Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Joanna, Multi Soft Color, Szampon koloryzujący

Multi Soft - nowe szampony koloryzujące, które nadają włosom głęboki i świetlisty kolor. Zawarty w nich kompleks multi color+ zapewni optymalną pielęgnację już w trakcie zabiegu koloryzacji. Multi Soft to nowoczesne i łagodne szampony koloryzujące, które nie zawierają amoniaku. Efekt koloryzacji utrzymuje się do 24 myć.

Piękny kolor

Kupiłam go za 5,50zł.Jest o niebo lepszy od droższych Castingów czy Welli.Mam piękny kolor "korzenny brąz".
Włosy pięknie się po nim błyszczą.Po czterokrotnym umyciu włosów nie zauważyłam tak szybkiego wymywania się koloru jak pisały poprzedniczki.
Generalnie bardzo polecam,szczególnie za tę cenę.

Używam tego produktu od:użyłam pierwszy raz

piękny kolor

Piękne kolory - ja użyłam "księżycowy blond" /chyba to tak brzmi/ na rozjaśniane m-c temu włosy. Kolor wyszedł wymarzony - identyczny jak na zdjęciu na pudełku szamponowym. Ale niestety niedługo się nim cieszyłam, bo tak jak pisze poprzedniczka szybko się zmywa. Nie wierzę żeby wytrzymał dwadzieścia parę zmyć /może ciemne kolory nie schodzą tak szybko/. Trzeba jednak przyznać, ze włosy po malowaniu były miękkie, lśniące, pachnące i jakby odżywione.Plusem jest również łatwość w aplikacji.

Używam tego produktu od:1m-ca

nie na odrosty

wszystko pieknie kolor ladny gleboki wlosy miekki i gladke sama koloryzacja przyjemna tylko, ze moje odrosty wrocily na swiatlo dzienne po ok. 5myciach a nie 24 ;]

Używam tego produktu od:miesiac