SVR, SVR 50 Compact (Podkład w kompakcie z SPF 50)

SVR, SVR 50 Compact (Podkład w kompakcie z SPF 50)

SVR 50 Compact to produkt spełniający dwie funkcje: bardzo wysoka ochrona przeciwsłoneczna i make-up w formie eleganckiego kompaktu. Każda kobieta sięgająca po wysoką ochronę przeciwsłoneczną nie musi martwić się o jakość swojego makijażu. SPF 50, chroni przed UVB i UVA, IR, matuje, ujednolica koloryt skóry, doskonale kryje niedoskonałości skóry. Dodatkowe działanie antyoksydacyjne. SVR 50 Compact daje efekt nietłustego, pudrowego make-up, stapiającego się ze skórą. Pokrywa wszelkie niedoskonałości skóry takie jak naczynka, przebarwienia, bielactwo, ujednolicając koloryt skóry. Ważne jest, że nie daje efektu maski i nie powoduje powstawania zaskórników. Receptura oparta na czystych filtrach mineralnych (bez filtrów chemicznych), bez środków zapachowych, odporna na pot i wodę, doskonale sprawdza się przy wrażliwej skórze. Do nakładania służy delikatna gąbeczka, co ułatwia dokładną aplikację produktu.
Wskazania: skóra wrażliwa, tłusta, skłonna do przebarwień, bielactwo, ekstremalne nasłonecznienie.
Innowacyjne połączenie czystych, mikronizowanych filtrów mineralnych, witamina E. Beztłuszczowy, nie powoduje powstawania zaskórników. Odporny na wodę i pot. Bez środków zapachowych.

jak najbardziej polecam!

Ja używam odcienia Beige Clair(bardzo jasny beż), jest naprawdę dosyć jasny. Jestem w trakcie leczenia trądziku. Stosuję maści z kwasami. Cerę mam bardzo problematyczną, a ten kompakt radzi sobie z nią świetnie. Idealnie kryje większość blizn i płaskich wyprysków, czasem tylko muszę użyć korektora. Matuje na bardzo długo. Co dla mnie ważne, robiąc nim poprawki przed wieczornym wyjściem, nie mam na twarzy żadnych plam. Polecił mi go dermatolog, jako coś, co na pewno nie będzie powodowało powstawania zaskórników i miał rację :)

Używam tego produktu od:sierpnia

nigdy więcej

Pieniądze wyrzucone w błoto :|
Mam ten jaśniejszy odcień, który tuż po posmarowaniu nim skóry wydaje się być pomarańczowy. Po chwili mu to przechodzi i robi się bardziej naturalny. Niemniej jednak w mojej głowie tkwi przekonanie, że go na kilomter widać przez tą pomarańczę jaką daje na początku. Baaardzo topotnie się rozprowadza, trzeba się strasznie namęczyć żeby pokryć nim skórę równo i bez robienia placków. Dodatkowo nic a nic nie kryje, co jak dla mnie go dyskwalifikuje zupełnie.
Nie wiem jakie jest jego działanie dot. ochrony słonecznej, bo nie odważyłam się wyjść z nim na twarzy z domu. Po kilku próbach użycia go najzwyczajniej sie poddałam i wróciłam do starego sposobu czyli krem z filtrem+fluid.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań:początek 1

nie polecam

Zdecydowanie nie polecam.... mam odcień jasny beż, który przy zupełnie nie opalonej twarzy jest bardzooooo ciemny. Poza tym bardzo ciężko się nakłada, a dołączona gąbeczka wcale nie ułatwia aplikacji. Ogólnie po nałożeniu twarz wygląda okropnie, podkład nie posiada żadnych walorów kryjących wręcz przeciwnie, uwydacznia wszelkie niedoskonałości

nie dla mnie

mam jaśniejszą opcje - już sobie wyobrażałam to lato z wysoką ochroną na mojej buzi tylko za pomocą tego pudru - niestety nie nadaje się dla mojej cery lekko przesuszonej i z przebarwieniami wręcz je podkreśla, "ściąga" twarz, nakładanie też nie należy do przyjemnosci. Wolę już opcję filtru np bioderma 50 + i podkładzik rozświetlający np clinique od razu mam inne samopoczucie. Jak ktoś ma na niego ochotę a ma np. zapach lub puder sypki transparentny na wymiankę skorzystam

Używam tego produktu od: 3 razy

zadziwiająco dobry

Mam odcień Beige Sable - w opakowaniu wygląda na odcień dla mulatki, na twarzy dodaje zdrowego kolorytu jak z plaży bez efektu solarium i nadaje się dla mojej bardzo jasnej cery.
Jest bardzo gęsty i trochę tępo rozprowadza się na twarzy - jednak pokrywa ją cienką, równą warstwą koloru. Wydaje mi się, że mimo deklarowanego wysokiego filtra nie daje tak dobrej ochrony (nakładam kosmetyk zbyt cienką warstwą) więc pod spód aplikuję jeszcze jakiś krem z filtrem.
Skóra przez to trochę się błyszczy, zatem na wierzch idzie sypki Clinique i jakiś delikatny brązer i makijaż wytrzymuje cały dzień - prezentuje się przy tym wyjątkowo świeżo i ładnie.
Opakowanie mało eleganckie, ale wygodne - oddzielna przegródka na gąbeczkę oraz lusterko.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

no niezly jest

kupilam go aby stosowac zamiennie z kremem capital soleil (przeciwko reakcjom alergicznym). generalnie to nie lubie uzywac filtrow, ale niestety musze. ten jest bardzo przyjemny w stosowaniu i w sumie ciezko w ogole porownywac smarowanie sie tlusta, gesta, lepka, biala mazia z latwiutkim aplikowaniem tego specyfiku. ja mam kolor jasniejszy (w polsce sa chyba tylko dwa), ktory bynajmniej jasny nie jest,ale ladnie sie wtapia. buzia potraktowana nim wyglada ladnie - przebarwienia przykryte, a maski nie ma. troche sie swieci - wypada sie przypudrowac. mnie nie zapycha ani troche, cudownie sie go naklada, nie robi smug, wyglada naturalnie - chyba ideal, tyle ze nie wiem jak to jest z ta jego ochrona, bo powszechnie znany jest fakt, ze filtry trzeba aplikowac sobie obficie, a w przypadku kompaktu to niemozliwe. poza tym starczylby wtedy na kilka uzyc (5?). poki co uzywam gdy wiem, ze nie bede narazona na dzialanie ostrego slonca. na razie nowych przebarwien brak.

Używam tego produktu od:3 tygodni

może być

Używałam tego pudru w zeszłym sezonie letnim. Kupiłam go przed wakacjami jako filtr, i w takiej formie był ok. Jednak jako sam podkład nie polecam, lekko przykrywa przebarwienia, kolor ma ładny, jednak błyszczy się i nie jest bardzo trwały

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:

zostaję wierna na zawsze:)

Jest to podkład z ekranem słonecznym w kamieniu - więc rozprowadza się ciężko, pozostawia pudrowy ślad, na mojej skórze z przebarwieniami nie kryje idealnie, ale ze względu na to że zawiera tylko filtry mineralne jest alternatywą dla wyglądu typu biała maska. Na wieczór na wyjście się nie nadaje, natomiast jeśli ktoś musi na codzień używać wysokiego filtra i nie chce powtarzać operacji nakładania filtra chemicznego a na to fluidu co 3 godziny (bo po takim czasie ponoć filtry chemiczne się rozpadają na słońcu) i ma problemy z zatykającymi się porami -to polecam ten. Aha co do koloru używam jasnego beżu - nawet się ładnie wtapia. Po 2 latach stwierdzam że nie kupię innego - używam teraz z pudrem sypkim i jest extra.

Dostepne sa od niedawna 3 kolory ciemny jasny i bardzo jasny - ostatni jest naprawde jasny.Używam tego produktu od: niedawna