Avon, Solutions, Hydra - Radiance, Eye Perfector Gel (Nawilżająco - rozświetlający żel pod oczy)

Zapewnia wyjątkową promienność, zdrowy wygląd, wielopoziomowe nawilżenie.
Zmniejsza opuchnięcia pod oczami, koi i odświeża oraz wygładza i rozjaśnia skórę.

a własnie tak !!!

podoba mi się ten żel bardzo
mam 22 lata i jak dla mnie jest swietny
uzywam go na dzien rano, i uwazam że po wchłonieciu nie gryzie się z makijażem i nic sie nie wałkuje
żel ma lekka konsystencje i fajny łososiowy kolor, od razu po nałozeniu przyjemnie lekko chłodzi i relaksuje skóre wokół oczu , nie podraznia ani nic z tych rzeczy
przyznam że troche niweluje obrzeki i nawilża skóre (choć dla suchej zapewne niedostatecznie)
na letnie pory roku - bardzo dobry, gdyz jest leciutki
jest tez wydajny i tani
opakowanie - standardowe, wygodne w uzytkowaniu,
polecam, szczególnie kobietkom 20-30 lat -
aha - ja uzywam go obecnie tylko na dzien, na noc stosuje nny krem, bardziej tresciwy

Używam tego produktu od:2 miesiące
Ilość zużytych opakowań:jeszcze 1 opakowanie

Raczej nie...

Plusy:
+fajna żelowa konsystencja,ładny kolorek
+wydajny
+dość tani
+bardzo lekki

+/- nawilża,ale nie można spodziewać się jakichś rewelacji.Tylko dla bezproblemowych oczu,niewymagających specjalnej pielęgnacji
+/-nie wchłania się zbyt szybko

Minusy:
-nie rozświetla!
-właściwie,to niewiele robi.Słabo nawilża,nie redukuje cieni pod oczami,ani opuchlizny,nie napina skóry.Efektu chłodzącego też nie zauważyłam.

Podsumowując-raczej nie polecam.Nie robi praktycznie nic,więc po co?

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca

Nie spełnia obietnic

Często mam podkrążone oczy, nie bardzo ale jednak mam. Kupiłam ten krem z myślą żeby ich sie pozbyć. Po zużyciu pierwszego słoiczka nie zauważyłam żadnych zmian. Może po nieprzespanej nocy nie miałam takich worków pod oczami ale mi chodziło o rozświetlenie i pozbycie się cieni. Kupiłam drugi słoiczek myśląc naiwnie, że może musze poczekać na efekt. Po raz kolejny żadnych zmian nie dostrzegłam. Dosyć wydajny.Słoiczek ładny i fajny kolorek tego zeliku:) Ale jednak nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:W trakcie 2

W porządku

Przy regularnym stosowaniu widać poprawę: cienie stają się mniej widoczne. Krem fajnie rozświetla skórę, jednak trzeba dobrze go wklepać, bo przy "przypadkowym" przejechaniu palcem krem może się wałkować. Żel jest lekki, nie zatyka skóry. Przyjemna konsystencja i milutkie opakowanie ;-)Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Może być

Zużyłam już trzy opakowania tego żelu, nie pod rząd oczywiście a w dużych odstępach czasu i musze przyznać ze najgorszy nie jest. Ma bardzo fajną, delikatna konsystencje, przez co dość szybko się wchłania i dobrze rozprowadza pod okiem. Nie podrażnia, nawilża, zmniejsza opuchliznę pod oczami i przyjemnie chłodzi. Nie zauważyłam żeby zmniejszał zacienienia czy rozświetlał. Warto go jednak wypróbować ;)

Używam tego produktu od: rok albo i dłużej

Szukam lepszego

Krem ten ma żelową konsystencję. Dość długo nieco się lepi po posmarowaniu. Ja stosowałam go tylko na noc bo wolałam nie sprawdzać co się będzie działo z makijażem na takiej lepkiej bazie:) Zawiera mnóstwo drobinek odbijających światło i pewnie na tym ma polegać jego rozświetlające działanie. Mi nie podrażniał delikatnych okolic oczu, ale tez nie zauważyłam większych efektów jego działania.

Używam tego produktu od: 2 mc

Ok

Dobry kosmetyk, polecam z czystym sumieniem.
Jest lekki, nie wałkuje się przy robieniu makijażu, dobrze nawilża. Jako jeden z nielicznych mnie nie podrażnia i nie szczypie w oczy. Dobrze się wchłania. Ma terapeutyczny łososiowy kolor :) Jest dość wydajny. Minus za to, że faktycznie nie rozświetla.

zadna rewelacja

Ogolnie rzecz biorac zelik nie jest nadzwyczajny, zadnej poprawy nie zuwazylam, zadnego rodzaju
ozswietlenia, zero ubytku cieni:/
kupilam w promocji wraz z kremem do twarzy, na ktorym swoja droga takze sie zawiodlam:/
nie polecam, jedynym plusem jest mile odczucie w chwili wklepywania zelu, ale przeciez nie o to tutaj chodzi :IUżywam tego produktu od:miesiaca

phi, też mi rozjaśnainie...

jedyne, co mi się w tym produkcie podoba to łososiowy kolor żelu i kolor zakrętki od słoiczka (niebieski). krem wcale a wcale nie rozjaśnia, a co do nawilżenia to może i faktycznie po nałożeniu skórka pod okiem jest miła w dotyku, ale takie "cuda" może równie dobrze (jak nie lepiej) zdziałać dobry krem odżywczy, np. dla bobasków (żeby nie podrażniał). w ogóle nie polecam tego żelu, przynajmniej dobrze, że jest całkiem tani i mały, to się szybko skończy

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:mam 1sze

Taki sobie

Jak dla mnie zadna rewelacja, zuzylam juz jeden sloiczek i zadnych efektow nie zauwazylam, jak mialam cienie pod oczami, tak mam dalej, skora jest dalej taka sama, jedyne co mi sie w nim podobalo, to fakt ze po nalozeniu chwilke fajnie chlodzil. ogolnie nie jestem zadowolona!

Używam tego produktu od: 2 meisiecy