Dermika, MAT-B Complex, Krem matujący na dzień SPF 4 z optycznym reduktorem połysku skóry

Zawiera podwójny reduktor połysku skóry:

1. rozbija sebum,

2. w postaci mikroskopijnych kuleczek tworzy na powierzchni skóry refleks świetlny dający matowe wrażenie.

W rezultacie wygładzona i elastyczna skóra o zdrowym, młodzieńczym kolorycie.

Naturalny efekt

Bardzo dobry dla osób, które nie mają zbytnich problemów z błyszczeniem twarzy, dla mnie niestety trochę za słaby. Lekki, łagodny dla twarzy. Matuje ładnie, nie za mocno, dając przyjemny, naturalny efekt, ale u mnie po 3 godzinach mat znikał całkowicie. Dużym plusem jest śliczny, grejpfrutowy zapach.

polecam

Uzywalam go w tamte wakacje,niedlugo pewnie znowu do niego wroce;dla mnie bardzo dobry, niedrogi produkt:1. ladnie sie rozprowadza i szybko wchlania,idealny pod makijaz2. dobrze matuje moja mieszana cere,ktora w lecie mocno sie blyszczy3. skora po nim ladnie wyglada,jest dobrze nawilzona i odzywiona4. sliczny cytrusowy zapach zacheca do jego uzywania

Może być

Dla mnie najgorszy z serii. Nie znoszę tego zapachu, dobrze, że wietrzeje szybko. Dobrze rozprowadza się na nim podkład i nieźle matuje. Na początku byłam zachwycona, poźniej trochę mniej - w połączeniu z kremem normalizującym na noc trochę przesuszył mi cerę - zamieniłam go na nawilżający i jest OK. Możliwe, że na lato będzie lepszy.

polecam

Bardzo dobry krem. Spełnia obietnice z reklam i z ulotki. Piszę to całkowicie świadomie, po wsmarowaniu w twarz całego flakonu kremu (zajęło mi to jakieś 1,5 miesiąca). Krem miło pachnie, dobrze się wchłania, po użyciu daje cudowne uczucie alabastrowej, jakby przypudrowanej twarzy, a mimo to nie warzy podkładu, który rozsmarowuje się na tym kremie bardzo płynnie. Długofalowe wyniki są lepsze niż się spodziewałam - producent obiecuje poprawę cery. W ulotce dołączonej do pudełka mówi się też o działaniu antybakteryjnym kremu. Obie rzeczy mogę potwierdzić: cera poprawiła mi się od nieznośnej do dobrej, a w porywach do bardzo dobrej :)Jedną gwiazdkę odejmuję za słabe matowanie. Być może mnie nic nie jest w stanie zmatować na długo, ale efekt matujący tego kremu jest bardzo przeciętny.

bardzo dobry!

Dla mnie rewelacja w tej serii są co prawda maseczki i krem nawilżający, ale temu też nie mogę nic zarzucić. MNie matował raczej krótko (ale mnie wszysko matuje krótko), natomiast ta gładkość skóry po użyciu jest po prostu powalająca! I koloryt. Aż sie czuje, że ma się inną skórę. TO jedyny jak dotąd krem matujący, po którym się tak czułam. Jak najbardziej polecam :-)

matuje!!

To wspaniały matujący krem, o przyjemnym dla mnie zapachu cytrusów.Bardzo dobrze matuje i uelastycznia skórę.Dość szybko się wchłania .Jedną gwiadkę odejmuję za to,iż przez chwilkę twarz pozostaje delikatnie lepka, co zaraz zresztą mija.W ogóle jestem zadowolona z całej serii tych kremów(jest jeszcze maseczka i krem nawilżający na dzień )