Joanna, Z Apteczki Babuni, Kompres nawilżająco - regenerujący z miodu i proteiny mleczne

Kompres nawilżająco-regenerujący Joanna działa silnie i nawilżająco, regeneruje zniszczoną strukturę włosów. Szybko i skutecznie odzyskują miękkość i połysk oraz łatwiej się rozczesują i układają.
Zawiera miód, dzięki wysokiej zawartości cukrów, aminokwasów i witamin, wpływa na nawilżenie. Proteiny mleczne poprawiają kondycję włosów.
Ma delikatny aromat miodu i mleka.

3 razy tak, przechodzisz dalej!

Szukałam w KWC tego kompresu w białym słoiczku, ale nie znalazłam więc wypowiem się tutaj. Jest to jeden z moich ulubionych kosmetyków do włosów, pierwszy chyba, którym byłam tak absolutnie zachwycona.
Piękny zapach, słodki, ale nienachalny.
Niska cena.
Duża wydajność, mimo nie za gęstej konsystencji.
Dość łatwo dostępny, choć w moim sąsiednim tesco nie ma, ale niedaleko jest leclerc, w którym jest.
Wygodnie i estetyczne opakowanie.
Wygładza, nawilża, zmiękcza, włosy się bez problemu rozczesują.

Jakw końcu uda mi się przetestować wszystkie maski, jakie mam na swojej wish liście, na pewno tę kupię jeszcze nieraz :)

Używam tego produktu od: grudzień 2012
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml

pięknie pachnie, i działa...

Mam ten kompres, tylko że w białym plastikowym słoiczku.
Cudnie pachnie ;)
Kosztuje grosze!
Ale za to jak działa!
Włosy sa miękki, gładkie, nie puszą się, łatwo rozczesują.
Maseczka nie podrażnia skóry głowy.
Nie ma obciążenia. Nie przyspiesza przetłuszczania się głowy.
Fajny skład.
Koniecznie muszę wypróbować tą jajeczną, gdy skończę tą ;)

Godna polecenia ;)

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie.

Cud, miód, orzeszki i czekolada

Kupiłam ten kompres jeszcze zanim zostałam włosomaniaczką i zaczęłam zwracać uwagę na składy. Moja siostra, która miała już wiedzę z tym temacie, powiedziała, że skład jest niezły i mogę go wypróbować. Jestem jej za to bardzo wdzięczna.

Jego skład wygląda na w miarę przemyślany, bez niepotrzebnych obciążaczy.
Mamy
- cetaryl alcohol - popularny nawilżacz,
- quaternium-91 - kondycjoner,
- dimethicone - silikon zmywalny łagodnymi
detergentami,
- glicerynę - nawilża,
- paraffinum liquidum - olej parafinowy zapobiegający utracie wody, substancja antystatyczna i odżywcza,
- mel extract - ekstrakt z miodu, nawilżający
- hydrolyzed milk protein - hydrolizat protein z mleka, regenrujące
- propylene glycol - glikol propylenowy, utrzymujący wilgoć
- pantenol o działaniu nawilżającym, łagodzącym i wzmacniającym,
- triethanolimine - regulator pH, a dalej to już zapachy, a na samym końcu konserwanty

Białe opakowania serii "Z apteczki babuni" nie są zbyt ładne, tamta wersja bardziej mi się podobała, ale to drobiazg. Za to jest wygodne, pozwala na wydobycie kosmetyku do końca.
Jest wydajny, ale jego konsystencja średnio mi odpowiada. Jest rzadka i przelewa się przez palce. Kompres pięknie pachnie.
Po umyciu głowy nałożyłam kompres na włosy, owinęłam włosy ręcznikiem. Po pół godzinie zmyłam kompres chłodną wodą.
Efekt ? Cudowny. Włosy były miękkie jak jedwab, gładziutkie, lśniące, lejące, nawilżone, napojone, wypielęgnowane, wyglądały niesamowicie zdrowo i mogłabym tak w nieskończoność. Bardzo łatwo się rozczesywały i układały. Mam dużo włosów, w dodatku niepodatnych na układanie, a po tym kompresie naprawdę szybko je wyprostowałam. Nie były ani trochę obciążone.
Używałam kompresu raz na tydzień i tak stopniowo kondycja moich włosów się poprawiała. On naprawdę nawilża, regeneruje i odpowiada moim wymagającym włosom. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: Używałam przez 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Jedno

dobry

faktycznie nawilża i rozczesuje włosy, nie obciąża, nie elektryzują się, jestem zadowolona z całej linii miód i mleko, baczniej przyjrzę się całej gamie joanny, cena taka sobie-9zl, można już kupić w tej cenie odżywkę w sprayu, ja rozpoczęłam walkę z łupieżem(sucha skóra) na wiosnę, po okresie czapek i musze przyznać że produkt się przydał, był to trafiony zakup

przeciętna, acz ładnie pachnąca i przyjemna rzecz.

Z miłości do nowości ;) i testowania kolejnych odżywek, pod wplywem całkiem pozytywnych opinii Wizażanek - sięgnęłam po Joannę. Borykałam się wtedy z problemem nadmiernie wypadających włosów, niemniej była to kwestia hormonalna, zatem nie biorę tego pod uwagę przy ocenie produktu.

Kompres nadaje włosom połysk, gładkość i śliczny miodowo-mleczny zapach - to niewątpliwe plusy dla niewymagających włosów. Zarówno stosowany pod prysznicem, jak i pod ogrzewanym chwilę czepkiem działa tak samo. Minusem jest opakowanie, które trudno otworzyć biorąc prysznic - bez wylewania na siebie połowy słoiczka, ale stosując go jako kompres-maseczkę kilka razy w tygodniu - do opakowania nie można mieć większych zastrzeżeń.

Do tego niska cena i ogólnie sympatyczne wspomnienia z jego używania i optymistyczna recezja gotowa :)

Używam tego produktu od: pół roku.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Produkt ten pomógł mi w przesuszonych włosach.
Kompres ładnie pachnie, przyjemnie się go używa. Ma trochę zbyt rzadką konsystencję, ale da się to przeboleć ;)
Efekty są świetne. Włosy są miekkie, lekkie, puszyste, łatwo się rozczesują.
Mam przetłuszczające włosy i kompres ten ich nie przeciąża.
Kupiłam go w zwykłej osiedlowej drogerii bo niestety w sieciówkach cięzko go dostać. Kosztował niewiele - ok. 6 zł :)

Odnoszę jednak wrażenie, że poprawia kondycję włosów doraźnie. Nie regeneruje ich dogłębnie i na długi czas.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

z czystym sercem POLECAM !

Stosowałam ten produkt w dwóch wersjach:

I -odżywkę po myciu głowy (na kilka minut).

II- maskę do włosów (na umyte włosy na około 30-40 minut, pod czepkiem kąpielowym i ręcznikiem, a następnie obfite spłukiwanie)

Zarówno w I jak i w II przypadku jestem zachwycona !

Włosy już przy spłukiwaniu produktu były wyraźnie nawilżone. Włosy po tych zabiegach bardzo dobrze się rozczesywały. Były mięciutkie i przyjemne w dotyku :) Ma bardzo fajny skład i BAJECZNY zapach. Jednakże, czy coś regeneruje ? szczerze mówiąc wątpię, aczkolwiek stan moich włosów się nie pogarsza, więc może zapobiega? nie jestem o tym dokładnie przekonana więc odejmuję mu pół gwiazdki. (chociaż może za krótko go stosuje, żeby wypowiadać się o regeneracji..?)

Używam tego produktu od: 1,5 mieisiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetnie nawilża

Efekty:
- nawilżanie
- elastyczność
- łatwość rozczesywania
- włosy rzeczywiście są zregenerowane
- puszyszte
- lekkie
- lśniące

Bardzo dobre dla włosów suchych i normalnych. Dla przetłuszczających się może być za ciężka.

Duża jakość za niską cenę. Duża wydajność i fajna konsystencja. Zapach uzależniający i utrzymujący się przez dłuższy czas.

Ja nakładam na 2 godziny na włosy i nakrywam folią, ręcznikami, wtedy maska najlepiej działa. Używanie masek według instrukcji producentów (tj. na 3-5 min.) jest bez sensu, chyba, że ktoś ma naprawdę cienkie włosy bez objętośći.

Polecam jak najbardziej! :)

Używam tego produktu od: używałam około 3msc temu

godny polecenia.

ogólnie jest to przyjemna maska do włosów.

+ zapach - przypominający bydyń waniliowy
+ cena
+ dostępność - Eko-natura
+ aplikacja - nie spływa z włosów
+ konsystencja - no jak budyń
+ opakowanie
+ ładnie nawilża
+ włosy po nim są: gładkie, lśniące, mięciutkie
+ łagodny skład
+ nie obciąża

ogólnie nie widze minusów, leczc długo męcze się z jej zmyciem z włosów, lecz nie uważam tego za wade.

Kompres pozostawiam na umytych włosach na 20min, pod czepkiem foliowym i ciepłym turbanem z ręcznika, zmywam delikatnym szamponem Babydream.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Bez efektów

Kompres bardzo ładnie pachnie, wygładza włosy, ale niestety obciąża. Po użyciu włosy mam jak niedomyte, tłuste i oklapnięte ( spłukuję dokładnie). Nie zauważyłam regeneracji.

idealny jako codzienna odżywka

Napiszę krótko i zwięźle, wymieniając wady i zalety:

+ cena i ilość
+ wygodne opakowanie (niestety seria Apteczka Babuni doczekała się nowych, białych opakowań, które są po prostu brzydkie, ale na szczęście nie zmienił się za bardzo kształt tychże opakowań :)
+z tego słoiczka można wyskropać kompres do samego końca - nic się nie marnuje :)
+włosy wydają się nieco gęstsze i bardziej miękkie, i jakby nieco dłuższe, a pomimo że mam proste włosy, to "coś" mi je dodatkowo w fajny sposób prostuje, ale nie obciąża i nie sprawia że są bez życia czy nie do ułożenia. Ale rewelacji nie ma - działa jak zwykła odżywka którą się powinno stosować na codzień
+polska firma :) - lubię kupować coś od "naszych" i wiedzieć że taki mały zakup przyczynia się do większej ilości pracy dla Polaków :)

- nie wzmacnia, nie regeneruje ani nie dodaje włosom połysku

Ale i tak jest lepszy od balsamu do włosów tej firmy. Bardziej opłaca się go kupić, jest go dużo więcej w opakowaniu, a jest w podobnej cenie. I działanie ma troszkę lepsze.

Używam tego produktu od: Około 2 tygonie
Ilość zużytych opakowań: narazie 1/5 :)

warto spróbować!

+ cena
+ zapach! mi się baaardzo podoba :)
+ dość wydajny
+ wygodna konsystencja
+ wygładza, nawilża, ułatwia rozczesywanie

- troszkę niewygodne opakowanie
- brak składu na opakowaniu

Kupując ten kosmetyk chodziło mi głównie o nawilżenie moich niesfornych, kręconych włosów. Stosuję średnio 2 razy w tyg. i jestem zadowolona :) Nadal będę szukać czegoś jeszcze lepszego, ale do tego produktu na pewno jeszcze powrócę! Polecam :)

Używam tego produktu od: ok. 3 mies.