Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy (stara wersja)

Ziaja, Krem do rąk i stóp głęboko odżywczy (stara wersja)

Krem zawiera olej z oliwek, olej słonecznikowy oraz olejek z trawy cytrynowej. Zapobiega pękaniu oraz nadmiernemu rogowaceniu naskórka. Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność. Polecany również dla diabetyków.

Nawet dobry

Mam problem właśnie z moimi dłońmi bo są strasznie chropowate że nawet rajstopy można zaciągnąć i ten oto kremik zwalczył mój problem. Stosuje go tylko na nic bo jest strasznie tłusty ale moje dłonie są gładziutkie i dobrze nawilżone bardzo wydajny bo tylko odrobina aby go rozprowadzić, zapach taki sobie ale grunt że działa a do tego fajne opakowanie.

Średni

Kupiłam, zachęcona dopiskiem "głęboko odżywczy". Szukałam czegoś, co dobrze nawilży mi dłonie w okresie zimowym. Niestety w ogóle się u mnie nie sprawdził. Mimo iż ma tłustą konsystencję nie robi praktycznie nic. Smarowałam się nim na noc codziennie w nadziei, że zregeneruje mi skórę, jednak w ogóle mi nie pomógł.

Bardzo polecam

Nie mam na ogol problemow ze stopami, ale tej zimy dopadlo i mnie. Srednio moglam sobie poradzic z szorstkimi pietami.. peelingi, moczenie, scieranie a i tak w kolko to samo. Podczas zakupow wziela ze soba rowniez i ten kremik, ze wzgkedu na to, ze Ziaje uwielbiam, mam wiele hitow a cena groszowa.
I tu napisze, ze jest swietny.
Nakladam od 2 tygodni prawie codziennie na noc na cale stopy i sa tak przyjemnie gladkie, swietnie wygladaja, bardzo polecam.
Do rak nie stosowalam, poniewaz dla mnie bylby za ciezki i chyba nigdy by sie nie wchlonal. ;)
Wydajnosc zaskakujaco dobra, jak na takie niewielkie opakowanie.

Używałam latem i szybko się wchłaniał

Krem jest bardzo treściwy i tłusty, mimo to szybko się wchłaniał i zostawiał stopy przyjemnie nawilżone i miękkie. Krem stosowałam latem, każdego gorącego wieczoru przed snem. Kładąc się już czułam, jak stopy chłoną krem i jak im dobrze służy. Zapach do złudzenia przypominał mi serię oliwkową tej firmy.
Krem jest zamknięty w małym, plastikowym słoiczku, zabezpieczonym przed ciekawskimi sreberkiem.
Cena bardzo korzystna, zapłaciłam około 5 zł.
Bezproblemowa dostępność w wielu drogeriach.
Nie znam jego działania na dłonie, gdyż używałam go tylko do stóp i w tej roli sprawdził się bardzo dobrze.

Polecam.

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji rąk i stóp. Skutecznie nawilża on skórę, odżywia ją, zmiekcza i regeneruje oraz wzmacnia i utwardza płytki paznokci. Krem jest dość tłusty, dobrze się rozprowadza i szybko wchłania. Ostatbnim atutem produktu jest bardzo niska cena.

Przyzwoity, raczej do stóp niż do dłoni.

Krem ma dość tłustą konsystencję, po użyciu pozostawia tłustą warstewkę,dlatego moim zdaniem raczej nadaje się do pielęgnacji stóp niż do dłoni. Odżywia, natłuszcza, zmiękcza skórę. Idealny jako krem do stóp (najlepiej do zastosowania na noc, gdyż skóra po nim trochę się lepi), do pielęgnacji dłoni mniej.

Dobry, ale za tłusty

Jak dla mnie konsystencja kremu jest za tłusta. Pozostawia tłustą warstwę na skórze (co na stopach jest dość problematyczne). Działanie kremu już jest lepsze. Mimo, że nie wchłania się nie wiadomo jak szybko to jednak z działaniem nie jest źle. Faktycznie skóra jest po nim miękka i delikatna w dotyku, odżywiona. Pomaga trochę zmiękczyć skórę na piętach która z wiekiem staje się po prostu twardsza. Więc używanie pumeksu/tarki do pięt i potem nawilżenie pięt kremem daje bardzo dobre efekty. Krem sam w sobie zły nie jest. Jedyne co przeszkadza w jego stosowaniu to warstwa, którą po sobie pozostawia.

Przyjaciel na zimowe wieczory

Często moja skóra na dłoniach jest szorstka i przesuszona. Nie wygląda to ładnie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Pani doradziła mi właśnie ten krem, więc postanowiłam go przetestować.

Jest bardzo tłusty, ponieważ jego podstawowym zadaniem jest utrzymanie wilgoci w skórze i nawilżenia. Co skutkuje tym, że jego wchłanianie jest bardzo długie, a dodatkowo łatwo poplamić sobie ubranie. Stosowałam go tylko i wyłącznie na noc, ponieważ na dniu ciągle mnie denerwował. Po aplikacji rzeczywiście czuć lekkie nawilżenie.

Efekty pojawiły się po kilku użyciach. Szorstkość zaczęła ustępować z każdym dniem, a dłonie stały się miękkie i gładziutkie. W końcu zaczęłam stosować go też na moje pięty, również stały się bardziej gładkie. Od kiedy go stosuje wszelkie problemy związane z przesuszaniem skóry zaczęły znikać.

Teraz ten kremik towarzyszy mi każdego wieczoru na przełomie jesieni/zimy. Jedynie mogliby zmienić opakowanie, gdyż przy moich długich paznokciach to właśnie tam ląduje większość produktu po wyjęciu ze słoiczka.

nawet dobry

Zaczęłam ten krem używać zupełnie przez przypadek rok temu i dalej stoi na półeczce. Opakowanie ok, małe, ale wydajne. Wystarczy nałożyć niewielką ilość kremu, poczekać aż wsiąknie i możemy cieszyć się gładkimi stopami. Z tym czekaniem tylko jest największy problem. Wsiąka się bardzo długo, jest strasznie tłusty i niestety duża ilość kosmetyku wciera się w nocy w kołdrę.

może być

Wydawać by się mogło, że super kosmetyk 2w1, ale niestety nie daje dużych efektów.
wygodne opakowanie

długo się wchłania
nie daje upragnionego efektu

Kupiony w: U konsultantki

Dobry

Dostałam go jako gratis w punkcie sprzedaży Ziai. Tylko w innym opakowaniu (biały słoiczek z czerwonym śladem stopy)
Nawilża, natłuszcza, stosuję go zazwyczaj na noc na stopy i zakładam skarpetki - uczucie nawilżenia utrzymuje się też następnego dnia.
Ręce smaruję często, gdyż mam szorstką skórę.
Zostawia lekko tłustą powłokę na skórze, ale nie przeszkadza mi to. Wystarczy wytrzeć w miękką ściereczkę lub chustkę higieniczną.

Zawiodłam się

Krem w konsystencji jest bardzo tłusty, dlatego też wydawać by się mogło ze będzie super nawilzal, jednak tak nie jest. Cena jest stosunkowo dość niska, co uważam za plus, jednak ogromnymi minusami jest to że produkt długo się wchłania i nie przynosi spektakularnych efektów, jest dużo kosmetyków tego typu które nawilżający znacznie lepiej, a nie są droższe.