Avon, Liiv Botanicals, Rejuvanating Cleanser (Rewitalizujący żel oczyszczający do twarzy)

Produkty Liiv Botanicals przeznaczone do pielęgnacji cery nie zawierają barwników, konserwantów ani dodatków zapachowych. Wyjątkowa technologia Plant Essence Technology zachowuje unikatowe właściwości wyciągów roślin w ich najczystszej formie, dzięki czemu Twoja skóra otrzymuje dawkę prawdziwej natury, nabierając świeżości i młodszego wyglądu.
W składzie produktu znajduje się woda nasycona tlenem i czystymi ekstraktami roślinnymi, dzięki czemu doskonale oczyszcza, detoksykuje i tonizuje skórę. Kosmetyk odblokowywuje pory dodatkowo zapobiegając świeceniu się skóry. Nadaje cerze promienność, świeżość i młodszy wygląd.

Najgorszy z najgorszych!

Najgorszy żel jaki do tej pory w życiu miałam. Powody są następujące:

- śmierdzi sztucznie i "plastikowo"
- wodnista konsystencja, rozlewa się i trzeba uważać
- mało wydajny
- nie posiada żadnych właściwości oczyszczających czy myjących - po umyciu twarzy wieczorem skóra była tak samo tłusta i "brudna" jak przed myciem żelem !! a pomimo tego było czuć nieprzyjemne ściągnięcie :/
- za takie pieniądze to pojemność powinna być przynajmniej 2 razy większa

Ten żel nie robi nic poza tym, że śmierdzi i ma w miarę ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

mniej niż średni

Bardzo się zawiodłam na tym żelu.Jest bardzo mały a cena dość wysoka, ma wodnistą konsystencję , słabo oczyszcza i moja cera wcale nie przestała się błyszczeć. Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

wodnisty

Żel jest wodnisty przez co jest mało wydajny. Trchę przy drogi jak za 75 ml. Ma specyficzny, dość dziwny zapach. Za pierwszym razem odrzuciło mnie. Pieni się przyzwoicie. Dobrze oczyszcza z make-upu.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

jak na avon to bardzo ok

Kupiłam bo mi sie spodobało opakowanie:) Całość robiła wrażenie takiej świeżości. I faktycznie tak jest po umyciu buzi tym żelem. Skóra jest dobrze oczyszczona i świetnie stonizowana. Początkowo jednak trochę mnie wysuszał.

+ zapach- świeży, roślinny,
+konsystencja- ani za gęsty ani za rzadki, dla mnie w sam raz,
+działanie- oczyszczenie i tonizacja
+wygląd- bardzo lubię na niego patrzeć;) i podoba mi sie jak wygląda na półce w łazience

-stosunek cena/ilość- za dużo za zbyt mało
-przesusza

może być

Dobry żel oczyszczający. skóra jest dobrze oczyszczona i świeża. Buzia się po nim nie świeci. Po umyciu odczuwa się fajne uczucie czystości i świeżości. Że względu na małe opakowanie i cenę nie wiem czy go jeszcze zakupię. Lekko wysusza skórę, ale to może zależeć od rodzaju cery.
Mimo wszystko zachęcam do przetestowania.

Używam tego produktu od:10 dni

A więc jestem pierwsza :)

Bardzo sympatyczny żelik, delikatnie ale gruntownie oczyszcza twarz z makijażu i wszelkich zanieczyszczeń. Daje długotrwałe uczucie odświeżenia, a skóra po umyciu jest jakby "oszlifowana" (nie umiem tego inaczej nazwać). Bardzo wydajny pomimo małej pojemności. Nie wiem czy jeszcze kupię bo chciałabym przetestować jeszcze rózne inne, a jak wiadomo z katalogów lubią wycofywać produkty, ale jeśli nie będę miała nic innego na oku, bardzo chętnie ;)
Gorąco zachęcam do zakupu i oceniania!

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno