BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

BeneFit, BADgal Lash (Tusz pogrubiajacy)

Pojemność 8,5 ml

BADgal dziewczyn odważnych, które lubią mocno, wyraźnie i zdecydowanie podkreślać rzęsy intensywnie czarna maskara oraz wyglądać niegrzecznie. Bardzo czarny tusz z dużą szczoteczka pomoże nam uzyskać "bad look".

Zdecydowanie poniżej oczekiwań

Tusz średni, zdecydowanie poniżej oczekiwań w stosunku do tej półki cenowej (95 zł w Sephorze). Nakłada się wprawdzie wygodnie i oko nim pomalowane wygląda ładnie - rzęsy są faktycznie ładnie rozdzielone (za to dwie gwiazdka) i delikatnie pogrubione, jednak nie jest to makijaż zdecydowany, tak jak obiecuje producent. Tusz mógłby dobrze spełniać zadanie jako tusz do dziennego naturalnego makijażu, jednak niestety posiada dyskfalifikującą go wadę - rozmazuje się i kruszy, i to już po ok. 2 godzinach.
Moim zdaniem nie różni się od tuszy ze średniej półki cenowej.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

wielkie WOW!

tusz w 100% idealny.

pogrubi, wydluzy a i podkreci podatne rzesy.
efekt jest przy pierwszej warstwie mocny i widoczny, przy dwoch teatralny. dlugie i geste rzesy przeobrazi w cos niesamowitego [moje rzesy wygladaja jak sztuczne, ale w tej chwili rzesy mam naprawde dlugie, wyhodowane na odzywce lipocils].

tego szukalam bardzo dlugo. do tej pory przetestowalam wiele tuszy, zarowno ze sredniej jak i z najwyzszej polki. jedne byly zadowalajace, inne nie. ten jest po prostu idealny. osobom, ktore lubia mocny, czasami teatralny efekt bedzie odpowiadal.

trwalosc kosmiczna - trzyma sie caly bozy dzien, bez zadnego okruszka pod okiem.
zmywa sie dobrze.
nie podraznia wrazliwych oczu.

Używam tego produktu od:kilkanascie dni

bez rewelacji

Od razu napisze, ze moje rzesy sa krotkie i dosc rzadkie. Do tej pory, po wielu skokach w bok, uzywalam Max Factor 2000. I teraz ponownie wrocilam do niego skruszona ... :)

Tusz BADgal w moim przypadku daje efekt zwyklego tuszu, bez zadnych wlasciwosci pogubiajacych. Musze nalozyc z 5 warstw zeby osiagnac nieco bardziej spektakularny efekt. Poza tym, niestety niezbyt jest trwaly.

Używam tego produktu od: miesiaca

warto kupić!

Jak do tej pory mój KWC!

Nie miałam lepszego tuszu, mimo że już sporo się ich przewinęło w mojej kosmetyczce :-)
Po latach eksperymentów z tuszami ze średniej i najwyższej półki znalazłam mojego faworyta.

Bardzo ładnie wygląda na oku, nie kruszy i nie rozmazuje się, trzyma się cały dzień.
Już jedna warstwa daje wyrazisty efekt, a dwie teatralny.

Na początku tylko przeraziłam się trochę tą szczotą ;-) ale łatwo się nią maluje. Podoba mi się też konsystencja (nie za rzadka) i łatwość zmywania.

Nie wiem po jakim czasie zgęstnieje, ale jak na razie nie odkryłam w nim wad.

Używam tego produktu od:3 tygodni

A wlasnie, ze nie tylko za granica! Od niedawna Benefit dostepny jest w wybranych Sephorach! BadGal super mascara - pogrubia rzęsy jak należy, jest trwala, nie rozmazuje sie ani nie kruszy w ciagu dnia, a wieczorem latwo sie zmywa. Polecam!

Używam tego produktu od: tygodnia

woooooooow!

Rewelacja!!!! Szczoteczka cudo!!!! Szkoda tylko, że dostac ten tusz można dopiero za niemiecką granicą, bo u nas firmy benefit na rynku niestety nie ma.
Dostalam ten tusz w prezencie bedąc w te wakacje w Stanach od koleżanki która jest makijażystką właśnie tej firmy. Zakochałam sie w nim od razu. Tusz nie skleja rzes,nie kruszy się. Mam go już jakieś 2-3 miesiące i wcale nie zmienił swoich właściwości jak to czasem bywa z innymi tuszami. Bardzo dobrze się go nakłada i juz pierwsza warstwa sprawia,że moje rzęsy wygladaja jak sztuczne:sa idealnie oddzielone, podkręcone i dłuugie:)
polecam, polecam polecam!!
warto spróbowac również innych produktów tej firmy. Ja jestem nimi zupełnie zauroczona!!

Używam tego produktu od:sierpnia

ta szczota.... ;o)

tusz jak tusz, wiele jest takich ktore pogrubiaja rzesy :)
nie spodziewalam sie wprawdzie rzes jak z plakatu, bo taki efekt mozna uzyskac, owszem, ale za pomoca Photoshop`a a nie tuszu :)
tusz rzeczywiscie pogrubia rzesy i nadaje im kolor inteensywnej czerni :) latwo sie nakalada, tusz szybko zasycha i nie osypuje sie, nie skleja rzes i nie jest zbyt rzadki ;o)
wystarczy jedna warstwa by podkreslic oko :)
trzyma sie caly dzien i latwo go zmyc plynem do demakijazu (plus, bo naprawde nie ma sensu silowac sie i trzec oka by zmyc maskare....)
efekt bardzo podobny do mojego ukochanego C... z malym wyjatkiem :)
szczoteczka ... producent zamiast wymyslac szczoteczke pt "cuda niewidy" szczoteczke po prostu powiekszyl :) i jest naprawde duuuza:)
rewelacyjnie sie ja maluje rzesy!!!!
daje 5* bo efekty widoczne, tusz dobrej jakosci a machanie taka szczoteczka tez jest przyjemne ;o)
Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:zaczete 1