Maybelline New York, Line Definer (Kredka do oczu)

Maybelline New York, Line Definer (Kredka do oczu)

Kredka do oczu Line Definer doskonale uzupełnia makijaż wykonany maskarą Define-a-Lash.

Precyzyjny aplikator pozwala idealnie zdefiniować linię oka, a jedwabista formuła sprawia, że aplikacja to czysta przyjemność.

Dostępna w 2 odcieniach:

- Black - czarny

- Brown - brązowy z małymi błyszczącymi drobinkami

nie!

Kredka była gratis razem z tuszem więc teoretycznie nic nie straciłam, a oto co zauważyłam.

Hmm plusy:
+estetyczne opakowanie,
+wydajna,
+nie rozmazuje się

Minusy:
+bardzo krótko trzyma się na oku
+po wysunięciu - nie można jej schować
+kolor mógłby być bardziej wyrazisty (musiałam się trochę namachać,żeby kredka wyczarowała czerń,a nie jakąś splowiałą namiastkę czerni)
+tępo "rysuje" się nią po oku

Na moich oczach ta kredka się nie sprawdziła głównie dlatego,że krótko się utrzymywała i rozczarował mnie brak intensywności koloru,ale jest to tylko moja opinia.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używanie pierwszej kredki

Cienko to widzę..

Niewypał jak dla mnie.

Kredka była gratis do tuszu, za tą samą cenę, więc czemu nie. Kupiłam.
Felerna rzecz... Kredka strasznie się łamała, a opakowanie kiepskie, ponieważ produktu nie można \"schować\" spowrotem.
Jedyny plus to po prostu ładna, głęboka czerń.

Nie polecam, nie kupię już nigdy na pewno.

Używam tego produktu od: uzywałam.
Ilość zużytych opakowań: nawet nie jedno.

niestety rozmazuje sie

Nie polubilam tek kredki, bardzo sie rozmazuje, jest nietrwała niestety wiecej jej nie kupię, mam inna ktora jest idealna ta niestety leży nie zużyta.

Używam tego produktu od: nie uzywam juz
Ilość zużytych opakowań: nawet jednej nie zużyalm bo jest kiepska

ok

Lubię tę kredkę. Mam kolor brown i uważam, że jest bardzo ładny. Obsługa nie sprawia problemu, można łatwo i szybko wyczarować kreskę.

Sama kredka mogłaby być odrobinę bardziej miękka. Jest wydajna, nie maże się. Opakowanie \"szału nie robi\", ale i nie odrzuca.

Hitem może i nie jest, ale nie żałuję jej ponownego zakupu. Jednak przy ilości kredek i faktu, że tylko swojego ulubieńca używam często - nie wiem, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: 3 lata z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Kiepska i droga

Zdecydowanie najgorsza kredka jaką kiedykolwiek kupiłam. Nie wiem, może trafiłam na jakiś wadliwy egzemplarz, ale jest ona niesamowicie twarda, narysowanie nią jakiejkolwiek kreski pod okiem graniczy z cudem, mam po niej podrażnione powieki. Jest ostra i niedelikatna a stosowanie jej to udręka. Odradzam zakup tej kredki.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Rewlecja

Używam tej kredki od roku. Długo szukałam kredki spełniającej moje oczekiwania. Ta jest idealna! Rozprowadza się bardzo dobrze, jest cieniutka przez co daje bardzo delikatny efekt. Polecam Kobietom, które cenią sobie delikatne podkreślenie urody.
A co najważniejsze - jest niezwykle trwała. Nie rozmazuje się, nie wymaga poprawek przez cały dzień. Mój zdecydowany faworyt.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

kiepska

jak dla mnie nie za bardzo. jest jakas twarda, kiepsko rozprowadza się na skórze, a na linię wodną się nie nadaje bo szybko znika. dość wysoka cena jak za tak kiepski produkt. raczej nie polecam

Niezła

Owa kredka byla zakupem jak najbardziej kontrolowanym. Co mnie ucieszyło, w zestawie znajdowały się dwie identyczne kredki, a każda z nich posiadała na swoim końcu załączoną gąbeczkę do rozcierania, co ucieszyło mnie jeszcze bardziej (lubię efekt smokey eyes).

Kredka ma intensywny kolor, co jest dla mnie ważne, łatwo się rozciera, miękko nakłada i mocno podkreśla oko (dla lubiących ostrzejszy makijaż).

Niestety daję 3 gwiazdki, a głównym powodem jest łatwa rozmazywalność. Po godzinie kredka znajuje się nie tylko przy konturze opka, ale jeszcze niżej, co jest dla mnie niesmaczne (efekt rozmazanego tuszu), a co gorsza nie jest mozliwe rozcieranie kredki na powiece, ponieważ zbiera się w ich załamaniu .
Kolejna gwiazdka odjęta za krótkotrwałość. Makijaż trzeba poprawiać dość często.

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Lubię

Te kredki do oczu przypadły mi do gustu.Posiadam kolor Black Onyx i Bronze Gleam.

Zalety:
-są niezwykle trwałe,u mnie cały dzień bez poprawek,nawet wieczorem przy demakijażu muszę się troche pomęczyć,żeby zmyć kreskę z dolnej powieki
-łatwo da się nią pomalować
-kolor brązowy ma delikatne swiecące drobinki( ale na szczęscie nie jest to efekt choinki) a czarny jest naprawde czarny,a nie szaro bury
-jest wygodna,bo nie trzeba jest ostrzyć
-cena jest przystępna

Szkoda tylko,że nie ma więcej kolorów,bo napewno bym kupiła.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

nie mój typ

Muszę trochę popsuć opinie tej kredki
Kiedy czytałam, że jest miękka i łatwo nią namalować
kreskę to miałam wrażenie, że mowa zupełnie o innym produkcie.
Maluję się na co dzień więc nie chodzi o brak wprawy
w malowaniu
Jest twarda, kolor czarno-nijaki
Może tylko ja trafiłam na taki egzemplarz :|
Niestety nie spełniła moich oczekiwań

Jednak duży plus za opakowanie, szkoda, że zawartość kiepska

Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Godna polecenia:)

Szukałam już od dawna dobrej kredki do oczu.Poczynając od Lancome(dla mnie porażka, rozmazuje się itd.) az po maybelline.
I znalazłam:) Ta na prawde spełniła moje oczekiwania! Jest super, wygodna w użyciu- można nią robić cieniutkie kreski na powiece! Nie zmywa się, jest bardzo trwała, po całym dniu wygląda tak samo! polecam:)
Czy kupie ją ponownie- pewnie kiedyś tak, teraz jednak używam tylko eyelinerów także zobaczymy;)

Używam tego produktu od:dwa lata

polecam

Mam i brazowa i czarna. Brazowa jest delikatna, z drobinkami, fajna do codziennego makijazu. Czarna podoba mi sie bardziej. Jest bardzo miekka. Balam sie ze bedzie sie rozmazywac ale w efekcie trudno ja zmyc:) Dobrze sie trzyma, latwo narysowac nia kreske a kolor jest bardzo intensywny. Ogolnie fajna, polecam.

Używam tego produktu od:1 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie