KWC LogobyWIZAŻ logo
Mydła, pasty i żele do mycia twarzy

Sensai Silky Purifying, Mud Soap Wash & Mask

Kupi ponownie: 85% osób
    mariolka74
    11 sierpnia 2021 o 22:48
    Mój Ci ON na zawsze♡
    Mam cerę mieszaną z błyskiem w strefie T i uważam, że jest to preparat przeznaczony głównie dla takich cer jak moja. Mydło/maskę do oczyszczania twarzy Sensai otrzymałam jakiś czas temu jako dodatek do zakupów w Douglasie. Produkty, które zakupiłam nie oczarowały mnie tak jak to mydełko :) Używam jej około dwa miesiące, dwa razy w tygodniu a stan mojej cery bardzo się poprawił. Jest promienna, wygładzona i jakoś przestały pojawiać się na niej przykre niespodzianki... Mydełka używam wyłącznie jako środka do zmywania resztek makijażu. Najpierw wacikiem nasączonym płynem micelarnym zmywam dokładnie oczy i ich okolice, potem przemywam resztę twarzy i szyi. Nastepnie, nakładam punktowo na twarz mydełko/maskę i mokrymi dłońmi robię masaż twarzy. Uwielbiam nałożyć mydełko na szczoteczkę soniczną do oczyszczania twarzy. Jej działanie jest wówczas najlepsze, pory zwężone a cera oczyszczona na maksa. Wydajność jest fenomenalna. Wystarczy odrobina wielkości połowy ziarnka grochu, aby oczyścić całą twarz. Produkt podczas mycia pieni się aksamitną pianką, która jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki oczyszcza i wygładza buźkę :) Po każdym użyciu gładzę się po twarzy aby nacieszyć się tą magią... Stosowałam już do mojej 47-letniej cery różne żele, maski, mydełka i inne mazidła, ale takiego oczyszczenia z efektem WOW nie zrobił żaden z poprzedników. Mydło/maska od Sensai jest warta każdej złotówki. Stosuję dopiero dwa miesiące a dostałam już tyle komplementów co do stanu mojej skóry co przez całe życie ;) Sami zatem oceńcie, czy warto zainwestować w ten produkt. A mówili, że to szare mydło... Nie dodali, że czarodziejskie ;)
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Inna drogeria

7 osób uznało tą opinię za pomocną
    agi1234
    19 września 2015 o 16:40
    3 / 5
    Troszkę rozczarował
    Kończę drugie opakowanie, przy pierwszym stosowałam jako maskę i czyścik, teraz tylko do mycia twarzy. Faktycznie produkt mega wydajny, jak każdy Kanebo! Dobrze pełni swoją funkcję do zmywania, nawet tak bardzo nie ściąga, zapach neutralny. Trudno wycisnąć go z tuby już pod koniec . Dobrze się pieni i wymaga dużej ilości wody do spłukania. Niestety przy dłużsym stosowaniu strasznie wysuszył mi okolice ust oraz same wargi. Nie mogłam doprowadzić ich do stanu normalności. Kiedy stosowałam jako maseczkę niestety nie zauważyłam efektów ściągania porów czy oczyszczenia zaskórników itp. Za taką cenę chyba nie warto. Używam tego produktu od: 2 lata Ilość zużytych opakowań: dwa

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    magda_kokos
    23 lutego 2021 o 13:43
    2 w 1
    ten kosmetyk jest dla mnie w bardzo wysokiej czołówce. Można stosować go na dwa sposoby. Albo jako mydełko do mycia twarzy albo nałożone grubszą warstwą jako maska oczyszczająca. Super chłonie sebum i zanieczyszczenia przy jednoczesnym nawilżeniu skóry. Pozostawia ją miękką i komfortową. NIe zawiera substancji oleistych. Bardzo wydajny. Starcza na minimum parę miesięcy (minimum3) przy codziennym uzytkowaniu. Rewelacyjny produkt.
    Zalety:
    • zawartość jedwabiu
    • działa detoksykująco
    • wygładza
    • wchłania sebum jak gąbka
    • wydajność
    • piękny zapach
    Wady:
    • cena
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    trooszku
    18 lutego 2021 o 14:54
    5 / 5
    Mydełko jest rewelacyjne i bardzo wydajne. Aktualnie już mi się skończyło, ale nie wyobrażam sobie nie kupić go ponownie. Buzia po nim jest oczyszczona, delikatna i przepięknie rozpromieniona. Polecam każdemu, na prawdę warto spróbować.
    Zalety:
    • wydajny, delikatny nie mączący zapach
    Wady:
    • cena
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    judyska87
    25 stycznia 2021 o 14:24
    coś wspaniałego
    kupiłam miniaturę, świetne mydło bardzo wydajne, świetny zapach, i efekt dla mojej suchej skóry. Nic nie ściąga nie szczypie, nie wysusza. Uwielbiam i na pewno kupie pelnowymiarowy produkt.
    Zalety:
    • zapach, konsystencja, wydajność, efekt
    Wady:
    • cena
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania