Bell, Diamond Eyes Mousse (Diamentowy cień w musie)

Bell, Diamond Eyes Mousse (Diamentowy cień w musie)

Wodoodporny cień o konsystencji musu. Zawiera przestrzenne kryształki odbijające światło.Jest lekki i puszysty. Doskonale i na długo przylega do powiek. Nie przemieszcza się i nie gromadzi w załamaniach. Umożliwia efektowny i szybki makijaż. Dostępny w ośmiu odcieniach.

Znakomity cień!!!!

Nie sądziłam,że za takie pieniądze można kupić tak znakomity cień do powiek. Poszukiwałam właśnie takiego cienia, z którym nie trzeba długo się męczyć:D Nakładamy go palcem, albo cienką warstwę albo troszkę grubszą i wygląda pięknie. Błyszczy się pod światło, wygląda jak tafla wody. Jest niesamowity. Nadaj się zarówno do dziennego makijażu jak i wieczorowego:) Jest bardzo wydajny!!! Polecam Wam serdecznie!!! Jak kupicie to polubicie na 100%:D

Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Baza pod clubbing make-up

Użycie tego cienia, absolutnie, nie musi być "poprzedzone" użyciem bazy, ponieważ one same w sobie, fantastycznie utrzymują makijaż na powiece.
Mus nakładamy najlepiej opuszkiem palca...... niezwykle łatwo jest go rozprowadzić, a precyzja nie jest aż tak wymagana, ponieważ te piękne, iskrzące się kolorki, tylko w opakowaniach, dają wrażenie takiego nasycenia...... na oku, sama barwa łagodnieje, rozświetlona tysiącami pięknych iskierek, a tak przygotowana powieka, jest gotowa, na mocniejsze akcenty, wykonywane najlepiej cieniami ciemniejszymi i matowymi. Dzięki temu ładnie uwypuklimy część ruchomą i cofniemy zewnętrzne kąciki oczu, uzyskując lekko koci efekt.
W sztucznym świetle, cienie migoczą jak szalone....... nic nie spływa, nic się też nie roluje, a cały makijaż trwa w nienaruszonym stanie, jak nie przymierzając, położony na bazę ArtDeco, czy Smashbox (akurat te wypróbowałam i żywotność make-up-u jest porównywalna..... nawet 12 godzin)
Cena, przy tych właściwościach, doskonała dla naszych portfeli....należy tylko pamiętać, by cień bardzo szczelnie zakrywać, bo niedbalstwo, doprowadzi do szybkiego wyschnięcia ..... niestety....... przerobiłam na dwóch odcieniach ;/
POLECAM :)

Używam tego produktu od: od 1,5 roku prawdopodobnie

Ilość zużytych opakowań: dostałam cały stand z testerami, od zaprzyjażnionego sklepu

swietny

swietny cien, szukalam cienie w musie na lato i jestem bardzo zadowolona z niego. mam kolor ciemny braz

+ slicznie podkresla oko
+ mila aplikacja- mozna dac mniej lub wiecej i obie wersje super wygladaja
+ nie roluje sie, nie splywa, nie znika- trzyma sie dopkoki go nie zmyje
+ no i demakijaz tez latwy
+przez plastikowa oslonke nie wysycha
+ nie podraznia
+ fajnie go nakladac paluszkiem by poczuc ten muss :D ale pedzelkiem tez wygodnie

minusow chyba nie ma
kiedys kupie moze inny kolor chociaz ten co mam to uwielbiam

Używam tego produktu od: lata\'10
Ilość zużytych opakowań: pol jednego

bardziej niz bardzo pozytywnie

kupiłam odcień 110 w pudełeczku wygląda jak biały w rzeczywistości bardzo drobny bardzo skrzący gwiezdny pył, jest rewelacyjny dozując wiekrzą ilosc oczywiscie można pogłebić efekt, łaczy się z kazdym innym cieniem, nawilża powiekę, sprawdza sie również jako baza gdyż wydobywa pigment z innych prasowanym np cieni, więc mozna go mięszać z innymi, nałożyc samego lub nałożyc na inny cien za każdym razem wygląda inaczej i równie bosko, ja na sylwestra nałożyłam go również na dekold i ramiona efekt jest cudo cieszę sie że wybrałam ten odcień bo jest najbardziej uniwersalny, zdecydowanie na stałe zagosci w mojej kosmetyczce. Jest też mega wydajny i utrzymuje sie niezmiennie przez kilkanaście godzin co było dla mnie szokiem, wewnątrz pudełeczka ma dodatkowe zabezpieczenie przez zasychaniem. SUPER!!

