Vichy, Aqualia Thermal Riche (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o bogatej konsystencji)

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o bogatej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.

Ideał na noc

Długo szukałam kremu, który nawilżyłby moja mieszana cerę i nie zapychał przy tym porów. Wreszcie go znalazłam. Kremik używam tylko na noc, gdyż na dzień ma jednak trochę za bogatą konsystencję (wtedy dobra jest lżejsza wersja). Skóra jakby od razu "pije" ten krem, a następnego dnia jest odżywiona, nawilżona i promienna. Naprawdę ją naprawia. Ogólnie nie przepadam za kosmetykami Vichy, ale to jest mój ulubieniec i sądzę, że nie rozstaniemy się przez dłuższy czas.

Zapomniałam jeszcze dodać, że pięknie pachnie. Jedynym minusem jest mała wydajność.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Bez zachwytów

Uważam, że ten krem jest bardzo dobrze nawilżający, ale tylko dla skóry suchej. Dla mojej cery mieszanej to trochę za dużo. Po nałożeniu go za każdym razem czułam, jakby cała twarz była mokra, nie chciał się do końca wchłaniać, chociaż przyznaję, że sam zapach i konsystencja są super, do tego mega wydajność. Myślę, że dziewczyny z suchą skórą i bezproblematyczną będą z niego bardzo zadowolone, dla mnie niestety on jest aż za bardzo nawilżający, więc raczej już go nie kupię.

Ideał wśród kremów nawilżających

Jest to jeden z moich ulubionych kremów nawilżających i chyba jedyny, do którego tak często wracam. Przy mojej suchej skórze z tendencją do nagłych, silnych przesuszeń jest po prostu niezawodny. Szybko przynosi ulgę, rewelacyjnie nawilża, cudownie zmiękcza i wygładza skórę. Świetnie się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustej warstwy ani uczucia lepkości. Stosuję go raczej na noc, po przebudzeniu skóra wygląda naprawdę wspaniale, odzyskuje komfort, jest gładka i świetlista. Zdarzało mi się go stosować również pod makijaż i sprawdzał się równie dobrze.
Bardzo podoba mi się również zapach, moim zdaniem dość delikatny.

Minimalne zastrzeżenia mam do tego, że potrafi troszkę szczypać, jeżeli skóra jest mocno podrażniona, ale mnie się to zdarza w przypadku większości kosmetyków, więc nie obniżę za to oceny.

Bardzo polecam wszystkim sucharkom!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bardzo dobry nawilżacz

Dobry, nawet bardzo, ale czegoś mi w nim brakuje.
Zapach jest na plus, wchłanianie również, działanie także da się zaobserwować.... Brakuje mi chyba tylko cudów.

dobry

Fajny krem do codziennej pielęgnacji.
Plusy:
bardzo dobre nawilżenie
poziom nawilżenia utrzymuje się dość długo
lekki, łatwo się rozprowadza na twarzy
świeży delikatny zapach
eleganckie, szklane opakowanie

minusy:
bardzo się świeci po nim skóra - w mom przypadku jest do użycia wyłącznie na noc
nie poradził sobie z nawilżeniem w bardzo ekstremalnej sytuacji (mocno wysuszona skóra po urlopie na lodowcu), ale to mu wybaczam, bo myślę, że bez niego to w ogóle byłaby z twarzą masakra

Mily lekki nawilzacz

+wydajny
+ok pod makijaz
+lekki i nie tlusty
+uczucie ukojenia skory
+estetyczne opakowanie ale niepraktyczne w podrozy

-wysoka cena
-nie ma bogatej konsystencji, sprawdzi sie na wiosne/lato ale jest za lekki na zimniejsze pory roku
-wyszla mi podskorna niespodzianka na policzku, podejrzewam go o zapychanie
-szczypie jesli ma sie jakies niedoskonalosci
-zawiera alkohol

