Lierac, Concentre Mesolift (Serum odżywczo - rewitalizujące)

Lierac, Concentre Mesolift (Serum odżywczo - rewitalizujące)

Koncentrat multiwitaminowy odżywia skórę i przywraca jej witalność. Formuła inspirowana techniką dermatologiczną, pozwalającą osiągnąć efekt profesjonalnego zabiegu: blask + napięcie + nawilżenie skóry. Concentre Mesolift dostarcza skórze wszystkie niezbędne składniki odżywcze i rewitalizujące, które poprawiają jej funkcjonowanie. Dzięki bardzo wysokiej, 15% zawartości witamin (C, A i E), minerałów (magnez, mangan, cynk, miedź, żelao, wapń) i kwasu hialuronowego skóra wraca do formy. Produkt zapakowany w higieniczny dozownik z pipetą.
Serum może być stosowane samodzielnie lub jako baza pod krem pielęgnacyjny na dzień.

Cena: 130zł / 30ml
/m/

Warto spróbować

Kupiłam go z zamiarem odżywienia mojej skóry i dostarczenia jej odpowiedniej ilości nawilżenia po lecie. Jako, że zależało mi bardziej na czymś mocniejszym w rodzaju serum bądź koncentratu więc wybór padł na ten produkt. Co do części nazwijmy "technicznej" to szklana butelka z pipetą do pobierania specyfiku nie jest dla mnie szczęśliwym rozwiązaniem, a konkretnie to irytuje mnie trochę posługiwanie się tą pipetą. Niby pipeta jak pipeta, ale nie nabiera takiej ilości produktu aby zastosować na całą twarz. Nie mam doświadczenia z takimi "urządzeniami" więc być może tak to ma wyglądać, ale ja mimo wszystko wolę zwykłe dozowniki.\\\\\\\\\\\\\\\\nSam preparat jest koloru lekko pomarańczowego i ma konsystencję dość lejącą, ale dającą utrzymać się w ryzach. Zapach raczej nie powala na kolana, dość nazwijmy to "chemiczny", ale nie odrzuca na dzień dobry. Po nałożeniu na twarz ma się wrażenie lekkiego spinania. Sam preparat nie pozostawia na buzi lepkiego filmu, wnika w warstwy skóry bardzo szybko. Działanie i efekty: \\\\\\\\\\\\\\\\n- kompleks witamin, o których pisze producent ma zapewnić wyrównanie kolorytu i rozświetlenie. Faktycznie, po 30-dniowej kuracji moja cera nabrała zdrowego koloru. Cudownego rozświetlenia nie zauważyłam ale faktem jest, że wygląda na ożywioną i zdrową\\\\\\\\\\\\\\\\n- witaminy B5 i B6, mają wspomagać procesy gojenia. Racja: mam takie dni w miesiącu, kiedy pojawiają mi się na twarzy jakieś niewielkie niespodzianki. Zauważyłam, że po zastosowaniu serum newralgiczne miejsca goją się bardzo szybko, nie pozostawiając plamek\\\\\\\\\\\\\\\\n- minerały w postaci magnezu, cynku, manganu i wapnia mają zapewnić ochronę przed wolnymi rodnikami i stymulować produkcję kolagenu i elastyny, a także działać przeciwzapalnie. Czy ochroniły mnie przed wolnymi rodnikami? Tego nie jestem w stanie stwierdzić. Na pewno działają przecizapalnie. Proces gojenia przebiega szybo a preparat zapobiega tworzeniu się nowych miejsc do leczenia. Jednocześnie trzeba pamiętać, że mówimy tu o małych niedoskonałościach a nie o typowym trądziku\\\\\\\\\\\\\\\\n- kwas hialuronowy ma dostarczyć odpowiedniego nawilżenia i zapewnić elastyczność skóry. Na właściwe nawilżenie nie musiałam czekać długo. Już po tygodniu poczułam, że jest ok. Jeśli zaś chodzi o elastyczność to w moim przypadku zauważyłam, że skóra stała się trochę jakby bardziej napięta prawie po miesiącu. Przypuszczam, że ta właściwość specyfiku będzie zależna od cech "osobniczych". U jednych może być widoczna już po tygodniu, a u innych po dwóch lub jeszcze później.\\\\\\\\\\\\\\\\nPodsumowując: jeżeli chcemy poprawić koloryt cery, dobrze ją nawilżyć i dodać jej trochę widocznej energii to jak najbardziej polecam. \\\\\\\\\\\\\\\\nJa zapewne powrócę do kolejnej kuracji tym specyfikiem może na wiosnę:)

pomocnik

Serum ma ladne opakowanie, ladnie pachnie, jest wydajne.
Trzeba z nim bardzo uwazac bo jesli za duzo sie uzyje to moze podraznic cere (mam mieszana i wrazliwa).
Raczej nie nawilza zbytnio, trzeba nalozyc krem (uzywamlam z tej samej cerii krem)
Ladnie napina, jakby odswieza choc nie ma spektakularnych efektow. Napewno trzeba czasu zeby jakis preparat zaczal dzialac, ja natomiast zrezygnowalam bo zaczely mi wyskakiwac niespodzianki, wiec albo te serum albo krem zle na mnie podzialalo.
U mnie sie nie sprawdzilo, ale moze ktos bedzie zachwycony efektami.
Nie ma problemu z nalozeniem podkladu, niewalkuje sie.

Używam tego produktu od: marzec b.r.

Rewelacyjny

Mam bardzo suchą skórę. Serum kupiłam gdy dodatkowo była bardzo szara, zmęczona, beznadziejna. Zrobiłam kurację 21 dni nakładając codziennie, zaraz po nałożeniu delikatnie mrowiło , baaardzo pomogło. Serum jest super, nawilża nałożone pod krem oczywiście, wygładza, rozpromienia. Dla mnie jest rewelacyjne. Bardzo odżywiło moją skórę.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dośc dobry

dostałam to serum w prezencie, sama pewnie bym nie kupiła bo nie znam zbyt dobrze tej marki
serum działa dośc dobrze, smaruję się tylko noc żeby uniknąć ewentuanych przebarwień
cera rano jest lekko rozświetlona i wygładzona, ma bardziej ujednolicony koloryt
nie daje spekakularnych efektów ale zadowalające, a za taką ceną nie można spodziewać się zbyt przecież abyt wiele;)
generalnie polecam!

minus za taką koszmarną pipetę jako aplikator!

Bardzo TAK ;)

Bardzo bdobre serum na dzien , swietnie buzi twarz z rana , ten zapach echh... fajny ,sam wiosna , taki orzezwiajacy ... szybkie wchlanianie , nie za lejace , nie za geste , w sam raz ...nie klei sie , nie roluje , bardzo dobre pod krem i makijaz .
Spelnia wszystkie zapewnienia producenta,dobrze nawilza , wygladza , odzywia oraz wyraznie rozswietla ! Wydajne .
Dodam jeszcze ,ze nie podrazania i nie uczula .
Polecam z czystym sumieniem , to jeden z niewielu kosmetykow , do ktorych bede wracac !
Używam tego produktu od: kilka tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

skuteczny, ale nie wart swojej ceny

Po miesiącu regularnego stosowania mogę stwierdził jego skuteczność. Dobrze nawilżył moja przesuszona kwasami i mrozem skórę, odżywił ja i rozświetlił. Sprawił, ze była miękka w dotyku i aksamitna.
Jednak za taka cenę należy spodziewać się o wiele więcej.
Uważam, ze sera Galenica są o wiele skuteczniejsze i tańsze.

Używam tego produktu od: 1 m-c

nie dla mnie

Kupilam to serum bo znalazlam duzo pozytywnych recenzji-niestety zawiodlam sie :(.Spowodowal ze moja twarz stala sie zólta i wlasciwie nic poza tym.Szczerze nie polecam

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Uzależnia!

Najlepsze serum jakie kiedykolwiek stosowałam.
Miesięczna kuracja polegajaca na stosowaniu serum rano i wieczorem pod zwykły krem nawilżajacy okazała się zbawienna dla mojej nieszczęsliwiej skóry. Wymęczona nieprzespanymi nocami i niedojadaniem odzyskała blask, miękkość i gładkość.
R E W E L A C J A !!!

Super!

Jak dotychczas najlepsze serum, którego używałam. W pełni spełnia obietnice producenta. Po zastosowaniu skóra jest pełna blasku, wyraźnie napięta i nawilżona. Szybko się wchłania, po 1-2 min. można nałożyć krem. Piękny zapach, higieniczne opakowanie.

Co do krytycznych recenzji odnośnie nawilżających właściwości tego preparatu - serum zawsze stosujemy pod krem, a nie samodzielnie. Jego głównym zadaniem jest dostarczenie skórze jak największej ilości składników odżywczych. Ochrona skóry przed odwodnieniem to zadanie dla kremów nawilżających/ ochronnych.

Fajne

Jedno z lepszych jakie ostatnio stosowałam. Może nie czyni jakiś spektakularnych cudów, ale na pewno poprawia stan cery.Dobrze nawilża, rozświetla, skóra ma ładniejszy kolor i wydaje się bardziej napięta.
Serum szczególnie polecam posiadaczkom - tak jak ja - cery tłustej - nie zapycha, nie powoduje brzydkiego świecenia.
Ogólnie można spróbować - chociaż cena jest dosyć wygórowana - to ze względu na wydajność kosmetyku można ją zaakceptować.Używam tego produktu od: 1/2 roku

RACZEJ - NIE

Bardzo lubię kosmetyki Lieraca i z większości jakie wypróbowałam jestem zadowolona (mniej lub bardziej ale ogólnie zawsze raczej na plus). Jednak to serum to straszne rozczarowanie.
Nie wygładza żadnych nawet malutkich zmarszczek, co najgorsze piecze (mam wrażliwą cerę) po nałożeniu że twarz wygląda jakby poparzona. Ale co tam - stosowałam myśląc: jak piecze to znaczy że działa. Nic z tego :-( skończyłam butelkę i żadnej poprawy choćby nawilżenia o innych "cudach" jakie miał czynić już nie wspomnę. Nie polecam. Ale jak wszystko oprócz minusów ma i plusy, tj:
- fajne opakowanie,
- dozownik,
- energetyczny, żółty kolor,
- dość miły zapach
Ale jednak to chyba nie o to chodziło :-(
NIE POLECAM

Używam tego produktu od:2 m-cy

Lierac działa cuda

mój romans z Lierac trwa, dlatego nabyłam ten koncentrat i po raz kolejny jestem miło rozczarowana efektem.

skóra jest wypoczęta i świeża. widzę już zmiany a propos moich zmarszczek na czole.

czuję, że to będzie mój KWC jeśli chodzi o nieinwazyjne nawilżanie.

zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego