Collistar, Supergloss, Volume Immediato (Błyszczyk powiększający usta w tubce)

Collistar, Supergloss, Volume Immediato (Błyszczyk powiększający usta w tubce)

Błyszczyk w tubce, dający efekt wilgotnych, pełniejszych, jędrniejszych ust. Zawiera filtr SPF 10. Idealny do zaakcentowania naturalnego koloru ust, w tym samym czasie chroni usta przed słońcem, wiatrem, chłodem i zanieczyszczeniem powietrza. Przeznaczony do wszystkich rodzajów ust, a szczególnie wysuszonych i spierzchniętych, jest doskonałym towarzyszem nawet w ekstremalnych warunkach.
Zawiera: alpha-bisabolol - koi i odżywia, olejki z kamelii i mimozy - zmiękczają i wypełniają wargi, witaminy A and E - działają przeciwstarzeniowo.

Efekt
naturalny
w płynie /z aplikatorem
powiększające usta

cuuudo

Błyszczyk super. Jest naprawdę gęsty i zawiera odrobinki brokatu Ja wybrałam kolor rózowy(nr.6) ale na ustach daje on transparentny, bardzo delikatny mieniący się kolor. Błyszczyk jest jest wydajny i powiększa usta :) Nie spowodował u mnie alergii,a jezeli o kosmetyki chodzi to trudno mi jest znaleść cos neutralnego dla mojej skóry. Ma przyjemny zapach przypominający karmelowy i smak -jest słodki. Polecam w 100% Usta wyglądają bardzo kusząco i namiętnie!!

Używam tego produktu od:2miesięcy

Rewelacja!

Jakis czas temu wpadlam do Douglasa w poszukiwaniu mlecznego blyszczyka. Po dluzszych poszukiwaniach Pani pomalowala mi usta tym blyszczykliem i... zakochalam sie od pierwszego wejrzenia!
Moge spokojnie powiedziec, ze jest rownie dobry jak lancome. Widze w nim same zalety, jak dla mnie naprawde nie ma wad!
+ sliczny mleczny, rownomierny kolorek, bardzo naturalny (nr 6)
+ naprawde pielegnuje usta
+ bardzo dlugo sie utrzmuje, przetrwal nawet jedzenie
+ ma delikatny, jak dla mnie waniliowy zapach
+ duza pojemnosc
+ niska cena, jak na tak dobry kosmetyk

Naprawde bardzo udany produkt, goraco polecam!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Lubię;)

Producent nie kłamie! - koi, nawilża, chroni, odżywia :D czego chcieć więcej? wygląda też całkiem miło, mam odcień 5-rosa pastello, jasny róż, ale właściwie na ustach transparentny. Smaku nie zarejestrowałam, zapach przyjemny, nienachalny i właściwie czuć go tylko przy nakładaniu.
Niewiarygodnie trwały i wydajny! nie wiem na ile wystarczy 15ml bo używam od całkiem dawna i ubyła może 1/4 tubki.
jedyne co mi trochę przeszkadza to lekkie klejenie - ale to mój problem, w końcu to błyszczyk:D Nie wiem czy kupię ponownie bo pewnie będę używać balsamów - włosy się do nich nie kleją :D

Ilość zużytych opakowań:

Świetny

Działa! Optycznie powiększa wargi, sprawia,że wyglądają bardzo ponętnie: są błyszczące, gładkie, pełniejsze i zaakcentowane kolorem ( ja mam akurat 10, bardzo jasny róż, prawie opalizująca biel oraz jasnobeżowe 6, ale w perfumerii testowałam też odcień nr.3).
W smaku nijaki, o subtelnym zapachu ( różanym?), zaskakująco trwały jak na tego typu kosmetyk. Wydajny.
Używam tego produktu od: uhuhu

edit: dorzucam gwiazdkę, bo właśnie przeglądam sie w lustrze, wymalowana collistarem i efekt mnie powala :D Uwielbiam ten błyszczyk, wreszcie widać, że mam usta ;)