Nuxe, Tonific Fermete Creme Raffermissante Intensive (Intensywnie ujędrniający krem do ciała)

Intensywnie ujędrniający krem do ciała z bambusem, wyciągami z roślin amazońskich oraz tajemniczo brzmiącym wyciągiem z kigelii afrykańskiej (drzewa kiełbasianego). Preparat mieści się w słoiczku,
ma beżowy kolor oraz dość gęstą konsystencję. Dodatkowo ma za zadanie intensywnie nawilżać skórę.

Skład: Aqua (Water), Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Diethylhexyl Carbonate, Glycerin, Methylsilanol Mannuronate, Tristearin, Cetyl Palmitate, Stearyl Heptanoate, Dimethicone, Cetearyl Glucoside, Polymethyl Methacrylate, Stryphnodendron Adstringens Bark Extract, Bambusa Vulgaris Extract (Bambusa Vulgaris Leaf/Stem Extract), Kigelia Africana Extract (Kigelia Africana Fruit Extract), Solanum Lycopersicum Extract (Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit/Leaf/Stem Extract, Sambucus Nigra Water (Sambucus Nigra Flower Extract), Terminalia Catappa Extract (Terminalia Catappa Leaf Extract), Mourera Fluviatilis Extract, Phenyl Trimethicone, Tocopherol, Tannic Acid, Parfum (Fragrance), Citral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Sodium Acrylate / Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Phenoxyethanol, Sucrose, Propylene Glycol, Acetylated Glycol Stearate, Isohexadecane, Cyclohexasiloxane, Serine, Xanthan Gum, Methylparaben, Arginine, Dimethiconol, Tromethamine, PCA, Chlorphenesin, Phytic Acid, Polysorbate 80, Maltodextrin, Alanine, Butylparaben, Ethylparaben, Threonine, PVP, Isobutylparaben, Propylparaben, Potassium Sorbate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbic Acid [N1302/A1] (25.04.2009)

Cena: 100zł / 200ml
/m/

Geniusz ujędrniania!!!

Napiszę, że jestem oszołomiona efektem, ale to nie jest do końca prawda. Produkty Nuxea są tak genialne, że właściwie nic nie powinno mnie dziwić. Ale przyznam się szczerze, że aż tak spektakularnych efektów nie spodziewałam się po produkcie ujędrniającym. Tymczasem w zgrabnym żółtym pudełeczku zamknięty jest cudownu preparat napinający skórę, głęboko ją nawilżający, zwiększający gęstość skóry, no... ujędrniający po prostu!!! To bezapelacyjnie mój KWC w tej dziedzinie. Używałam droższych preparatów (jak Clarins czy Decleor), ale też tańszych (Vichy, Eveline) i naprawdę nic nie dorasta Nuxeowi do pięt (albo do czubeczka wieczka ;).
Zakupiłam preparat jako urozmaicenie kosmetyczne, a otrzymałam cudownie ujędrniający preparat, co dla mnie chyba najważniejsze, także do biustu i dekoltu. I co ciekawe, w odstawkę poszły specjalistyczne preparaty tylko do pielęgnacji biustu - Mustela i Dr Irena Eris.
Produkt ma gęstą bardzo kremową konsystencję, ale nie zostawia żadnego tłustego filmu, świetnie się wchłania (żadnego żmudnego wcierania) i co jest wspaniałym dodatkiem - pozostawia piękny zapach. Po prostu go uwielbiam!!! Ddatkowym atutem jest wydajność - chyba dzięki kremowej, bogatej konystencji. Nie znika z pudełeczka w expresowym tempie, choć nie zapominam o nim ani rano, ani wieczorem. Wart swojej ceny, ale tu uwaga - polecam zakup w aptece internetowej, można zaoszczędzić nawet do 30 zł!!!!
Po 3 miesiącach używania dostrzegam efekt TRWAŁEGO ujędrnienia, zwłaszcza biustu. I za to go kocham!!!

przyjemnośc stosowania

Ten krem nalezy do kosmtyków tak przyjemnych w stosowaniu, ze nie musze nawet spełniac obietnic producenta ;)
Opakowanie ładne, wygodne. Żółty kolor sugeruje cytrusy, ale tak nie jest - dla mnie krem pachnie herbaciana relaksacja...:) Jest gęsty, ale bardzo dobrze sie rozprowadza, szybko wchłania. Nawilza, o ujedrnianiu sie jeszcze nie wypowiadam. Jest bardzo wydajny - mówie to ja, kosmetyczna niszczarka :D
Jego stosowanie jest dla mnie prawdziwa przyjemnościa. Akurat przed nim stosowakam chwalony na wizazu Body Shaping Clarinsa. Szczerze mówiąc - oba sa komfortowe, ale Nuxe bardziej mi odpowiada. O znacznie nizszej cenie nie wspominając...

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Ujędrnienie i 100% nawilżenia

Tak sensacyjne nawilżanie nie było jeszcze moim udziałem nigdy, zwłaszcza jeśli chodzi o krem do ciała. Ten beżowy krem dobrze się rozprowadza, pachnie średnio jak na Nuxe (czyli ogólnie ładnie) jego aplikacja jest przyjemnością, a efekty zaskakujące.
Nie ściąga skóry od pierwszego użycia, tylko stopniowo poprawia jej jakość, stan nawilżenia i gęstość. W swoim składzie ma na prawdę dużo wyciągów roślinnych i substancji aktywnych. Bardzo dobry jako balsam do ciała dla skóry odwodnionej czy przesuszonej oraz jako ujędrniający specyfik. Zasługuje na miano KWC w swojej kategorii.

Używam tego produktu od:1 opakowanie wystarczyło na ponad dwa miesiące :)