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

rewelacyjny

uwielbiam go, mam odcień złoty od ponad roku, uzywam naprawde bardzo często a on ciągle jest! nie mialam nigdy innego cienia w musie, jedynie w płynie i pyłku. te w pyłku z avonu to jakas w ogole pomyłka (złoty był ochydnie żólty) a w płynie byly chyba z manhattanu - w takiej tyci tubeczce- i wyszły z produkcji :((lata temu.Ten piekny cień trzyma się cały dzień, jest łatwy do aplikacji (palcem:) mozna dozowac efekt - jedna warstwa do pracy, dwie warstwy plus jeszcze dwa odcienie złotego i mamy świetlisty makijaz oka na wieczorne wyjscie:)

Używam tego produktu od:roku

Rewelacja

Są supertrwałe, bedąc na ślubie balowałam do 6 rano, a pozostały jakby nietknięte;)Do tego mają śliczne kolorki i są bardzo wydajne, całe opakowanie starcza na baardzo długo:)

Używam tego produktu od:roku

Bardzo fajne!!!

Do tej pory zachęcona recenzjami na wizażu kupiłam tylko jeden odcień (jasno brązowy), ale wiem, że będą następne.

Wychodzę z domu do pracy o 7, wracam o 16 i nie ma problemów, że cienie gdzieś znikają, czy zbierają się w załamaniach powieki. Ponadto kolor, jak i malutkie drobinki brokatu sprawiają, że spojrzenie nabiera głębi, zachęcająca jest również cena (za tę samą cenę kupowałam zawsze cienie Avonu, które jednak były o wiele słabsze od tych).

Dodatkową zaletą jak dla mnie jest również łatwość użytkowania. Cienie bardzo fajnie się nakładają, nie trzeba być mistrzem sztuki makijażu, nie trzeba wstawać rano na 2 godziny przed wyjściem do pracy, żeby się porządnie umalować, wystarczy kilka pociągnięć na powiece (palcem lub aplikatorem- ja używam aplikatora), tusz do rzęs i oczy zrobione:D

Polecam, jak dla mnie świetne!

Używam tego produktu od:2 tygodni

Rewelacja!!!

Te cienie są rewelacyjne, mam już chyba wszystkie odcienie. Bardzo trwałe, nie potrzebuje bazy utrwalającej pod nie a i tak trzymają się cały dzień!!
Doskonała kolorystyka, łatwa aplikacja łatwy demakijaż.
Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: zaczętych wiele

taki sobie

Mam odcień ciemno szary z mnóstwem srebrnych drobinek. Cień daje ładny, typowo imprezowy efekt na oku. Jest mocno błyszczący - drobinki są zauważalne, jest ich bardzo dużo, ale nie jest to gruby brokat, drobinki są naprawdę drobne, pięknie migoczą na powiece. Efekt jest dość mocny, moim zdaniem typowo na wyjścia, przynajmniej w przypadku mojego odcienia.

Cień daje się nakładać tylko palcem, wtedy efekt jest najładniejszy i najmocniejszy. Ma dość twardą, zbitą konsystencję (napewno nie nazwałabym jej musem), ale dość dobrze nakłada się na oko. W porównaniu do cieni w musie z Maybelline konsystencja cienia Bell jest BARDZO zbita (z Maybelline jest superlekka, piankowa i zarazem efekt też o wiele delikatniejszy).
Jest bardzo, bardzo wydajny. Nie osypuje się, drobinki nie migrują. Z wytrzymałością nie jest najlepiej, bez bazy po kilku godzinkach zbiera się w załamaniu powieki.

Cień ogólnie jest dobrym, porządnym kosmetykiem, ale nie zachwycił mnie. Bardzo rzadko go używam, mam sporo innych też tanich cieni, które bardziej lubię :). Ostatnio położyłam na cień Bell inny cień (zwykły w kamieniu) w jasnym odcieniu i efekty były bardzo ciekawe - trochę subtelniejsze ale wciąż bardzo migoczące wykończenie.

Ja nie kupię wiecęj, ale mogę polecić wszystkim, którzy lubią mocno błyszczący makijaż :).

mój pierwszy mus :)

Dostałam jako gratis. Mam taką jasną zieleń. Bez bazy joko go nie używam. Na oku wygląda ładnie, lekko się mieni, nakładam palcem. Odcień dość intensywny, napigmentowany, ciemniejsze będą super. Jak nie mam ochoty na jakieś modelowanie oka, to nakładam szybko ten cień i gra. Wydajny.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

niezły

Dostałam go w prezencie i niestety ale trochę się nawściekałam zanim opanowałam sztukę nakładania go. Jest to trudne, żeby nałożyć go precyzyjnie. Ale jak się go już nałoży bo bardzo ładnie się trzyma, nie obsypuje się dzięki swojej konsystencji. Świetnie sprawdził się w okresie karnawału kiedy można się błyszczeć do woli.

Używam tego produktu od: rok

b. dobry

Pierwszy raz kupiłam kosmetyk tej firmy i jestem zadowolona. Cień ma bardzo fajne kolory, intensywne i trwałe. Nawet po kilku godzinach utrzymuje się efekt, choć teraz latem jest z tym trochę gorzej :(

W każdym razie polecam :)

Używam tego produktu od: 2 mcy