Vichy, Aqualia Thermal Legere (Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę o lekkiej konsystencji) (stara wersja)

Nawilżający krem kojący i wzmacniający skórę to:
- 24-godzinne działanie
- mikrorozpylenie w komórkach skóry wody termalnej z Vichy bogatej w rzadkie minerały
Po raz pierwszy woda termalna z Vichy i intensywnie nawilżający kompleks Hyaluronine Active zostały zamknięte w mikrokapsułce, aby trafić bezpośrednio do komórek. Nawodniona jakby wewnętrzną mikromgiełką skóra jest dogłębnie nawilżona.
W pełni nawilżona skóra jest ukojona. Staje się gładka, świeża, jedwabista, wolna od uczucia dyskomfortu przez cały dzień. Wzmocniona skóra, jest bardziej elastyczna i świeża. Skuteczność potwierdzona pod kontrolą dermatologiczną.
Krem został opracowany dla skóry wrażliwej, hipoalergiczny
Krem o lekkiej konsystencji jest świeży i wtapia się w skórę. Nietłusty. Nie klei się. Nie pozostawia filmu.
Dostępny w tubce 40ml i słoiku 50ml.

lekki jak piórko :)

bardzo fajny kremik!!! moja mama zanim sie przerzuciła na kremy wysokopółkowe przez wiele lat uzywała kremów Vichy , teraz ja ide w jej slady :D i polecam ten kremik , gdyz ma bardzo lekka konsystencje, uwielbiam ja, nic sie nie klei, nie ciagnie, błyskawicznie sie wchłania,mam nawet wrazenie ze jeszcze za dobrze kremu nie wsmaruje w twarz a juz go nie ma :D konsystencja jest super lekka, kremik jest wydajny, potrzeba niewiele by pokryc buzke,
cera jest gładziutka, nawilzona, wierze w jej dobroczynne minerały:D,ma ładny koloryt, krem nie zostawia na twarzy tłustego filmu , na lato idealny, w zimie chetnie wypróbowałabym druga wersje!

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:w trakcie