Oeparol, AWC, Krem przeciw zmarszczkom

Oeparol, AWC, Krem przeciw zmarszczkom

Krem przeznaczony do skóry suchej z widocznymi zmarszczkami. Intensywnie nawilża delikatną i wrażliwą skórę wokół oczu, zapobiega powstawaniu zmarszczek. Przywraca jędrność i elastyczność skóry, odmładza ją i odświeża.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Steareth-18 (And) Stearyl Alcohol, Elastin, Glycerin, Isopropyl Myristate, Oenothera Paradoxa, Calendula Officinalis, Cera Microcristallina, Cetyl Alcohol, Lanolin, Propylene Glycol (And) Propylparaben, Tocopherol, Allantoin, Parfum, Disodium Edta, Bha, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene

Cena: 8-9zł / 30ml
/e/

rewelacja!

Ten krem był dla mnie totalnym zaskoczeniem. Jest rewelacyjny. Nie dośc, ze kosztowal ok 10zł, jest niesamowicie wydajny (uzywam go czwarty miesiąc a jest go jeszcze 1/4 w tubce), to jeszcze jego działanie mnie powalilo. Żaden krem nie poprawił mi skóry pod oczami, jak ten niepozorny AWC. Świetnie nawilża, wygładza drobne zmarszczki, jak dla mnie na dzień dzisiejszy rewelacja. Nawet Vichy ani Avene, które kosztowały dużo dużo dużo więcej, nie umywają się do Oeparol. Dodam tylko, że pod makijaż też się nadaje.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Wspaniały krem

Tak jak wszystkie kosmetyki tej firmy, krem pod oczy jest również wspaniały.
+kremowa gładka konsystencja, nie spływa z palca, dobrze sie rozprowadza
+dobrze się wchłania
+nawilża
+bardzo niska cena
+skóra jest jędrniejsza, zdrowsza
Opakowanie jest mało komercyjne, ale to właściwie tylko informacja, no i nie ma go w każdym sklepie...ja na szczeście znalazłam taki gdzie można zamowic cały asortyment tej firmy.
szczerze polecamUżywam tego produktu od:1miesiąca

odbieram gwiazdkę za pieczenie oczu...smutek i żal

Naturalna regeneracja

Polecam krem dla osób z przesuszoną skórą wokół oczu, widocznymi zmarszczkami i wrażliwą skórą.

Krem poleciała mi pani w sklepie zielarskim i był to strzał w 10:
- nie podrażnia nawet jak dostanie się do oka
- delikatny, bezzapachowy
- odpowiednia ilość b. dobrze się wchłania
- uzywam od dłuższego czasu (rok) i widzę wygładzenie zmarszczek mimicznych w kacikach oczu
- skóra jest dobrze nawilżona nawet na powiekach (wcześniej zdarzało się że kremy pod oczy podrażniały mi powieki)
- wydajny (poj. 30 ml. cena 9 zł)

Za taką cene - POLECAM!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań: 1op.