Wibo, Mr. Doctor, Express Dryer (Wysuszacz do lakieru)

Wibo, Mr. Doctor, Express Dryer (Wysuszacz do lakieru)

Specjalna formuła, która zapewnia,że każdy świeżo pomalowany lakier wysycha w ciągu paru sekund.Specjalne opakowanie wyposażone jest w dozownik z pompką. Po rozpyleniu preparat tworzy wodną mgiełkę, która osiada na lakierze i utwardza go w błyskawicznym tempie.

Cena: 4,99 zł / 10ml

/s/

Może być

Faktycznie przyspiesza schnięcie.

Jednak aplikacja jest kłopotliwa. Nie da się psikąć tak aby nie poleciało po skórkach (mam wrażenie, że je rozgrzewa) w dodatku jest tłusty.

Znalazłam jednak sposób. Odkręcam opakowanie i daję kropelkę (z tej rurki od dozownika) na paznokieć i wtedy nie tracę niepotrzebnie płynu i nie mam mokrych skórek.

Używam tego produktu od: nie wiem

BOMBA! :)

Rewelacyjny wysuszacz ;D wystarczy psiknąć raz i po kilku chwilach lakier jest suchutki! :) jest tani- 4.99 zł, w miare wydajny (a jeśli nie to 5 zł chyba można co jakis czas wydać na to cudo) ja i tak sporadycznie maluje paznokcie więc mi wystarcza :) bezzapachowy:) bardzo fajny produkt, polecam !:)

dla mnie BYŁ bombowy

BYŁ bo chyba wycofali go z produkcji :((((jeszcze poszperam po rossmanach ale bardzo dawno go nie kupiłam i zmusilo mnie to do kupienia innych badziewi
*tani
*poręczny-jednym psiukiem zraszałam wszystkie pazurki u dłoni
*bezzapachowy
*rzeczywiście przyspieszał wysychanie!
*wydajny
poprostu rewelacja za grosze

Używam tego produktu od:dawna

mogło być lepiej..

Przyspiesza wysychanie lakieru,i trochę nadaje połysk. Wadą jest to że po wyschnięciu skórki w okół paznokcia robią się suche, a jego pojemność niestety starcza na zaledwie kilka użyć. Ogólnie jest godny polecenia.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Ok

Produkt ogólnie spełnia zadanie. Kupiłam z ciekawości i nie pożałowałam.
-ładne opakowanie
-wygodna aplikacja
-co najważniejsze działa, o sporo przyspiesza wysychanie lakieru
-tani
Wady ma dwie i za to zabieram *:
-nie można nie spryskać skórek a radzi to producent
-bardzo tani, ale niestety malutka pojemność, niewydajny, opakowanie starcza na parę razy. Używałam tylko gdy miałam większą potrzebę, bo było mi szkoda.
Nie wiem czy kupię ponownie. Teraz kupiłam dużo większy wysuszacz essence który bardziej się opłaca (50ml/9.99)

Używam tego produktu od:2 msce

NIE

Nieudany produkt. Kupiłam przez pomyłkę, miałam bowiem ochotę na odżywkę, nad którą się zachwycała koleżanka.
Nie przyśpiesza wysychania, nie nabłyszcza. Ponadto forma spryskiwacza tak małego czegoś wymaga sporo wysiłku. Tłusty.
Na szczęście mało wydajny, przez co nie było mi szkoda wyrzucić.

NIEpolecam

Używam tego produktu od: kilka razy

Raczej słaby

Produkt kiepsko radzi sobie z wysuszaniem lakieru.

Zalety:
+trochę przyśpiesza wysychanie lakieru (ale nie w kilka sekund, przyśpiesza tylko odrobinę, bo lakier i tak długo wysycha)

Wady:
-opakowanie
-nie da się nie spryskać skórek wokół paznokcia
-wydajność
-tłusta konsystencja (jak się spryska pazurki, to cała dłoń jest pokryta tłustą konsystencją)

Mógłby bardziej wysuszać lakier, bo lakier spryskany tym wysuszaczem i tak długo schnie.

Może być

Pewnie gdybym od razu dobrze przeczytała etykietkę, że trzeba unikać spryskania skórek to bym go nie wzięła a tak wypróbowałam i całkiem nieźle,na pewno przyspiesza wyschnięcie, buteleczka wygodna,jednak nie można uniknąć spryskania dłoni nie mówiąc o skórkach,na razie nic się ze skórą nie dzieje wiec jest ok.Może powinni dodawać cos na ochronę z takim wycięciem na paznokcie no, ale wtedy cena nie była by tak korzystna.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Świetny produkt :)

Podchodziłam sceptycznie,ale ponieważ odżywka jest super,to stwierdziłam,że to też może być dobre :) Nie mam doświadczenia z tego typu preparatami,ale wydaje mi się,że jest świetny :) Nie mogę nigdy wytrzymać,aż lakier w końcu wyschnie,a dzięki temu wysycha po prostu migiem.Lakier nie jest może od razu idealnie suchy,ale szybciutko dzięki temu wysycha.Jedyne,co mi się nie podoba to to,że na instrukcji napisane jest,żeby unikać spryskiwania skórek.Niestety nie jest to możliwe,bo 1 pryśnięciem sprykałam sobie całą dłoń :kwasny: Ale najważniejsze,że działa,jak powinien :D

Używam tego produktu od:kilka dni