt.

TAKI SOBIE PUDER BRĄZUJACY

Ładne odcienie, natomiast nakładając go na kości policzkowe odcina się robi smugi, szybko spłyta tworząc plamy, nie matuje, za duże świecące drobinki, zamiast rozświetlać, twarz mieni się brokatem.
Nic specjalnego:(

Używam tego produktu od:1 roku
Ilość zużytych opakowań:1/2

Mimo iz jestem blondynka, mam wersje dla brunetek, poniewaz wersja dla blondynek wydaje mi sie za jasna. To byl strzal w 10-tke! Puder daje bardzo ladny efekt, wyglada bardzo naturalnie. Opakowanie jest fantastyczne - bardzo estetyczne i w dodatku z lusterkiem i nawet dosc dobrym pedzelkiem. Nie moge mu nic zarzucic oprocz trwalosci, poniewac po kilku godzinach znika (a mam sucha cere...). Dlatego tylo 4 gwiazdki. Moim idealem jest w dalszym ciagu Terracotta, ktora wytrzymuje caly dzien.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

super cacko..

bardzo milutki, drobno zmielony puderek. mialam wersje dla blondynek. 2 super dobrane kolorki genialnie sie ze soba lacza nadajac skorze promienisty, sloneczny blask.. faktycznie sprawdza sie bardziej jako rozswietlacz niz brozner... umiejetnie nalozony nie pozostawia smug, nie robi plam, pozostawia piekne, mieniace (nie brokatowe!) wykonczenie, ktore utrzymuje sie bardzo dlugo. co do opakowania to dosc pomyslowe, chociaz sam pedzelek pozostawia sobie wiele do zyczenia.. uzywalam go dosc dlugo, zaznaczylam ze "nie wiem" czy kupie ponownie bo wlasnie zakupilam Shimmering Tones z Clinique i zobacze co z tego wyjdzie:)Używam tego produktu od: rok z kawalkiem

to nie to

Puder ładnie wyglądał w opakowaniu, miał śliczny kolor (miałam wersję dla blondynek) - co z tego, na twarzy widoczne były właściwie same drobinki (drobne, co prawda) z jaśniejszej strony pudru, która w dodatku zużywa się w szybciej niż ciemniejsza?
Ładnie, równo się nakłada, nie tworzy placków, nie zapycha, nie ma w nim denerwującego rdzawego odcienia, ale za bardzo przypomina dobrze zakamuflowany rozświetlacz;)
Używam tego produktu od: z przerwami od maja br
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

sama nie wiem...

***
Sama nie wiem co czuję wobec tego pudru, ale skoro nadal szukam usilnie brązującego cudeńka oznacza to chyba, że nie jestem usatysfakcjonowana...
Najpierw plusy:
+ opakowanie z lusterkiem i pedzelkiem
+ kolor bez śladu rudości i pomarańczów
+ słabo widoczny
+bardzo wydajny (nadal mam słoneczko)
A teraz krytyka...
No i własnie, to co jest plusem pudru jest też minusem- to, że jest słabo widoczny :( mam chłody typ urody i twarz musze ocieplać, żeby mi nie odstawała od reszty ciała a ten puder tego nie robi. Do modelowania w sumie się średnio nadaje bo ma drobinki rozświetlające więc w sumie taki ani nie do tańca ani nie do różańca ;) No i cena wysoka.
Edit: zwracam honor- pomalowałam nim pół twarzy a pół nie i jednak pięknie delikatnie brązuje :) bez plam, mazow itp. ale nadal zaznaczam że wiecej nie kupie bo za bardzo lubie nowosci by byc wierna ;)

sprawdza się

produkt kupiłam za granicą - nie był tani, ale tańszy niż w polsce.
mam wersję dla brunetek i jestem bardzo zadowolona. puder się fajnie miesza ale nakładam go dużym, okrągłym pędzlem bo ten dołączony do opakowania zupełnie się nie nadaje.
jest wydajny, nie podrażnia skóry i ma ładne i poręczne opakowanie. i na szczęście -póki co- jest trwały na obicia bo spadł mi już 2 razy na posadzkę a się nie pokruszył :)
myślę , że może kupię go jeszcze w przyszłości bo jakiś większych zastrzeżeń nie mam.

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

skuszona opakowaniem

Nie mam zbyt wielu zastrzeżeń do tego pudru, ale uczciwość nie pozwala mi postawić więcej, niż 3 gwiazdki...bo nie jest to kosmetyk rewelacyjny - jest dobry, ale na tym koniec. Ma ładny, naturalny odcień (wersja dla blondynek), dwa odcienie ładnie się ze sobą mieszają...ale mam wrażenie, że rozświetlacz przeważa nad bronzerem :( opakowanie jest bardzo ładne i poręczne, niestety aplikacja załączonym pędzelkiem nie daje dobrego efektu...przy odrobinie nieuwagi może być baaaardzo nierówno. Wydajny.

Używam tego produktu od: 3-4 mies

nie dla mnie

niestety jak się już poznało pudry z wyższej półki cenowej np isa dora to inne już nie są tak doskonałe. Generalnie ładne opakowanie ale aplikacja i wytrzymałość na buzi średnia
- czasem nie warto oszczędzać bo płaci się dwa razy-wróciłam do j.w.

Używam tego produktu od:przestałam po 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań:zaczęte 1

Warty swojej ceny

Nie jest tani, ale kiedyś postanowiłam zaszaleć. I to również był jeden z moich najbardziej udanych zakupów. Mam wersję dla blondynek i jestem w 100% zadowolona, kosmetyk jest doskonały nawet dla bardzo jasnej karnacji. Puder fajnie przyciemnia twarz (ale w bardzo naturalny sposób, nie pozostawia efektu "tapety") a złote drobinki dodatkowo ją roświetlają. Zaskoczyło mnie ciekawe opakowanie z ukrytym lusterkiem i pędzelkiem. Jednak jak inne Recenzentki używam znacznie większego pędzla- po prostu lepiej się nim nakłada. Maluch jest dobry do ewentualnych poprawek w ciągu dnia ;)

Ilość zużytych opakowań: