L´Oreal Professionnel, Serie Expert, Solar Sublime (Spray ochronno-odbudowujący po kąpieli słonecznej)

Spray chroni włosy przed działaniem promieni słonecznych, nadaje połysk, nawilża włókno włosa. Dzięki systemowi filtrów UV - Mexoryl S.O (Sun Optimal) - oraz witaminie E, tworzy wokół włosa otoczkę ochronną.

swietny

ten spray aplikowalam sobie na wlosy przed kazdym wyjsciem na slonce - czy to na plaze, czy to na deptak czy nawet do sklepu i obowiazkowo po kazdym umyciu kudelkow i po kazdym wyjsciu z morza/basenu.

ochrona jest odczwalna - spray otacza wlosy taka ochronna warstwa, slonce od wlosow sie odbijalao a nie wnikalo w glab. wlosy sa zdrowe, lsniace [ale to tez pewnie zasluga stosowania odpowiendiego szamponu i maski].

spray, stosowany w tercecie z szamponem i maska zapobiegl przesuszeniu moich wlosow ktore towarzyszylo mi niemal na kazdym wakacyjnym wyjezdzie w cieple kraje.

teraz takze uzywam tego kosmetyku, aplikuje go sobie po umyciu wlosow. bardzo lubie zapach [brzoskwinka :D], pomaga takze w rozczesaniu niesfornych lokow :)

jest bardzo wydajny, mimo takc zestego uzywania, reaplikowania mam jeszcze pol buteleczki.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/2 butelki

Podoba mi się

SPray zakupiłam razem z maską , pianką i szamponem. Szukałam czegoś, co mogłabym aplikować na słoneczne dni w celu zabezpieczenia włosów przed promieniami UV i czynnikami zewnętrznymi.
Spray bardzo mi się podoba - jest lekki, dzięki czemu nie obciąża włosów. Aplikuje się ekspresowo na włosy. Przyjemnie pachnie i jest wydajny. Faktycznie chroni i ogranicza łamanie i niszczenie się włosów. Dzięki niemu stają się sprężyste i miękkie, a jednocześnie pozostają puszyste.

Używam tego produktu od:miesiąca

bardzo przyjemny

Podoba mi sie bardziej niz olejek ochronny z tej serii - jest wygodniejszy w stosowaniu i o wiele bardziej wydajny. ładnie pachnie, nie obciąża włosów. Mam nadzieje, ze je faktycznie chroni ;) Używam go w mieście, w słoneczne dni, ale zapewne zabiore ze sobą także na wakacje. Mam go pod reka - tak jak filtry do twarzy :D