Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny) (stara wersja)

Zawiera olejek z jojoby oraz witaminę E, natomiast nie zawiera oleju mineralnego.

Po prostu dobra oliwka

Kupiłam ją w Rossmannie (tylko tam jest dostępna) dawno temu, kiedy w regularnej cenie kosztowała 5,49 zł. Oczywiście z kartą Rossnę jest parę groszy mniej.

Oliwkę stosowałam na początku do olejowania włosów, później do pozbycia się ze skóry resztek wosku po depilacji i właśnie głównie w tym celu zużyłam całe opakowanie.

Podstawowym minusem jest dla mnie opakowanie, które nie jest ekonomiczne i bardzo łatwo się brudzi. Jest proste i klasyczne, ale niestety podobne opakowania oliwek z innych firm jakoś mniej się brudzą.
Oliwka do olejowania włosów jest dość dobra, ale w jakiś mega sposób nie odżywia włosów. Do zmywania wosku jest dobra. Do ciała jej nie stosowałam, więc nie wiem jak działa.

Podsumowując: polecam tą oliwkę ponieważ jest tania (ok 5 zł), dobrze dostępna (Rossmann) i bezpieczna dla skóry ponieważ nie powoduje żadnych podrażnień ani nic. Można stosować ją w zależności od potrzeb, nie tylko do ciała. W każdej innej dziedzinie sprawdzi się równie dobrze

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

bardzo dobry produkt

Oliwkę Babydream kupiłam pierwszy raz kilka miesięcy po porodzie, dla mojego dziecka. Początkowo kupowałam jej produkty apteczne, ale z racji, że nie występowały u niej rzadne alergi postanowiłam wypróbowac tańszy substytut, oczywiście zchęcona opiniami na wizazu. Oliwka nie uczuliła mojego maleństwa, bardzo dobze się sprawdzała, ja po każdej pielęgnacji mojego dziecka resztę tłustgo filmu z dłoń wycierałam o swoje rece boć uda jak miałam odkryte nogi. I tak zaczęłam sama stosowac po kąpieli, bądź jako dodatek do peelingu kawowego, którey sama sporządzałam. Mnie również nie uczuliła. I choć miałam obiekcje przed ierwszym zakupem, to jestem z niej zadowolona, choć przyznam z ręka na sercu że raczej sama ja stosuję, a dziecku kupuje kosmetyki z ciut wyższej półeczki.

-> subtelny pudrowy zapach
-> dobry skład
-> delikata miękka skóra po zastosowaniu
-> niska cena
-> wydajny
-> opakowanie troche mało praktycze choć łade - szybko jest olepione i brudne - wylewa się

Ilość zużytych opakowań: 4 (piąte w użyciu a kolejne w zapasie :))

Uwielbiam

Na początku kpowałam oliwkę z tej samej firmy tylko, że dla mam, skuszona tą ochroną przed rozstępami, do których mam skłonności, mimo że wcale w ciąży nie jestem. Niestety ani nie zrobiło nic z rozstępami, a zapach był dla mnie za słodki, więc stwierdziłam, że kupię coś innego. Jako, że do olejków zapajałam miłością, to kupiłam z tej samej firmy, tylko, że ten dla dzieciaczków.

JAK BĘDĘ MIAŁA DZIECKO TO BĘDĘ KORZYSTAĆ Z TYCH PRODUKTÓW. No poprostu olejek uwielbiam, zapach jest niesamowity. Słodki, ale nie mdły. Produkt nie wiem jak z wydajnością, bo ja lubie czuć, że ja to rozsmarowywuje, a nie resztki wcieram w skórę, więc trochę tego używam. Ma śliczne opakowanie no i SKŁAD. Te chwalone przez \'mamy\' Johnson\'s czy nivea - sama parafina, a tu? Naturalne olejki proszę państwa. Nie dość, że tanie, to jeszcze bardzo dobre. Czego chcieć więcej?

Plusy:
+Zapach
+Działanie
+Skład
+Opakowanie
+Cena

Minusy:
Nie widzę.

Używam tego produktu od: miesiąc?
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Produkt wielofunkcyjny, który warto mieć w domu

Oliwka ta od czasu do czasu pojawia się u mnie w domu.
Szczególnie lubię dolewać ją do wody w kąpieli. Sprawia wtedy, że skóra po kąpieli nie jest wysuszona, a przyjemnie natłuszczona. Wolę tę metodę od nakładania oliwki bezpośrednio po myciu, na mokre ciało (może jestem wygodnicka).
Ostatnio zaczęłam stosować ją do włosów i bardzo podoba mi się efekt. Może nie jest tak spektakularny w moim przypadku jak np. oliwa z oliwek, ale jednak pachnie dalece przyjemniej.
Zdarzało mi się użyć tego produktu zamiast kremu, na mokrą buzię. Bardzo ładnie koił zaczerwienienia,a buzia rano była promienna.
Niewątpliwą zaletą tej oliwki jest naturalny skład. Dzięki temu zabiegi pielęgnacyjne, w których oliwki są wykorzystywane nabierają sensu. Ponadto łatwiej się jej pozbyć z umywalki, czy wanny.
Wiem, że w Rossmannie dostępna jest już nowa wersja i pewnie to ona trafi do mojej łazienki następnym razem :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetna oliwka

