Oriflame, Optimals, Hydra Energy Fluid

Oriflame, Optimals, Hydra Energy Fluid

Ultra lekki fluid odbudowuje i reguluje utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia, dzięki czemu zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. Szybko się wchłania. Technologia Hydra-Fix gwarantuje dopasowanie nawilżenia o potrzeb skóry przez cały dzień. Ma beztłuszczową formułę stworzoną specjalnie do cery mieszanej i tłustej.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Isohexadecane, Butylene Glycol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Behenyl Alcohol,Cyclohexasiloxane, Polyacrylate-13, Tocopheryl Acetate, Ricinus Communis, Arachidylglucoside, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Sodium Citrate, Sodium Pca, Urea, Polyisobutene,Methylparaben, Propylparaben, Dimethiconol, Disodium Edta, Citric Acid, Trehalose,Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Sorbitan Tristearate, Sodium Hyaluronate, Polyquaternium-51, Phenoxyethanol, Copper Aspartate, Magnesium Aspartate, Manganese Aspartate, Zinc Aspartate, Chondrus Crispus, Chlorphenesin, Benzoic Acid, Ci 42090

Cena: 29,90zł / 75ml
/mg/

świetny!!!

Od niedawna jestem fanką kosmetyków Oriflame (oczywiście nie wszystkich ) i ten zdecydowanie jest moim ulubionym.
Dla mojej mieszanej, trądzikowej w strefie T skóry jest zbawieniem:
+działa - doskonale nawilża (czuję nawilżenie aż do następnej aplikacji)
+uspokaja i koi skórę
+nie zostawia tłustej warstw
+ślicznie pachnie
+ma fajną konsystencję (lubię fluidy)
+opakowanie - fajnie, że nie trzeba w nim grzebać palcami, ale chyba resztki fluidu ciężko będzie z niego wydobyć. ale ponieważ działa, a cena w promocji jest świetna - wybaczam mu to

stosuję go na noc. rano skóra jest miękka i nawilżona - a o to przecież chodzi

jednym słowem - doskonały kosmetyk na niewielkie pieniądze :)

Hmmm...

Kupiłam ten fluid w promocji za niewiele ponad 10zł. Na samym poczatku moja przesuszona kosmetykami do młodej skóry cera przyjeła go z wdzięcznością. Używałam go przez ponad miesiąc i wzystko było świetnie, skóra nawilżona, odświeżona. Odstawiłam go jednak na jakis czas. Teraz, gdy do niego wróciłam, nie jestem zadowolona. Wytłuszcza moją skórę i zapycha :/ Niestety nie jest taki dobry jak mi się wydawało. Czuję po nim, jakby twarz nie była czysta. Niby jest dla mieszanej cery, ale raczej nie dla mojej. Zużyję go pewnie, gdy znów przesuszy mi się skóra. Jednak teraz mówię mu nie.

Używam tego produktu od: ponad trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

Godny polecenia

Bardzo fajny kosmetyk.Jako ze lubie wszystko hydra energy postanowiłam i to wypróbować.Nie napisze nic nowego.Jest lekki,nawilża,nadaje sie pod podkład..Na razie jeszczego nie kończe wiec nie wiem jak bedzie z wydobywaniem resztek,ale chyba nie łatwo wiec to jest jedyna jego wada.Polecam.

Używam tego produktu od:1,5mies

Polecam!

Jego plusy:
+nawilża
+ łagodzi podrażnienia
+nie tworzy maski<nie czuję, że mam go na twarzy:)a skóra nie jest pokryta tłusta powłoczką>
Są i minusy:
-z czasem przestaje być taki super i skóra sie przyzwyczaja:/
Idealny nie jest ale lepszego jak do tej pory nie spotkałam. Polecam!Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

Ponad 24h nawilżenie

Cuż mogę powiedzieć- rewelacja:) Fluid ma lekką konsystencję, wręcz jedwabistą. Doskonale się nakłada, nie przetłuszcza mojej kapryśnej skóry, nie powoduje powstania zaskórników. Ma cudny zapach, naturalny, nie duszący. Nawilża ponad 24h- sprawdziłam stosując rano i nie używając wieczorem- cera była jak nakremowana:) Opakowanie- do zniesienia, po tym jaki prosukt wybaczam:)

umiarkowany

Ma nad innymi kosmetykami nawilżającymi tę przewagę że jest lekki i daje lepszy efekt zmatowienia niż niejeden krem typowo matujący. Niestety sam efekt nawilżenia nie jest powalający. Pod makijaż w sam raz, ale jako podstawowy nawilżacz się nie sprawdzi.

