Straub, Bettina Barty Botanical, Body Butter (Krem do ciała)

Straub, Bettina Barty Botanical, Body Butter (Krem do ciała)

Bogate w odżywcze składniki aromatyczne kremy do pielęgnacji ciała na bazie mleka ryżowego, które wygładza i uelastycznia skórę, oleju z owoców oliwki europejskiej, który głęboko nawilża skórę, wygładza ją i odmładza oraz wspomaga zachowanie naturalnej wilgotności skóry, i masła Shea z zachodnioafrykańskiego drzewa, które łagodzi podrażnienia i wygładza skórę. Istnieje w trzech wersjach zapachowych: zielony bambus, kwiat wiśni i wanilia.

Cena: 25zł / 400ml

/m/

Raczej nie...

Masło ma przyjemną, aksamitną konsystencję, łatwo się nabiera, niestety topornie rozprowadza i nie wchłania do końca. Pozostawia skórę mocno natłuszczoną, ale czy nawilżoną...? Nie byłabym taka pewna.
Używam wariantu z bambusem o oryginalnym i dość intensywnym zapachu. Wyraźnie czuć coś zielonego, jakby świeżą, soczystą trawę (no tak - bambus jest trawą, wprawdzie baaardzo wysoką, jednak trawą ;) ).
Niesamowicie wydajne.
Minus za opakowanie. Co prawda jest ono efektowne (niczym słoiczek na konfiturę), niestety niewygodne, zwłaszcza dla posiadaczki długich paznokci. Ciężko się zamyka i jeszcze ciężej otwiera.
O ile niewygodne opakowanie mogłabym przeboleć, tak tłusta, oblepiająca skórę powłoka jest dla mnie nie do przyjęcia. Wielka szkoda, gdyż miałam jeszcze chrapkę na wariant waniliowy (spodobał mi się zapach wanilii w dwufazowym koktajlu z tej serii).
No niestety...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

to jest to!

Najpierw miałam wersję o zapachu wiśni. Zapach był bardzo delikatny, nie nachalny. Bardziej naturalny niż chemiczny. teraz mam wersje bambusową i też jest cudna - chyba nawet bardziej mi ten zapach przypadł do gustu niż wiśniowy. Konsystencja jest budyniowa, bardzo ładnie się wchłania. Może też dlatego, że wcześniej robię peeling? Ogółem jestem z niego bardzo zadowolona stąd to już drugie opakowanie. Nie podrażnia, nie zostawia nieprzyjemnego tłustego filmu na skórze, nie roluje się. Dosyć długo nuta zapachowa pozostaje na skórze. Dzięki niemu moja skóra latem nigdy nie jest sucha czego nie potrafi zapewnić wiele innych balsamów. Wydajność nie jest powalająca bo branie ręką bezpośrednio ze słoiczka bardzo kusi ;-) Jednak mimo wszystko bardzo go lubię. I jak jedna z wizażanek - wykorzystuję pozostałe pudełeczko (do wacików ;-))

Używam tego produktu od:pół roku

Bardzo dobrze nawilża, skóra staje się gładka i przyjemna w dotyku. Delikatny zapach pozostaje na długi czas, nawet na ubraniach. Godny polecenia. Używałam wiele balsamów, ale ten zdecydowanie jest najlepszy:)

Świetny

Świetny krem do ciała. Bardzo dobrze nawilża. Poradził sobie nawet z moimi przesuszonymi łokciami - ładnie nawilżył łuszczącą się na nich skórę.
Ładnie, delikatnie pachnie (mam wersję z bambusem). Opakowanie mi odpowiada. Dzięki słoiczkowi można dokładnie wyciągnąć krem do końca, a potem wykorzystać go do innych celów ;)
Wart jest swojej ceny. I na pewno kupię go ponownie.

nie mój

To co dla innych jest zaletą jakiegoś produktu dla innych może być jego wadą.
W mojej opinii słoiczek w którym znajduje się ten krem jest bardzo niepraktyczny. Wygląda rzeczywiście dekoracyjnie ale ciężko się go otwiera (jak weki). Dwa razy złamałam przy tej czynności paznokieć. Trzeba użyć dużo siły.
Same właściwości kremu też mi nie odpowiadają. Konsystencja rzeczywiście przyjemna ale krem strasznie długo się wchłania. Smaruję się nim tylko na noc a i tak połowa zostaje na pościeli mimo iż odczekuję dłuższą chwilę przed położeniem się spać.
Zapach też nie zachwyca: mam wersję "wiśniową" i aromat jest ledwo wyczuwalny a ja lubię gdy nawilżanie ciała dostarcza również doznań zapachowych.
Z plusów mogę wymienić niską cenę w stosunku do objętości opakowania ale cóż z tego jak używam go wyłącznie z musu i bez zbytniej przyjemności.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 słoiczka

Nawilża!

Mam wersję zapachową mleko ryżowe&wanilia.

Po pierwsze: bardzo podoba mi się opakowanie - słoiczek z funkcjonalnym zamknięciem, z którego bardzo łatwo nabrać masło :ehem:

Po drugie: cudowny zapach (dla niektórych może dość specyficzny), który długo utrzymuje się na ciele.

Po trzecie i najważniejsze: masełko rewelacyjnie nawilża skórę, sprawia, że jest wygładzona, przyjemna w dotyku, ujędrniona.

Krem bardzo szybko się wchłania.
400 ml starcza na długi czas.

Warto zaopatrzyć się w ten kosmetyk :ehem:
Ja na pewno wypróbuję pozostałe wersje zapachowe mojego KWC :D

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

jeden z najlepszych

Używam już drugiej wersji zapachowej (miałam bambus-przepiękny, teraz wiśnia- bardzo subtelna).
Konsystencja masełka jest budyniowa, bardzo przyjemna. efekt nawilżenia jest rewelacyjny. Delikatny zapach utrzymuje się długo.
Dosyć wydajny.
przed użyciem najlepiej użyć peelingu wtedy działanie będzie 100 procentowe.
Do tego rewelacyjne opakowanie (po wyparzeniu do pustego zapakowałam rumianek :) )
Na pewno kupię kolejne!

Używam tego produktu od:pół roku

Świetny

Ten krem jest świetny! Co prawda zapach nie wszystkim sie będzie podobał, ale z całej serii pewnie znajdziecie cos akurat dla siebie. Według mnie krem bardzo dobrze sie rozprowadza i naprawdę swietnie nawilża - mam bardzo suchą skórę. Polecam!!!

cała seria jest swietna

Fajne masełko aczkolwiek troche ciezkie do wsmarowania! !! dlatego odejmuje * .doskonałe na zime, dosc mocno nawilza, pachnie obłednie, wydajne oj wydajne,zwazaajc ze przeciez to az 400 ml. cena przystepna!!! choc ja osobiscie wole balsam z tej serii- jest płynny swietnie sie wchłania, pachnie mocniej niz perfumy a zapach roznosi sie w całym domu!
tak wiec krem 4*
balsamowi dałabym 5*

zuzyłam 2x400ml kremu i w trakcie balsamu 400mlUżywam tego produktu od:jakis rok
Ilość zużytych opakowań:2x400ml +400ml