Inglot, Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Inglot, Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Błyszczyk do ust w długiej i przezroczystej tubce. Aplikator w formie plastikowej ściętej końcówki. Pachnie owocowo i nadaje ładny połysk.

Milutki :)

Posiadam nr.12-w tubce intensywny róż,na ustach bezbarwny z ogromną ilością błyszczących drobinek :)
drobinki są boskie,cudownie się mienią (szczególnie na słońcu).Nie lubię bezbarwnych błyszczyków,ale nie uznam tego za -,ponieważ sama sobie wybrałam taki kolorek.Aczkolwiek mógłby być choć półtransparentny ;) Ma super smak i zapach.Za to wielki +.Właściwie,to jego trwałość jest średnia.Po godzinie przebywania na dworze nie wiele z niego zostało.Może to być wprawdzie skutkiem jego cudownego smaku,ale jednak mógłby być trwalszy.Opakowanie jest ok,ale kiedy jest go dużo.Podejżewam,że jak zostaną resztki,to ciężko będzie je wycisnąć,bo tubka jest zwyczajnie twarda.Dobrze się teraz sprawdza-u mnie lekki mrozik,a usta dalej mięciutkie :)
Można spróbować,ale sama chyba więcej nie kupię.No,może wypróbuję inny kolorek,bardziej kryjący.W końcu cena jest niewysoka ;)
Znalazłam kolejny jego minus,za co odejmuję gwiazdkę.Otóż,kiedy zostało mi go ok.1/3 opakowania faktycznie zaczęły się duże problemy z wyciśnięciem go.Ale nie to było najgorsze.Tubka pękła w 2 mijscach :kwasny: Od kilku miesięcy leży więc nieużywany,ponieważ przez te pęknięcia troszkę się go wydostaje i brudzi wszystko.Nie warto więc,sam błyszczyk nie jest jakiś rewelacyjny,a opakowanie to totalne DNO!
Używam tego produktu od:4 miesiące

Bardzoo dobry:)

Bardzo fajny błyszczyk, moj odcien to 27, ma delikatny kolor, pieknie sie mieni, nie klei sie, jest leciutki, ma takze ladny zapach:) Kolejnym plusem jest opakowanie, bardzo poreczne, mam zamiar skusic sie jeszcze na nieco ciemniejszy kolorek;) Warto sprobowac

Używam tego produktu od:1tydzień

Słodziutki ;)

Ślicznie pachnie :) Tak jak to określiła poprzednia recenzentka "sztuczna wisienka", ale jakże słodka :)
Mój błyszczyk jest koloru mocno różowego (chyba ten ze zdjęcia), ale jest raczej przezroczysty, delikatnie barwi usta, dając ładny połysk (dzięki malutkim drobinkom). Trwałość normalna jak na błyszczyk.
Opakowanie mi się podoba, kolorek ożywia kosmetyczkę, jednak zepsuło mi się coś (ułamało) i już muszę innymi sposobami go wydobywać... :[
Wydajny, zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, gdyż jest tyle różnych błyszczyków na rynku, a ja lubię próbować nowych kosmetyków :)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Dobry

Mam błyszczyk nr 22 (jasny róż z metaliczną poświatą i malutkimi drobinkami). Zapach owocowo - landrynkowy (troszkę taka sztuczna wiśnia, ale mnie się podoba). Dobrze rozprowadza się na ustach i ślicznie podkreśla ich naturalny kolor. Trwałość w normie. Na pewno kupię inne kolory!

Używam tego produktu od: tygodnia.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

*wow*

stosuję go dośc krótko ale jest naprawdę bardzo dobry nie zauważyłam żadnych wad ale za to mnóswo zalet:
*boski zapach owoców
*cudowne drobinki które zostają wyłącznie na ustach
*trwały
*w praktycznym opakowaniu