Auriga, Flavo - C Forte 15% (Serum z witaminą C 15%) (stara wersja)

Auriga, Flavo - C Forte 15% (Serum z witaminą C 15%) (stara wersja)

Flavo C forte z 15% witaminą C jest wynikiem badań Laboratorium Auriga nad nad stabilną i jedyną działającą w skórze postacią witaminy C, czyli lewoskrętną, wolną witaminą C. Skuteczność działania i stabilność witaminy C zawartej w produktach serii Flavo-C została potwierdzona w badaniach klinicznych.
Ustablizowana postać wit. C pozwala na stałą koncentracja w skórze przez 10 godzin po aplikacji. Serum powoduje powstawanie nowych włókien kolagenu i naprawę fotouszkodzeń skóry. Rezultatem stosowania Flavo-C jest nie tylko zapobieganie powstawaniu nowych zmarszczek, ale również redukcja już istniejących.
Wskazania: zmarszczki na czole typu "lwia zmarszczka", wokół ust - "zmarszczki palaczy", "kurze łapki" w kącikach oczu.
Składniki aktywne: Witamina C 15%, Wyciąg z miłorzębu japońskiego - Gingko Biloba, który w połączeniu z witaminą C daje prawdziwą "bombę antyoksydacyjną", izoflawonoidy z Gingko Biloba to najsilniej działające antyoksydanty.

Skład: Aqua, L-Ascorbic Acid, Glycerin, Alcohol, Ethoxydiglycol, Gingko Biloba Extract, Vitis Vinifera Extract, Tea Sinensis Extract

Cena: 98zł / 15ml
/bw/

Nie widze efektow

Wczesniej uzywalam serum 8% . Nie widze miedzy nimi zadnej roznicy , moze poza tym ze 15% bardziej podraznia. Nie zauwazylam rozjasnienia melaninowych przebarwien ani zmniejszenia zmarszczek na czole, natomiast podraznilo mi bardzo skore.

Używam tego produktu od:6mies

warto

Działa i to szybko i widocznie. Niestety, trzeba jednak wywalić ponad 8 dych. Serum z BU o tym samym stężeniu witaminy C jednak mu nie dorównuje skutecznością. Ja podobnie jak pozostałe dziewczyny aplikuję je na całą twarz, która po urlopie w Grecji domagała się szybkiego dopingu. Skóra po tygodniu stosowania jest już wyraźnie wygładzona, nawilżona, rozjaśniona i ujednolicona. To serum rozjaśniło mi też plamę pigmentacyjną, z którą walczę od kilku lat. Nie zapycha. Bezpośrednio po aplikacji trochę się lepi. Zapach serum jest rzeczywiście obezwładniający, ale na szczęście szybko się ulatnia. Używam 2x dziennie - przy takim stosowaniu starczy na około 3 tygodnie.
Po miesiącu zrobię edit - na plus lub minus :)

eDIT: jak obiecałam, tak i robię - po doprowadzeniu skóry do ładu, stosuję serum już tylko sporadycznie i zgodnie ze wskazaniem producenta - only na zmarszczki.
WNIOSEK: świetny produkt, ale jeżeli nie ma co naprawiać, to po prostu nie naprawi :)
Pozostaję przy 4*

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Ma dobroczynny wpływ na skórę.

Serum używam już ok. 2 miesiące, ale nie codziennie tylko wtedy, gdy widzę, że moja skóra tego potrzebuje. Aplikuję na twarz i dekolt, choć omijam miejsca naczynkowe, bo rzeczywiście tak, jak tu dziewczyny piszą serum nie działa zbawiennie na ten problem a wręcz przeciwnie może pogorszyć sytuację. Jest to mały minus, który jednak można łatwo wyeliminować. Niewielkim minusem może też być mało zachęcający zapach. Ja jednak już się przyzwyczaiłam i jakoś specjalnie mi on nie przeszkadza. Z pewnością oba te minusiki nie przewyższają zalet tego specyfiku. Rzeczywiście znikają drobne zmarszczki, skóra wygląda lepiej jakby wypoczęta, odzyskuje swój koloryt. Generalnie to, co producent zamieścił w opisie działania jest moim zdaniem jak najbardziej zgodne z prawdą. Przynajmniej jeśli chodzi o efekty wizualne i ogólne odczucie.komfortu skóry. Z pewnością nie zrezygnuję z serum.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3/4 buteleczki, ale robiąc zakupy w aptece imternetowej przy okazji zakupilam juz kolejny flakonik

Uwaga: naczynka!!!

Na zmarszczki zadziałąło super, wygładziło i napięlo moja bużkę. Gorzej z naczynkami i za to odejmuję 1 gwiazdkę. To serum bardzo podrazniło mi naczynka, więć musiałam starannie omijać te miejsca. Stosowałam razem z serum 8% i chyba to żle podziałalo na naczynka. Następnym razem (tej zimy) zastosuje tylko serum 15%.

Używam tego produktu od: wiosną 2008
Ilość zużytych opakowań: 1/ starczyło na 3 miesiące

Extra!!!

Mi pasuje bardzo:)) Przede wszystkim naprawdę znikają drobne zmarszczki mimiczne.Ja stosuję to serum tylko na noc pod krem i raczej na wybrane miejsca-chociaż na całą twarz też probowałam-tylko,że wtedy muszę czekać z 10 min. żeby nałozyć krem,ponieważ pozostaje lepka warstwa na skórze.Gdy nakładałam krem na niewchłoniętą warstwę rano pojawiały się pryszcze. Rano cera jest zawsze taka jasna,świeża,pory lekko ściągnięte, cera ciut mniej się przetłuszcza,naczynka i plamki mniej widoczne. Minus-zapach-jeden z gorszych z jakim miałam do czynienie w kosmetykach.
aha gdy nie macie problemów z cerą to czego wy oczekujecie?Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:jedno

bez rewelacji

W zasadzie mogłabym podpisac sie pod opinia poprzedniczki ;) - spodziewałam sie więcej. Owszem, mam cere zadbana i raczej bezproblemową, ale mimo wszystko liczyłam na jakąs zmiane ( na lepsze ;)). Uzywałam na miejsca newralgiczne, często z serum 8%, rano pod krem z tej serii ( nie lubie!). Nie podrazniało, było bardzo wydajne. Dawkowanie faktycznie meczace i trzeba było uważac z racji płynności serum - 8% jest jednak bardziej tłuste. Zapach taki sobie. Uzyłam, doładowałam sie dawka witaminy C i mam nadzieje, ze jakies efekty sa, ale raczej na poziomie mikro, nie makroskopowym :)

Używam tego produktu od:2 miesiące temu

cud nie nastąpił ;-)

Zakupiłam serum zachęcona rewelacyjnymi ocenami tego produktu i prawdę mówiąc nie jestem pewna, jak go ocenić. Zazwyczaj sprawa jest prosta, albo działa i polepsza cerę albo nie.
Serum stosowałam codziennie na noc przez okres 3 tyg. , przy czym 2 razy w tyg. robiłam mocny peeling - mikrodermabrazję La Prarie, żeby wzmocnić wchłanianie produktu. Zatem najpierw oczyszczanie, potem tonik i na koniec serum plus krem.
Serum jest bardzo wodniste i z początku miałam trudność nałożenia go pipetką, ponieważ wszystko spływało mi po twarzy, ale jakoś opanowałam ten rytuał. Ma on jakby lekką konsystencję olejkowatą, choć na początku stosowania odczuwałam, że to tylko woda. Potem dopiero pojawił się olejek. Także jeżeli chodzi o komfort stosowania, to słaby, bo trzeba jeszcze uważać, żeby nie zakroplić sobie do oka. ;-) Stosowałam głównie na zmarszczki mimiczne wokół oczu i na lekką bruzdę pomiędzy brwiami. Gdy zauważyłam, że nie podrażnia, zaczęłam stosować na całą twarz, ale głównie na nos i okolice, bo mam mieszaną cerę i pomyślałam, że dobrze by było ją rozjaśnić.
Po 3 tyg. stosowania nie zauważyłam jednak większych rezultatów. Owszem miałam wrażenie, bardziej czystej i świeżej cery, ale to był efekt również bardzo starannego oczyszczania i wmasowywania serum. W końcu tanie ono nie jest, jak za tak mikroskopijną pojemność 15 ml. Także podsumowując, można stwierdzić, że produkt jest dobry, ale nie można liczyć na cudowne efekty. Mam wrażenie, że powoduje głównie odświeżenie twarzy, rozjaśnienie, ale działania przeciwzmarszczkowego nie wykazuje. Za tę cenę znam lepsze produkty, działające podobnie, ale jednorazowo, np. maska dOxygene Thalgo.

Używam tego produktu od:1 m-c

KWC

Jeszcze nigdy, żadne mazidełko nie spowodowało u mnie tak spektakularnych efektów! Skóra jest świeża, drobne zmarszczki, szczególnie ta lwia między brwiami, widocznie się zmniejszyły a nawet zniknęły całkowicie. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem, że za tak w sumie niewielie pieniądze - porównując do wysokopółkowców uzyskałam tak wspaniałe rezultaty. Na pewno się z tą witaminką nie rozstanę i na stałe zagości w mojej lodówce (bo w lodówce trzymamy)

Używam tego produktu od: 1 rok

KWC

Używałam wcześniej wersji "8-procentowej", ale odkąd odkryłam tą, do słabszej już nie wrócę. Kosmetyk jest cudowny-nawilża, rozjaśnia, ujędrnia, wygładza, zmniejsza pory, poprawia kolor-czyli to co zwykłe Flavo C, tylko mocniej :)
Oczywiście po wchłonięciu tego serum (jakieś 2-3 minuty w moim przypadku) trzeba nałożyć krem nawilżający. Kremik nałożony na ten kosmetyk wchłania się super, nie ma mowy o rolowaniu czy błyszczeniu. Serum używam tylko na dzień. Na pewno jeszcze wrócę do niego, ale po skończeniu 1 opakowania zrobię przerwę na ANR Estee Lauder. Zamierzam stosować je zamiennie ;) Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

super witaminka

Genialny kosmetyk, świetnie nawilża, odżywia, wygładza (używam również pod oczka) . Serum doskonale nadaje się do cery problematycznej, zanieczyszczonej (łącze z acne-derm i jest ok). Zmniejsza pory i wydzielanie sebum doskonały pod makijaż. Cena przystępna jak na rezultaty, które czyni to cudeńko. Polecam Bardzo.

Ilość zużytych opakowań:4 szt

Uzależniłam się od niego ;-))

To prawda że jest cudowny, buźka wygląda świeżo i "wypoczęcie". Na początku stosowania lekko szczypie przez kilka sekund buzia, ale to mija. Po długim stosowaniu nic się nie odczuwa oprócz tego że skóra jest napięta i rozjaśniona, gładka. Nie zatyka porów za co daję najwyższą notę. Stosuję ją dwa do trzech razy w tygodniu na noc. Po miesiącu stosowania pani w banku powiedziała mi komplement że wyglądam inaczej i czy wróciłam z urlopu ;))) Dopiero w tedy zwróciłam uwagę że stan skóry się poprawił. Co do zmarszczek to trudno mi coś powiedzieć ponieważ stosuję też inne specyfiki - które rozprostowały mi linie na czole.

Używam tego produktu od: od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

tak

Dzisiaj skończyłam pierwszą buteleczkę i planuje zaopatrzyć sie w następną.Świetny kosmetyk-starczył mi na ok.miesiąc przy używaniu rano i wieczorem.Świetnie rozjaśnia cerę,nadaje jej blasku,delikatnie wygładził zmarszczkę mimiczną na czole, a po dłuższym używaniu myślę,że pozbęde się jej na dłużej,a wtedy z czystym sumieniem dam mu 5 gwiazdek :)
Używam tego produktu od:miesiąca