Essence, Kajal Pencil

Essence, Kajal Pencil

Klasyczny ołówek do powiek, który pozwala na rysunek precyzyjnej, trwałej kreski. Dostepny w 6 kolorach.

słaba trwałość

Kupiłam biały odcień na linię wodną, ale niestety nie nadaje się, gdyż znika po jakiejś godzinie :/ Kredka jest bardzo miękka i wygodnie się ją nakłada, ale co z tego skoro trwałość jest okropna. Najgorsze jest to że schodzi bardzo nierównomiernie i np. na jednym oku jest widoczna, a z drugiego starła się całkowicie.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: zero

Nie spełnia oczekiwań...

Wybrałam odcień 04 White. Kredka posiada przyjemną, kremową konsystencję, nie łamie się, jest łatwa do zatemperowania. Biel jest niezwykle intensywna, wręcz sztuczna, z pewnością nie nadaje się do dyskretnego makijażu dziennego.

Ilość zużytych opakowań: 1: 04 White

Jestem na tak ;)

Oceniam kolorek biały i czarny. Kredka przyjemna w użytkowaniu o kremowej konsystencji. Niestety cena adekwatna do jakości, na linii wodnej utrzymuje się kilka godzin, zaś na powiece górne (moja jest tłusta) bardzo szybko się rozmazuje. Na szczęście cena jest niska, więc warto się skusić. ;) Kredka dostępna jest w każdej Naturze i Hebe.

Ilość zużytych opakowań: dwe

spoko

Mam białą, używam czasem do kącików oczu. Jest miękka, ładnie się rozprowadza, bardzo wydajna, cena super. Kiepsko z trwałością, dość szybko się ściera.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

najgorsza ...

Jeszcze nigdy w życiu nie miałam tak beznadziejnej kredki do oczu ...

Od bardzo dawna poszukuję idealnej czarnej kredki na linię wodną . Niestety ta kredka okazała się totalnym bublem . Zupełnie nie nadaje się na linię wodną , ponieważ nawet jeśli nałożę jej baardzo dużo , to i tak nic nie widać . Po wielu próbach stwierdziłam , że po prostu nie nadaje się na linię wodną i użyłam jej na powiece .

PLUSY :

* cena

MINUSY :

* słabo napigmentowana
* szybko się zużywa
* trwałość
* brak temperówki
* rozmazuje się
* ciągle się łamie

dobra kredka

Odcień: 15 "behind the scenes" (szary).

Aplikacja: miękko się rozprowadza, nie rozmazuje, można stopniować intensywność, za drugą linią można już uzyskać ostateczny, mocno grafitowy efekt.

Kolor: grafitowy, z lekkim połyskiem, wyraźny.

Trwałość: nakładam na korektor pod oczy, przy dolnej linii rzęs, utrzymuje się cały dzień, po kilku godzinach lekko blednie, ale nadal jest dobrze widoczna.

Troche nie wydajna

Posiadam brązowy odcień, kredki używam do brwi, świetnie się sprawdza.

Kolor jest intensywny, kredka jest miękka, nie trzeba jej mocno przyciskać.

Duzym minusem jest jej nie wydajność,ale brwi maluje nizbyt często więc wybaczam jej to.

W upały kredka w kosmetyczce potrafi się rozpuszczać.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: jedno wciąż

Taka sobie

Kupiłam ją z ciekawości i zaufania do marki. Myślę, że za taką cenę można wykupić wszystkie :) Ja posiadam kolor 01 black

Plusy:
+ cena
+ kolor
+ łatwość w użyciu

Minusy:
- trwałość

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 cała kredka

Średnie.

+ Cena.
+ Intensywność koloru - posiadam wersję czarną.
+ Miękkość i łatwość w narysowaniu kreski.
+ Wydajność - blisko rok stosowania!

- Kredka jest strasznie nietrwała. Po kilku godzinach znika lub rozmazuje się.

Nie jest moim faworytem, ale nie narzekałam podczas stosowania niej.

Używam tego produktu od: lato 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Całkiem niezła

Do zakupu tych kredek zachęciła mnie ich niska cena. Posiadam dwa kolory: 01 Black oraz 04 White. Czarną zazwyczaj zaznaczam cienką linię przy rzęsach, ale do typowych kresek wolę używać eyelinera. Natomiast biała świetnie sprawdza się u mnie w wewnętrznym kąciku oka zarówno jak i na linii wodnej.

Plusy:
- konsystencja (są miękkie i bez problemu ładnie się rozprowadzają zarówno na powiece jak i na linii wodnej)
- wydajność (używam ich prawie codziennie od 4 miesięcy, a kredki są zużyte może w 1/3 ich długości)
- pigmentacja
- niska cena

Minusy:
- trwałość (po kilku godzinach się ścierają, lub zupełnie znikają z powiek)
- brak temperówki

Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

Produkt wart swojej ceny

Posiadam tę kredkę w kolorze białym i jestem zadowolona z produktu. Kupiłam ją za około 3 zł na przecenie
+ niska cena
+ ładne kolory
+ miękka
- łatwo się zciera
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

świetna, ale pewna ogromna wada ją całkowicie dyskwalifikuje

Zalety:
+ kolor - odcień 22 Taupe Me! to piękny, prawdziwy szarobrązowy chłodny taupe dobry dla każdego koloru tęczówki, idealny dla chłodnych jasnych typów urody - blondynek i szatynek, myślę, że i brunetki (choć raczej nie te kruczoczarne) byłyby bardzo z tego koloru zadowolone; jest cudowny, uniwersalny i bardzo naturalny, nie fioletowy jak Color Tattoo, nie rudy jak większość kredek do brwi
+ konsystencja - idealna twardość sztyftu: nie rani powieki ani nie maśli się po niej, kolor zostaje na skórze, a sztyft jest nadal dość ostry
+ wielozadaniowość - kreska, smokey i brwi zrobione za pomocą jednego produktu :)
+ trwałość - zdarza się, że mam problemy z jej zmyciem
+ cena - 5 zł!
+ opakowanie - estetyczna oprawka w kolorze sztyftu, bez wiochy
+ dostępność - wiadomo, jak to z Essence\'em jest, ale te kredkę widzę zawsze na każdym stoisku marki

Wada - jedna, ale olbrzymia:
- NIE DA SIĘ TEGO SZITU ZATEMPEROWAĆ - jeśli sztyft się Wam stępi, od razu możecie kredkę wyrzucić, chyba że lubicie temperowanie do samego końca bez nadziei na zaostrzenie i jesteście gotowe na to, że zostaniecie z dwucentymetrowym ogryzkiem o końcówce równie tępej jak przez rozpoczęciem strugania :mad:

Za 5 zł macie ~2 tygodnie używania świetnej kredki. Może to mało, może dużo, jednak świadomość, że 95% produktu się zmarnowało, wkurza mnie niezależnie od jego ceny. Czuję się oszukana i bardzo NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: marzec 2014