Spektakularny to on nie jest, a od kremu z wyzsza cena wymaga sie czegos wiecej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 15 ml

bardzo niemiłe zaskoczenie

Przykro to stwierdzać, ale dla mnie ten krem to jakieś nieporozumienie. Tak intensywny, wyczuwalny przez cały dzień zapach w przypadku kosmetyku do skóry wrażliwej jest moim zdaniem niedopuszczalny. Szczrze mówiąc uważam to za porażkę firmy Vichy. Niestety, krem lubi też zapychać. Jest ciężki, czuć go na skórze.
Co do nawilżenia to jest to jedyny jako taki plus. Krem owszem, nawilża, ale jego konsystencja jest zbyt bogata do stosowania na dzień. Skóra świeci się potwornie! Dodatkowo mam wrażnie, że pozostaje na niej film, który po zmyciu niewiele daje mojej odwodnionej cerze. Jestem zmuszona używać go na noc, a nie po to wydałam na niego tyle pieniędzy. Do tego ten straszny zapach lepiej znoszę w nocy, kiedy śpię i go nie czuję ;)

Podsumowując: od kremu z tej półki - i to nie tylko cenowej - oczekuję o wiele więcej. Jestem bardzo niezadowlona z tego zakupu, zwłaszcza, że kosztował mnie wiele.

Używam tego produktu od: obecnie używam nieregularnie - z przymusu
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

przeciętny ;/

Dobrze, że przy okazji jakichś zakupów dostałam 2 miniaturki (po 15 ml) tego kremu, bo pewnie w końcu wydałabym na niego kasę, a potem bym żałowała...
Krem zużyłam, bo w sumie nie robił żadnej krzywdy, a lubię zużywać kosmetyki do końca, jednak nie zauważyłam żadnego spektakularnego działania na moją skórę, a tego bym oczekiwała od kremu za ok. 60-70zł.

Nawliżył skórę jak każdy krem za jakieś 10 zł. a może i gorzej :/
Na początku spowodował u mnie straszny wysyp, na szczeście to minęło i zużyłam go do kańca.
W dodatku krem jest strasznie mało wydajny :/ 30 ml starczyło mi może na niecałe 2 miesiące, a to raczej krótko jak dla mnie...

Jedyny plus za całkiem przyjemny zapach :)

Jak dla mnie krem absolutnie nie jest wart swojej ceny, ale wiadomo, że każdy lubi coś innego.
Polecałabym jednak przed zakupem pełnowymiarowego opakowania zapytać w aptece o próbki, albo poszukać na allegro miniaturek.

ładny zapach i dobre nawilżenie

Byłam z niego bardzo zadowolona.

Plusy:
+ Dobrze nawilża a przy tym fajnie pachnie!
+ Lekka konsystencja

Minusy:
- ciężkie szklane opakowanie, malo praktyczne w podróży

Tak, kupiłabym ponownie, tym razem duże opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 15ml

Lubię go

Dobrze nawilża, chociaż w tym celu lepiej sprawdziła mi się Idealia. Bardzo ładnie pachnie, jest od Idealii wydajniejszy, ale nie mogę powiedziec, że zauważylam jakieś spektakularne efekty jego używania. Niezły, ale nie wiem, czy do końca wart swojej ceny.

przyjemniaczek, bardzo wydajny!

Uwielbiam za zapach. I chociaż mam skórę mieszaną, nie przetłuszcza jej, ale idealnie nawilża. Skóra chwilę po nałożeniu staje się miękka, gładka i dobrze nawilżona. Nakładam go wieczorem lub rano przed nałożeniem podkładu. Dobrze się wchłania, przyjemny w aplikacji. Idealny na zimę według mnie!

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: końcówka słoiczka

POLECAM dla suchych buziek

Krem jak najbardziej na TAK!
Mam suchą skórę i od zawsze potrzebowałam kremu, który nawilży i odżywi ją na cały dzień, będzie szybko się wchłaniał. Vichy Aqualia Thermal Riche jest idealnie stworzony dla mnie i dla wszystkich, które mają ten sam problem.
Skóra jest nawilżona cały dzień, szybko się wchłania, co pozwala natychmiastowo nakładać kolejne kosmetyki przy codziennym makijażu, nie zatyka porów, nie jest aż tak tłusty, ma delikatny zapach, nie podrażnia, nie uczula.
Kupowałam za około 73 zł (słoiczek 50ml) w Super-pharmie. Jeżeli posiadamy kartę Lifestyle, wtedy można trafić na promocję/kupony, dzięki którym możemy kupić krem za około 49 zł.

Używam tego produktu od: 3 lat albo i więcej
Ilość zużytych opakowań: zużywam mniej więcej 3-4 słoiczki na rok, aktualnie jestem w połowie słoiczka