Essence, Pure Mineral Powder Make - Up (Mineralny puder sypki)

Essence, Pure Mineral Powder Make - Up (Mineralny puder sypki)

Delikatny jak puder, kryjący jak podkład. Długotrwały mineralny puder sypki zawiera 100% minerałów, zaś pozbawiony jest konserwantów i zapachu.Dostępny w 3 odcieniach: 01 `Soft ivory`, 02 `Soft beige` oraz 03 `Soft honey`.

za ciemne kolory

mimo że puder sam w sobie jest bardzo ok, to jednak kolory ma za ciemne... gdyby nie to, na pewno stałby się moim ulubieńcem. Nawet odcień 01 wygląda na mojej twarzy jak brązowa plama :(
a nie patrząc na odcień - opakowanie bardzo ładne i poręczne, malutkie. Puder kryje niedoskonałości twarzy (wypróbowane na mnie i koleżance o ciemniejszej cerze, do której pewnie niedługo trafi :D) Na buzi wygląda super - aksamitny i naturalny. Cena też super.

tylko gdyby nie ten kolor! bledziuchy mogą sobie na niego pozwolić tylko latem, na opaloną skórę ale do lata daleko :(

Używam tego produktu od: tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam jedno

ratunku, świeci się

Kupiłam dwa odcienie 01 i 03. Mam tłustą cerę, liczyłam więc na zmatowienie lub przynajmniej neutralność w tej kwestii, ale ten puder ma taką dziwną własciwość , ze skóra zaczyna mi sie po nim szybko błyszczeć i przetłuszczać. Pojecia nie mam o co chodzi. Nie ma w nim żadnych drobinek, producent deklaruje ze produkt jest w 100% mineralny ale to chyba nie jest prawdą. Pół godziny po przypudrowaniu twarz zaczyna się swiecić i w ciągu dnia bez przerwy musiałam ją matowić. Na opakowaniu nie ma skłau pudru. Uwazam ,ze tylko włąscicielki suchej cery będą z niego zadowolone.

A teraz plusy:
- drobniutki, niewidoczny na twarzy, kolory piękne i naturalne,
- swietnie kryje niedoskonałosci cery,
- nawet wieczorem, po kilku poprawkach nie tworzył maski na twarzy,
- taniutki, niecałe 10 zł za pudełeczko a przy tym bardzo wydajny.

Gdyby nie to koszmarne swiecenie dałabym mu 5 gwiazdek. Nawet wymieszanie tego pudru ze skrobią nie wyelimonowało błysku.

Używam tego produktu od: klika dni
Ilość zużytych opakowań: napoczęte dwa

super

bardzo dobry puder świetnie matuje skórę nie ma żadnego zapachu nie zatyka porów i nie podkreśla suchy miejsc jedyny minus to bardzo małe opakowanie z którego ciężko nabierać produkt dużym pędzlem

Używam tego produktu od:tygodnia