Oeparol, V, Wazelina wiesiołkowa

Oeparol, V, Wazelina wiesiołkowa

Wazelina Oeparol V tworzy na powierzchni skóry trwały film ochronny.
Dzięki zawartości oleju z nasion wiesiołka natłuszcza skórę, chroniąc ją przed niekorzystnym działaniem wiatru, mrozu, wilgoci, słońca itp.

Cena: ok. 4zł / 28g
/e/

kocham

Normalnie jestem zakochana. Nie mogę bez niej żyć. Uzależniłam się od cudownego, kwiatowego, słodkiego zapachu, od zbitej konsystencji, i od standardowych właściwości pielęgnacyjnych - stosuję nawet na łokcie czy też suche ręce, blizny.

Ech. Cudo.

kochanie moje :)

Cudowna wazelinka o pienym zapachu jakiegoś wiosennego kwiatka (pierwiosnek?). Nic tak nie regeneruje ust na noc, zmiekcza, nawilża, natłuszcza-pomadka tego nie zrobi, bo nie nałożę jej tyle, poza tym konsystencja inna. Do twarzy spokojnie też się nadaje, i w zasadzie do kazdej wysuszonej czy podrażnionej skóry (trafiała nawet na łokcie...). Skuteczna, wydajna, miła w uzyciu (zapach!), niedroga-jakoś nie chcę próbować innej:D

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: duzo