Niezastąpiona w mojej łazience, piękny delikatny zapach, idealnie nawilża i nawet jak dla mnie szybko wchłania. Skóra jest po niej miękka :) Na pewno sięgnę po nią znowu.

Świetny

Oliwka bardzo fajna:
+ włosy cudownie miękkie, nawilżone, błyszczące
+ na ciało po kąpieli świetnie nawilża
+ naturalny skład
+ tania i wydajna
Minusów nie zauważyłam. Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

dobry produkt

Świetny olejek, wielofunkcyjny.
Jest tani a ma bardzo dobry skład i te dwie rzeczy decydują o tym, że w moim domu jest w stałym użyciu...
Stosuję go głównie po prysznicu – na mokre ciało, zarówno u siebie jak i u dzieci.
Lub dodaję do innych produktów myjących/nawilżających.
Można dolać trochę olejku do wanny podczas kąpieli – w połączeniu np. z płynem do mycia mamy tani produkt, po którym raczej już nie trzeba nawilżać skóry.
Stosowałam również do zmywania makijażu /zmywa całkiem dobrze ale nie jest to mój ulubiony produkt do demakijażu, zwłaszcza do demakijażu oczu - oczy lekko szczypały i były "zamglone"/.
Jest dosyć wydajny, ma trochę niepraktyczne opakowanie bo butelka zazwyczaj brudzi mi się olejkiem.
Zapach średni, nie jest nieprzyjemny ale przyjemnym też bym go nie nazwała... ale na ciele nie czuć tego zapachu zbyt długo.
Produkt godny polecenia, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

EDIT. Produkt ten staje się moim hitem, ponieważ znajduję dla niego coraz większe zastosowanie w pielęgnacji ciała i włosów a nowe opakowanie jest lepsze od poprzedniego, jestem z tego olejku bardzo zadowolona :)

Wielofunkcyjny

Olejek stosuję dosłownie do wszystkiego : Do pielęgnacji ciała, olejowania włosów, nakładam go na przesuszone dłonie i w każdej z opcji sprawdza się znakomicie.

+ Włosy po nim są miękkie
+ Cena
+ Wydajność (przy codziennym użytykowaniu po miesiącu stosowania zostało 3/4 opakowania)
+ Dostępność
+ Nawilżenie

Za tę cenę i pojemność nie mam mu nic do zarzucenia.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

ulubiony!

Karcę się w duchu za moją głupotę i kupowanie parafinowych oliwek i balsamów!

Uwielbiam ten olejek za prosty, naturalny skład i świetne właściwości nawilżające. Moja skóra ze skłonnością do przesuszeń jest ukojona i mięciutka. Stosuję do po każdej kąpieli i nawet w ciągu dnia na łokcie, kolana.

Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

świetn wielozadaniowy kosmetyk!

+cena
+działanie i wielozadaniowość - świetnie nawilżał moja skórę, odratował moje wysokoporowate włosy i zastąpił płyn do demakijażu:)
+ zapach- uwielbiam takie dzięciece zapachy:)
+ skład

- strasznie niewychodne opakowanie, oliwka trochę sie rozlewała i oblepiała wszystko wokół

Na początku stosowałam go do smarowania ciała i okazał się dobry, ale jednak przeszkadzało mi uczucie tłustości na skórze. Stosuję go także do olejowania włosów i bardzo dobrze się spisuje, włosy po nim są miękkie, dobrze się układają i nie jest trudny do zmycia. Czasami dodaję go do wody, skóra po kąpieli jest mięciutka. Używam również na skórki wokół paznokci, nakładając olejek na patyczek do uszu i smarując. Przeszkadza mi jedynie opakowanie, bo ciężko jest nałożyć produkt na rękę nie oblewając opakowania olejem. Ogromnym plusem jest też cena.

ulubiony;)

+olejek jest bardzo wydajny, wystarczy jego niewielka ilość aby dobrze nawilżyć skórę
+jest wielofunkcyjny, można go używać do ciała, twarzy dłoni i paznokci, stóp ;)
+przystępna cena ok. 7zł
+nie podrażnia
+nawilża skórę na długi czas
+szybko się wchłania
+pięknie pachnie, bardzo delikanie, neutralnie

polecam!

Używam tego produktu od: ok.6 miesięcy