Zalety:
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- jest wydajny
- dobry pod makijaż (nie miesza się brzydko z podkładem)
- przyjemny, świeży zapach
- daje uczucie świeżości
- nie podrażnia
- niedrogi

Wady:
- przy użyciu zbyt dużej ilości po jakimś czasie skóra zaczyna się błyszczeć, mimo że zaraz po nałożeniu wszystko jest ok
- nawilżenie jest średnie. mogłoby być lepsze.
- trudno wydobyć resztki z opakowania

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Dobry

Przyznam, że skusił mnie świeżutki zapach próbki tego fluidu i promocyjna cena. A że w pakiecie gwarantowano intensywne nawilżenie, to czemu nie? ;)
Na początku produkt się sprawdzał. Nawilżał, nie powodował błyszczenia czoła i nosa. Jednak teraz, przy końcu opakowaniu, niestety już tak dobrze nie nawilża i zauważyłam, że czasami mam tłuste miejsca na twarzy. Cera się przyzwyczaiła?
Nie mogę mu jednak niczego poza tym zarzucić. Dobrze się rozprowadza i nawet nieźle wchłania. Pierwszy egzemplarz mam naprawdę długo. Opakowanie jest poręczne, nie za twarde, nie sprawia kłopotów. Ładnie się prezentuje.
Polecam!

Używam tego produktu od: dobrych kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Super!

Wcześniej używałam Radiance Energy i byłam zadowolona. Teraz zaczęłam ten Hydra i jestem także bardzo zadowolona. Już od miesiąca go stosuję najczęsciej rano. Twarz jest bardzo dobrze nawilżona! Nie przetłuszcza się (co dla mojej mieszanej cery jest bardzo ważne). Delikatnie i przyjemnie pachnie. Bardzo wydajny! Pod makijaż idealny:) Naprawdę godny polecenia:)

Używam tego produktu od:1 miesiąca

super kremik

Plusy:
- naprawdę super nawilża
- szybko sie wchłania
- ślicznie pachnie
- duża pojemność
- nie zostawia tłustego filmu

minusy:
- opakowanie, z którego może być ciężko wydobyć resztki, póki co stawiam je do góry nogami i jeszcze daje rade :)

Generalnie polecam do każdej cery, także do tłustej (sama taka mam) bo naprawdę nie natłuszcza skóry a świetnie ją nawilża :)

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:nadal pierwsze

REWELACJA

Mój ulubiony krem. Dotychczas używałam matującego, niestety od kiedy pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, moja cera padła ofiarą niemiłosiernego wysuszenia.

Fluid jest lekki, opakowanie ładne, pod koniec można postawić na zakrętce aby wydobyć resztę. Śliczny świeży zapach, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego filmu. Rewelacyjny pod podkład lub filtr. Nie powoduje nadmiernego wydzielania sebum, daje uczucie lekkosci i świeżosci. I bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 2,5

morska bryza

Potrzebowalam lekkiego nawilzaczq pod filtry. Padlo na ten fluid. Konsystencja lekka, estetyczne (choc nipraktyczne) opakowanie - jak przy wersji pomaranczowej. Rewelacyjny zapach - jest tak swiezy, orzezwiajacy, ze od razu wydaje mi sie, jakby moja skora byla pompowana woda i mineralami. Fluid szybko sie wchlania, niezle nawilza, choc gdybym miala wybrac taki specyfik na noc, to wzielabym jednak krem, ktory na pewno lepiej nawilza, ale na dzien ten fluid jest jak najbardziej. Mysle, ze bedzie swietny w lecie, mozliwe, ze wtedy ponowie zakup. U mnie fluidku ubywa szybko, bo oszczednie "pluskam" nim twarz (caly czas mam skojarzenia z morzem, nie moge sie od tego uwolnic przez ten zapach). Bardzo polecam, bo nie jest drogi i warto go miec nawet dla przyjemnosci uzywania z powodu zapachu.

Używam tego produktu od: miesiaca

świetny

To kolejny produkt Oriflame, który na stałe zagości na mojej półce. Przede wszystkim jest to pierwszy fluid/krem nawilzajacy, który rzeczywiście nadaje sie do mieszanej bądź tłustej cery.
Uczciie nawilżenia jest długotrwałe i dla mnie w zupełności wystarczające mimo, że meczę buzie kwasami i peelingami.
Konsystencja bardzo przyjemna, wchłania sie natychmistowo i pozostawia skórę miękką i świeża bez żadnego uczucia lepkości, tłustości czy ciężkości. Za to właśnie lubięgo najbardziej.
Już po chwili mogę nakładać makijaż i nic się nie ślizga ani nie myzia pod palcami ;) Po paru godzinach faktycznie trzeba sie zmatowić bo cera zaczyna się błyszczeć ale mimo wszystko wybaczam mu to bo ja się błyszczę po wszystkim.
Trzeba jednak pamiętać ze to krem nawilżajacy i nie załagodzi wysuszenia czy odwodnienia skóry. Kiedy coś się łuszczy trzeba sięgnąc po coś odżywczego bo ten fluid z takimi problemami niestety nie da sobie rady.

Opakowanie bardzo ładne, kolor energetyzujący a zapach dla mnie neutralny. Jego kolejną zaletą jest wydajność. Wystarczy odrobina aby rozprowadzić go na twarzy.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy