Oriflame, Beauty, 3 in 1 Make Up Remover (nowa wersja) (Płyn do demakijażu 3 w 1)

Demakijaż jest od razu wstępem do pielęgnacji. Płyn ten zmywa kosmetyki z oczu, ust i całej twarzy, a jednocześnie tonuje, orzeźwia, odżywia, chroni i koi skórę. Pomaga zlikwidować opuchnięcia okolic oczu. Zawiera ekstrakt z kasztanowca i czerwonych winogron. Odpowiedni dla osób noszących szkła kontaktowe.

nie.

Minusy:
-pieni się na waciku kosmetycznym
-nie podoba mi się zapach
-tłusty
-nie nadaje się do demakijażu oczu, bo je podrażnia
-jak na tej klasy kosmetyk- zbyt drogi

Plusy:
Jedynym plusem tego płynu jest brak plusów.

Mimo iż jestem konsultantką, tak ten kosmetyk w zupełności odradzam.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: parę kropel 1

3 x *

Ogólnie nie jest zły. Względnie dobrze radzi sobie z tuszami do rzęs. Ładnie "rozpuszcza" cienie. Jednak ma kilka minusów: cena (w stosunku do objętości i wydajności, wg mnie nawet po przecenie jest za wysoka); zostawia tłusty film; powstająca piana podrażnia mi oczy; ma specyficzny, nieprzyjemny zapach, który... długo się utrzymuje!; opakowanie - zwykłe to mało powiedziane, a w czasach takiego marketingu i kreatywności powinno już wglądać lepiej i być wygodniejsze w użyciu.

Polecam/Odradzam.
Na 3.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: 2 miesiące (używam nieregularni)

na 3+

Wlasnie skonczylam opakowanie. Stosowalam tylko do oczu.

Podoba mi sie w nim to, ze wystarczy niewielka ilosc na wacik. Przylozenie do oka juz wystarczy, aby czesciowo rozpuscic tusz. Fajnie, ze sie pieni. Nie podraznil mi oczu. Nie toleruje tlustego filmu, ale to co zostaje po nim jest na pocztaku swiecace,tluste, a po chwili nie ma juz nic poza miekka skorka pod oczami. Radzil sobie z tuszem Revlon.

Co do minusow, cena jest za wysoka, pojemnosc za mala. Ja go uzywalam 2,5mca tylko.

Używalam tego produktu przez: 2,5 mca

TAK!

Jest Swietny, jesli chodzi o demakijaż oczu - nalewasz troszkę na płatki kosmetyczne, te nakładasz na powieki (ok 30 sek) i tusz sam sie rozpuszcza, bez pocierania!

Po użyciu należy przemyć twarz tonikiem, gdyż ściąga on skóre, w tym pory i uczucie tuż po nałożeniu jest dziwne. Uwielbiam go! Moge polecić każdemu! :)

Używam tego produktu od: rok

do demakijażu oczu TAK

Stosuję ten płyn do demakijażu samych oczu i uwielbiam go.

Z innymi zawsze miałam problemy: a to szczypały w oczy, a to tłuste, a to powodowały jakąś mgłę na oczach, nie zmywały do końca,

a TEN PŁYN jest super:

- DELIKATNY dla oczu,
- dobrze zmywa tusz,
- nie jest tłusty,
- nie pozostawia żadnej tłustej powłoki,
- nie szczypie w oczy itp.
- zapach też fajny
Jedyny minus to cena w stosunku do pojemności butelki.

Jestem na TAK!!!

Używam tego produktu od: 1 mies.

ee. nie ?

Według mnie najgorszy płyn do demakijażu jaki kiedykolwiek miałam. Nie jestem zwolenniczką mleczek do demakijazu, więc zawsze kupuje plyny. Kupiłam ten bo był w promocji ( 16,90 zł ) i już przy pierwszym użyciu dostrzegłam pierwsze minusy.

1. Tonik się pieni, czego nie lubie i co przeszkadza w zmyciu demakijażu
2. Podrażnia oczy. Kiedy piana dostanie sie do oka, trę je potem przez pół godziny, co jest bardzo męczące
3. Po użyciu skóra jest jakby kleista ? Więc trzeba uzyć potem jakiegoś toniku.
4. Buteleczka jest strasznie mała i słaba ( można ja z latwoscia uszkodzić ) a za tą cene ( standardowo 29 badz 26 zl ) moge kupic duzo wiekszy i duzo lepszy np z loreala za 22 zł
5. nie usuwa dokladnie tuszu z rzęs i tusz zostaje na drugi dzien.

więc to aż 5 minusów. może gdyby był tanszy, dałabym chociaz 2 gwiazdki, ale niestety.

Używam tego produktu od: 2 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1/3 buteleczki

jakaś pomyłka

Zawiodłam się...produkty Oriflame w większości mi odpowiadają:) ale ten jest tłusty jak olej i brzydko pachnie.Na dodatek nie spełnia swojego zadania...

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

bardzo dobry

Plusy:
- bardzo dobrze zmywa makijaz (wystarczy chwile przytrzymac wacik, a nawet tusz znika bez problemu)
- nie podraznia skory
- bezzapachowy
Minusy:
- skora po nim klei sie niemilosiernie
- malo wydajny

Używam tego produktu od: 1.5 miesiaca

Wielki minus dla Oriflame

Okropny płyn.

Jest tlusty i mazisty. Nic nie zmywa. Nawet zwklego tuszu (nie wodoodpornego), tusz mi sie tylko rozmazuje i mam pol twarzy czarnej;/ (naprawde nigdy czegos takiego nie mialam)
Na dodatek pieni sie na waciku, a gdy dostanie sie do oczu to szczypie.
Jak mozna nim zmywac cala twarz? tego to juz w ogole nie rozumiem, przeciez to tak jakby wylac na siebie litr oleju..feee
cera ma byc czysta i odswiezona? pomylka

kupilam pod wplywem wizazu i po raz pierwszy odnioslam taka porazke
a cena? powinien kosztowac 5 zl

Używam tego produktu od: pol opakowania
Ilość zużytych opakowań: w trakcie stania na polce

Całkiem dobry

Moim zdaniem jest to całkiem przyzwoity kosmetyk. Dokładnie zmywa makijaż, nawet bez problemu radzi sobie z czarnymi kreskami z linera.

Jedyne minusy to dość wysoka cena (najlepiej czekać na promocję) i dość mała wydajność. Ale mimo to polecam ! :)

Okropny!

Ten plyn dostalam w prezencie. Wiele sobie obiecywalam po tym ekstrakcie ze swietlika. Jednak plyn ten kompletnie nie radzil sobie ze zmywaniem makijazu, choc uzywam zwyklego tuszu niewodoodpornego, z ktorego zmywaniem dotychczas nie mialam problemu.
Plyn pozostawia tlusta poswiate na powiece, jest to nieprzyjemne, poza tym bardzo szczypie w oczy. Ze zmywaniem makijazu nie radzi sobie wcale. Nie polecam, szczegolnie wrazliwcom i jestem zdecydowanie na nie!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Jest ok

Jest dobry ze wzgledu na to, ze szybko mozna nim zmyc makijaz. Jednak minusem jest to, ze pozostawia tlusta warstwe na skorze, co mi nie pasuje. Jednakze nie jest to jakas wielka rewelacja.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu