Bourjois, Liner Clubbing Eyeliner

Bourjois, Liner Clubbing Eyeliner

Wodoodporny, bardzo trwały eyeliner w płynie z wygodnym aplikatorem. Dostępny w sześciu kolorach. Niesamowicie podkreśla oko. Polecany na wieczór.

KRUSZYDŁO!

Bourjois już niejednokrotnie mnie rozczarowała swoimi "nowymi" produktami, bo te, wykonywane według starych receptur, jak np. wypiekany róż do polczków, stanowią klasę samą w sobie.
Oceniam kolor black.
Klubowy liner jest .......hmmmm bardzo ale to bardzo przeciętnym kosmetykiem. Opakowanie ok, pędzelek wygodny, odcień czerni nawet dość głęboki, a nawet sama konsystencja dość dobra, by wyczarować kreskę równą i precyzyjną na brzegach,
Trwałość natomiast koszmarnie tandetna. Liner wytrzymuje około 3 godzin, po czym kruszy się zwyczajnie, robiąc z misternie wypracowanej lini, chropowatą, niekompletną, wyblakłą i zwyczajnie szpecącą kreskę. O dotknięciu oka możemy śmiało zapomnieć, bo to wogóle nie wchodzi w grę, przy tym produkcie, a przyznam, że znam choćby liner Astora Eye Artist, z tej samej półki cenowej, który jest absolutnie "wstrząsoodporny" i ma dużo głębszy odcień czerni........
Ten jest .......... mniej niż średni ;/

Używam tego produktu od: od kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dostałam w prezencie to jedno...... ale zużycie bardzo nikłe z racji średniej jakości

Jest OK

Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych eyelinerów, ma jednak mały minus - jakiś czas temu zaczął mnie uczulać i powodować łzawienie oczu. Przedtem jednak miał duże szanse na stanie się moim KWC :-).

Mam kolor 82 black fever, jednak na powiece jest to bardziej kolor stalowy. W każdym bądź razie wygląda w miarę naturalnie. Na powiece utrzymuje się stosunkowo długo (chociaż bardziej trwały jest SuperLiner L\'Oreala), nie rozmazuje się, ani nie tworzy kleksów. Bardzo łatwo się go zmywa.

Aplikator - bez wątpienia najlepszy z możliwych. Umożliwia narysowanie cienkiej kreski oraz tworzenie innych cudów. Wydaje mi się, że nawet najbardziej wymagające osoby go docenią :-).

Podsumowując: kosmetyk bardzo dobry do momentu, aż nie uczuli lub nie podrażni. Nie zamierzam jednak z niego rezygnować i czekam, aż moje oczy będą w lepszej kondycji.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy lub dłużej

Świetny!

Mam chłodny brąz, chyba nr 86. Spisuje się doskonale. Trwały, mieniący się dyskretnie kolor, pędzelek cienki, ale dość sztywny, więc można nim namalować nawet cieniutką kreskę bez większych problemów. Nie prześwituje, wystarczy 1 pociągnięcie pędzelkiem. Zawsze myślałam, że twardy rysik/gąbeczka są lepsze, ale przy tym pędzelku zmieniłam zdanie :)

...

Wg. mnie jeden z lepszych eyelinerów na rynku.
+ bardzo długo trzyma się na powiekach, nie kruszy się
+ ładny, intensywny kolor (mam czarny)
+ łatwy w obsłudze pędzelek
+ precyzyjny

Może nie nazwałabym go KWC, ale jest naprawdę, naprawdę dobry i na pewno go jeszcze kupię.

świetny

Jest to mój 2 tusz do kresek. 1 to flamaster i wysechł po tygodniu, więc nawet nie miałam szansy nauczyć się tej czynności. Kosmetyk łatwy w użyciu. Kreska nie blednie. W ciągu dnia nie trzeba robić poprawek.

wodoOPORNY

Jest raczej wodooporny niż wodoodporny ale go polubiłam.
Dobry pędzelek, pozwala zrobić cienką kreskę. Ładne kolorki, kreski wychodzą bardzo fajniutkie. Używam tego produktu od: 2 lata

Liczyłam na więcej

Jest wytrzymały, ale nie do końca. Może oczekuję za wiele,ale trochę się zawiodłam. Pędzelek jest ok- mi odpowiada, w miarę dobrze się nim maluje, chociaż osoby początkujące pewnie miałyby problem. Największym minusem według mnie była jego ważność...nie wiem czy go źle przytrzymywałam,ale był to jeden z moich najszybciej wyschniętych eyelinerów.
Cena może nie jest duża, ale dla mnie nie jest też mała a używałam już podobnej jakości tańszych tuszy do kresek.

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu

rewelacja

Mam liner brązowy i z pewnością dokupię inne kolory.
Jest świetny pod każdym względem - przede wszystkim prosty w obsłudze. Namalowanie cienkiej równej kreski nie sprawia żadnych problemów. Kreska ta jest trwała, nie kruszy się ani nie rozmazuje. I o dziwo bardzo łatwo się zmywa - jedno dotknięcie płatka z płynem micelarnym i kreski nie ma.
Jestem bardzo zadowolona.

tylko do cienkich kresek

ladne odcienie, intensywne,trwalosc i wydajnosc to zdecydowane zalety tego eyelinera. nie moge mu prawie nic zarzucic. jednak nadaje sie on tylko do naprawde cieniutkich kresek. przy tych nawet odrobine grubszych lamie sie na powiece i kruszy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

idealny

Eyeliner po prostu świetny, bez problemu można zrobić ładną, cieńką kreske. Trzyma się cały dzień bez żadnych poprawek. Cena może nie najniższa ale myślę, że warto, i chyba już na stałe zagości w mojej kosmetyczce:)

Używam tego produktu od:1 miesiąc

bardzo dobry

Kupiłam zmyślą o rysowaniu cieniutkiej kreski na oku :]
Po pewnym czasie doszłam do wprawy w szybkim rysowniu kresek - cieńkich i grubych...

Liner jest:
-trwały
-ma intensywny kolor, który nie blaknie
- można nim "narysować" kreskę o dowolnej grubośći
- dla cierpliwych

Nie wiem czy go ponownie kupię ponieważ wydaje mi się, że przyjemniej maluje mi się kreski eyelinerem o grubszej końcówce:)

Polecam:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie1-szego

dobry

Ja kupilam sobie odcien grafitowy i jestem bardzo zadowolona. Ladnie wyglada na powiece, latwo sie nim rysuje kreske i szybko zasycha. Troszeczke sciera sie w kacikach po paru godzinach ale na samej powiece trzyma sie caly dzien. Ladne male opakowanie, bez problemu miesci sie do torebki. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy