Clinique, Lash Doubling Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Clinique, Lash Doubling Mascara (Tusz wydłużająco - pogrubiający)

Clinique Lash Doubling Mascara to tusz wydłużający oraz pogrubiający rzęsy. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka pogrubia dwukrotnie i maksymalnie wydłuża rzęsy. Idealnie pokrywa każdą rzęsę z osobna, nie pozostawia grudek.

Dostępny w dwóch kolorach.

Cena: 12,50GBP / 8g

/e/

niby ok, ale...

Tusz był super, ale na początku- szybko wysechł i pod koniec sklejał rzęsy i zostawiał na nich grudki. Za to na początku sprawdzał się na prawdę dobrze- gęsta szczoteczka dobrze rozczesuje rzęsy, ładnie je wydłuża, pogrubia, ale bardzo delikatnie. Szczoteczka zwęża się na końcu przez łatwiej dotrzeć do kącików oczu i pomalować krótkie rzęsy. Dużym minusem jest to, że tusz nie jest w ogóle odporny na nawet niewielką ilość wilgoci- oczywiście nie oczkuje po niewodoodpornym tuszu tego, żeby wytrzymał kąpiel czy pływanie w basenie, ale przy wietrznej pogodzie czasem poleci mi jakaś łezka, góra dwie- tusz spłynął niemal całkowicie wraz z tą jedną łezką odbijając się na górnej i dolnej powiece i w ogóle brudząc mi prawie pół twarzy :/ z tego co wiem ten tusz kosztuje około 100 zł (ja kupiłam go w promocyjnej cenie z bazą), w tej cenie wolę dołożyć 20- 30 zł i kupić tusz Dior\'a lub Heleny Rubinstein, z tuszy tańszych zdecydowanie lepszy od CLinique\'a był Masterpiece Max Max Factora. CLinique jest niezły ale cena oraz bilans plusów i minusów przemawiają raczej na jego niekorzyść.

Polecam dokupić do niego bazę

Tak w skrócie od myślników:
- rozmazuje się mega łatwo - wystarczy lekkie łzawienie oczu czy przetarcie. Także, gdy znajomi robiąc mi niespodziankę, przewiązali mi oczy chustką, mój makijaż rzęs licho wzięło. Za to starcie go do końca nie było już takie proste.
- eksponuje rzęsy - trochę pogrubia, trochę wydłuża. Nic szczególnego. W połączeniu z bazą Lancome daje wyrazistszy makijaż i pogrubione rzęsy. Wydłużenie nadal średnie.
- BARDZO podrażnia oczy, myślałam, że mi wypali, gdy po płaczu dostał mi się do oczu - jednak sprawdziłam kod i prawdopodobnie mój egzemplarz był po terminie, jeśli wierzyć automatycznym dekalkulatorom, więc może to dlatego.
- próbując mocniej wydłużyć rzęsy, nakładałam więcej warstw - efekt był odwrotny, rzęsy się sklejały lub pogrubiały, ale jakby "skracały"

Reasumując, używając go z bazą jestem całkiem zadowolona, jeśli chodzi o makijaż na co dzień, bez bazy jest to dla mnie produkt, do którego więcej nie wrócę, bo znam lepsze.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura

Super ale no właśnie jedno ALE

Dostałam go chyba 2lata temu w prezencie na święta. Był on wówczas w wersji takiej 2w1 (tusz i odżywka). Świetna szczoteczka, super rozdziela rzęsy, a to wielki atut :) Wystrzałowo wydłuża rzęsy.

Jest też jeden minus: Producent obiecuje, że ten tusz jest również pogrubiający ja tego efektu nie zauważyłam, więc jest coś nie halo.

Ale moje rzęsy bo zastosowaniu tego tuszu były ładne, długie, rozdzielone więc jeśli ktoś ma przypływ gotówki bo troszkę trzeba za nią zaplacić to polecam :)

Używam tego produktu od: 2 lata temu go używałam

Raczej nie, za słaby

Tusz dostałam w prezencie. I dobrze, bo gdybym sama miała go kupić, to byłyby wyrzucone pieniądze. Tusz ogólnie nie jest dla mnie. Bardzo trudno ładnie podkreślić nim rzęsy. Zaznaczam, że nie maluję się mocno, ale efekt, jaki daje ten tusz jest zdecydowanie za słaby. Chyba nigdy tak się nie namachałam szczoteczką, żeby uzyskać jako taki wygląd rzęs! W ogóle nie wydłuża, a o jakieś pogrubienie można się postarać nakładając kilka warstw. Dla mnie jedyne plus to ładny, intensywny kolor i dość przyjemny skład tuszu.

Dla mnie OK

Posiadam kolor czarny. Czerń jest bardzo głęboka, sprawia, że spojrzenie jest naprawdę mega wyraziste ; ) Używam go okazjonalnie, gdyż preferuję brązowe tusze, bo jestem blondynką i lepiej mi w brązowych tuszach niż w czarnych. Ale nie zmienia to faktu, że rzęsy po nim są piękne. Wydłużone , nawet bardzo. Żeby bardzo pogrubiał to chyba nie, może tylko trochę. Tak w ogólne to mam z deka inne opakowanie niż jest na zdjęciu. Mam takie małe, srebrna nakrętka, pojemniczek zielony i ma 4g. To pewnie próbka lub jego mniejsza wersja, nie wiem. Dostałam go ; ) Cena jak na tusz tej marki normalna, lecz dla cywilizowanego człowieka z deka wysoka. Choć w sumie za jakość się płaci. Pół gwiazdki odejmuję za kolosalną szczoteczkę, która zostawia u mnie małe grudki. Niby da się to usunąć i nie ma problemu, ale wolałabym trochę zaoszczędzić na czasie i nie przeczesywać ich grzebykiem , skoro dobry tusz sam to zrobi. Strasznie płynna konsystencja, ale da się przeżyć. Dosyć wydajny. Trochę się kruszy, ale w granicach dopuszczalnych ;) Mnie tam nawet odpowiada.

MÓJ KWC

to NAJLEPSZY tusz, jakiego kiedykolwiek używałam ( a było ich chyba z 20) !!
Idealnie podkręca, pogrubia, nie skleja, jest bardzo trwały, świetnie pokrywa rzęsy, nadaje im gębie, a przede wszystkim- jak dla mnie- nie podrażnia okolic oczu, a rzęski nie wypadają !! (ewentualnie b. sporadycznie, ale to cecha ogóle rzęs- w końcu to też swojego rodzaju włosy :D).

Jest przeprzeprzecudowny!
POLECAM WSZYSTKIM!! :D

jedyny minus to cena...ale warto, a jak się dobrze poszuka, można znaleźć duuzo taniej..:)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Lubie

Nie jest to tusz dajacy spektakularne efekty, raczej b. dobra maskara do codziennego uzytku:
+ sprawia, ze rzesy sa wyraziste, leciutko pogrubione, ale pozostaja naturalne,
+ ma rzadka konsystencje, ktora ja akurat lubie; sprawdza sie na co dzien przy moich dlugich rzesach (moge je starannie wytuszowac nie uzyskujac efektu drag queen:)),
+ kolor - gleboki, lsniacy odcien czerni,
+ nie skleja rzes, nie tworzy owadzich nozek, nie osypuje sie w trakcie dnia, nie rozmazuje,
+ nie drazni oczu, zmywa sie bezproblemowo

Jest to dobry tusz, jednak zwolenniczki porzadnego pogrubienia, wydluzania lub teatralnego efektu powinny poszukac gdzie indziej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

wspaniale pogrubia

Dostałam w prezencie i wpadłam w spory zachwyt. Mam rzęsy średniej długości i do tego cienkie. Tusz ma dobrą konsystencję i dobrą szczoteczkę, nieuciążliwy w aplikacji. Bardzo ładnie pogrubia, nie osypuje się. Daje ładny efekt bez sztuczności. Nie podkręca rzęs, ale producent tego przecież nie obiecuje. Polecam z czystym sumieniem.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Bardzo dobra

Jestem zadowolona z tej maskary - nie tworzy grudek, nie rozmazuje się nawet po całym dniu. Bardzo dobrze się rozprowadza na rzęsach. Ma zupełnie inną konsystencję niż tusze Maybelline czy Rimmel i jest dużo trwalsza od nich. Daje naturalny efekt, co może niektórym nie wystarczać.
Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ nigdy nie kupuję 2 razy tej samej maskary. Ciągle próbuję czegoś nowego.

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Naturalny efekt

Tusz daje naturalny efekt, jednak rzęsy wyglądają bardzo ładnie. Lekko pogrubia i wydłuża. Nie osypuje się, nie tworzy grudek. Jest bardzo wydajny! Wystarczył mi na ok 4 miesiące użytkowania ! Nie wysycha. Jedyną wadą, jak dla mnie, oprócz zbyt naturalnego efektu jest to, że gdy tusz dostanie się do oka np. podczas płaczu, strasznie je podrażnia i oko bardzo piecze.

efekt niepomalowanych rzęs:/

Tusz jak dla mnie beznadziejny. Nie należy do najtańszych, a efekty są zaskakujące! A raczej brak efektów. Tusz jest strasznie rzadki, a szczoteczka nie ułatwia nakładania. Efekt-opłakany.
Pierwsza warstwa-nic, druga warstwa-nic, trzecia warstwa-4 cienkie rzęsy, sklejone, mało widoczne.
Dla mnie chyba najgorszy tusz od niepamiętnych czasem. Nawet tusze miss sporty wspominam nieporównie lepiej, a cena też nieporównywalna....

Używam tego produktu od: m-c prób

średni

Kupiłam ten tusz zachęcona faktem, że kosmetyki Clinique są bezzapachowe i antyalergiczne (mam wrażliwe spojówki, często reagujące zaczerwienieniem i pieczeniem, dodatkowo nosze soczewki kontaktowe).

Tusz daje dość naturalny efekt, który przyznam szczerze na początku trochę mnie rozczarował, spodziewałam się bowiem mocniejszego podkreślenia, ale może jest to kwestią raczej koloru (mam brązowy) niż faktycznych właściwości tuszu.

Szczoteczka jest w sam raz - bardzo przyjemnie się go nakłada.
Ładnie podkreśla rzęsy - lekko pogrubia i wydłuża, ładnie rozdziela.
Plusem jest to, że łatwo się zmywa.
Niestety nie jest zbyt trwały, gdy już podeschnie, po kilku miesiącach używania zaczyna tworzyć plamy pod okiem, co nie jest zbyt porządanym zjawiskiem... Szkoda, bo to obniża mu notę.