Rimmel, Cool Colour Mousse Eyeshadow (Cień w musie)

Rimmel, Cool Colour Mousse Eyeshadow (Cień w musie)

Puszysty mus pokrywa powiekę perłowo-połyskującym kolorem. Nie kruszy się i delikatnie chłodzi skórę dając uczucie świeżości i sprawiając, że perfekcyjny makijaż utrzymuje się do 16 godzin. Dostępne w kilku różnorodnych odcieniach.

Cena: 17zł / 5ml

/m/

cool

Ciekawe opakowanie. Cień utrzymuje sie na powiece ok. 6 godzin - jak dla mnie dość długo. mam odcień "śnieżny" - rozjaśnia oko niebieskawo-białą poświatą (jak dla mnie troszkę za jasny). Cena średnia nie mniej jest to produkt bardzo wydajny. Nie zlepia powieki. Efekt chłodzący...hmmmm chyba tylko z racji konsystencji... Taki gadżecik kosmetyczny ;)

Używam tego produktu od: 2 m-cy

Cud, bo utrzymuje się bez bazy

Aż sama nie mogłam uwierzyć jak nałożyłam ten cień na powiekę! Lekko chłodzi, ale przez jakieś trzy sekundy. Zapomniałam bazy i myślałam, że zniknie po 0,5 godziny (jak wszyskie cienie u mnie, jak nie mam bazy). A tu moje wielkie zdziwienie, bo nie zniknął! Mam nr 006, brudny świetlisty róż. Ślicznie błyszczy, kolor na powiece jest lekki i nie daje jakiegoś teatralnego efaktu (no, chyba że nałoży się go z tonę). To mój pierwszy cień w musie (i tak zbankrutuję przez zakupy błyszczyków i cieni) i jestem zadowolona, choć nie mam wprawy w nakładaniu cieni palcem :) Używam tego produktu od: dwóch tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

pięknie rozświetla oko

Cień zakupiłam ze względu na dobre opinie na forum.
I to był dobry wybór.
+ Mam kolor 007 Breezy - taki jasny złoty/połyskujący beż. Bardzo ładny.
+ Cień ma bardzo przyjemną konsystencję. Lekko chłodzi przy nakładaniu.
+ Łatwo się rozprowadza
+ Trwały (wytrzymuje praktycznie cały dzień), nie zbiera się w załamaniu powieki
+ Estetyczne i wygodne opakowanie-słoiczek, chociaż panie o dłuższych paznokciach mogą mieć małe problemy :) na szczęście ja nie mam żadnych problemów
+ Bardzo wydajny
+ Można używać jako rozświetlacza do policzków

Jedyne co do czego mogę się przyczepić to mały wybór kolorów. Dostępne jedynie b.jasne odcienie.

Kosmetyk wart swojej ceny. Polecam z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

Rewelacyjny cień!

Kupiłam go skuszona zaledwie trzema recenzjami ale co tu dużo mówić... póki co to mój NAJLEPSZY cień do powiek!
Muszę także napisać że nie wierzyłam aby cień w musie wytrzymał na powiece dłużej niż 1h. Przeżyłam szok gdy po 10 h podróży cień nadal był widoczny i tylko lekko zebrał się w załamaniu powieki :)

Co do samego cienia to wybrałam odcień różowy, nr 006. Kolorek jest śliczny! W zależności od ilości cienia uzyskuję mocniejszy lub delikatniejszy kolor. Cień ma przyjemną konsystencję, zaraz po nałożeniu czuję delikatne chłodzenie, niesamowicie się błyszczy. Trzeba uważać i nie przesadzić z ilością nakładanego kosmetyku! Trzeba także wspomnieć, że dość szybko zastyga na powiece co trochę utrudnia malowanie. Ja nakładam go pędzelkiem a nie aplikatorkiem z gąbeczką.
Na moich powiekach nie wytrzymuje 16 h... W upały po ok. 5 h lekko zbiera się w załamaniu powiek, na bazie Lumene wytrzymuje 8-9 h. Dla mnie to i tak sukces!
Jeśli będzie jeszcze w promocji to dokupię także inny kolor.
Podsumowując - ten cień jest wart swej ceny, jest naprawdę super!

świetny :))))))))

Kiedy zobaczyłamnową limitowaną kolekcję Rimmela od razu się zakochałam w tych produktach :) Cienie te utrzymują się wiele godzin efekt chłodzenia jest minimalny (mi to różnicy nie robi) nie jest trudny w aplikacji a przede wszystkim pięknie się mieni - tak wakacyjnie można dzięki niemu wyglądać. W słońcu wygląda na powiece genialnie. Konsystencja o wiele lepsza niż cieni w kremie. Nie wałkuje się ani nie rozmazuje. Normalna cena to 16.99 w Rossmanie kosztuje teraz 14.99 a ja w SuperPharm dałam 12 zł z groszami.. także warto :) Żałuję tylko, że to limitowana kolekcja i że w Polsce nie ma tylu kolorów co w niektórych europejskich krajach. Używam tego produktu od: tygodnia

ciekawy

Zastanawiałam się czy dać 3 czy 4 gwiazdki, ale jakość jest dobra, a to że niezbyt trafiłam z kolorem to już nie wina cienia:). Mam 001 snow queen czy jakoś tak. Odcień jest biało perłowy, mam wrażenie że nieco wpada w niebieski, ale nie jestem pewna. Bardzo się błyszczy, dlatego mam wrażenie że w świetle dziennym może wyglądać mało naturalnie, nie każdemu może się to podobać. Ogólnie to dobry cień. Utrzymuje się na powiece bardzo, bardzo długo, jest wydajny(przynajmniej tak mi się wydaje), cena przystępna-dałam za niego w rossmanie 14,99zł. Oko jest rozświetlone. Chłodzenia nie odczułam, dobrze się go rozprowadza.

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:nadal1