For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

For Your Beauty, Pędzel do pudru Premium (stara wersja)

Pędzel do pudru z delikatnego, naturalnego włosia. Idealny do pudru sypkiego oraz do pudru prasowanego, w komplecie z etui do przechowywania i ochrony. Długość pędzla wynosi 21 cm.

super !

pędzel jest rewelacyjny nie mam zadnych zastrzeżeń. wykonany jest z naturalnego włosia a kupiłam go w promocji za 14zl wart jest swojej ceny. doskonale rozprowadza puder na twarzy nie pyli i nie gubi włosków polecam.

dobry

Pędzla używam jakieś 2 miesiące głównie do nakładania pudru sypkiego. Sprawuje się dobrze, nabiera odpowiednią ilość kosmetyku, nie pyli na wszystkie strony, nie drapie skóry. Podczas prania a także po nim nie gubi włosków. Dotychczas nie zgubił chyba żadnego.
Jest estetycznie wykonany, dobrze wyprofilowany, mam nadzieję, że długo będzie mi służył.

Używam tego produktu od:2 mies

szybko się niszczy

Początkowo byłam zadowolona, bo za niewielką cenę nabyłam naprawdę fajny pędzel. Po pewnym czasie jednak zrozumiałam skąd jego "konkurencyjna cena". Włosie wypada na potęgę niejednokrotnie zostawiające je na buzi. Za to wielki minus, bo lubię gdy akcesoria pomagają mi wykonać makijaż, a nie są jedną z głównych przeszkód.Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Milusi początek dnia..

zapewnia mi właśnie ten pędzel. Przyjemnie "omiata" się nim buzię, a swoje zadanie spełnia bardzo dobrze - nabiera odpowiednią ilość pudru i dobrze go rozprowadza.
Jest dobrze ścięty, jednak przeszkadza mi jego długa rączka. Na razie jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem, jak będzie sprawował się po kąpieli. Do tej pory stracił może jeden włosek :)

Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo nie zamierzam długo się z nim rozstawać.

Bardzo dobry pędzel

Podobnie jak pędzelek do różu także ten do pudru bardzo mi się spodobał :-)
Nie jest ani za twardy ani za miękki, dzięki czemu łatwo nabiera puder i ładnie rozprowadza go po twarzy.
Ma elegancki wygląd i nie zauważyłam, by wypadało z niego włosie. Jest poręczny w użyciu i wydaje mi się nawet, że puder nałożony za jego pomocą wygląda na twarzy lepiej niż przy użyciu puszka czy innych pędzli, jakich do tej pory używałam ;)
Plusem też jest niska cena.
Jestem na tak i rozważam też zakup jeszcze jednego - do torebki.

drapacz

Uzywam pedzli Inglota do pudru i jak kazde do tej pory naturalne pedzle i Inglot zaczal strasznie liniec. Zapragnelam miec nowy pedzel , ktory wreszcie nie bedzie liniec. Nastawilam sie na cos taniego i wybralam ten pedzel. Poinformowalam mez, ze chce zmalesc go pod choinka i tak sie tez stalo. Moje pierwsze pudrowanie nie przebieglo najlepiej. Pedzel jest strasznym drapaczem. Ma twarde wlosie , ktore jest duz twardsze niz wlosie w pedzlu Inglota. Oczywiscie pudrowalam filtr. W tym przypadku uwazam ten pedzel za porazke. Umylam go i na drugi dzien postanowialm uzyc do zwyklego pudru, ktory uzywam na zmatowiony filtr zeby nadac sobie koloru i ewentualnie pozbyc sie efektu trupcia/pobielenia po filtrze. Przy zwyklym omiataniu twarzy bylo juz lepiej, ale przy steplowaniu/opukiwaniu twarzy... mam traume do dzis.
Do dzisiaj uzywam pedzel w tradycyjny sposob do pudru , ktory nakladam na zmatowiona twarz innym puderm. Do tej pory pedzel stracil moze ze 4 wloski i oby nie stracil wiecej, bo mam dosc liniejacych pedzli, ktore im dluzej eksploatowane( krocej niz rok) tym bardziej linieja. 20 wloskow w ulymwalce i na mojej skorze to czasami wrecz malo, bywa i wiecej zgubionych wlosow z pedzla. Używam tego produktu od:swiat bozego narodzenia 2007

mnie też się spodobał

ten pędzel.To pierwszy mój pędzel z tych tanich, który mnie bardzo pozytywnie zaskoczył. Miłe, delikatne włosie, nie drapie pudru a co ważniejsze mojej twarzy. Dobrze sobie radzi z różnymi pudrami i dobrze nim się te pudry dozuje. Ogólnie jestem z niego zadowolona i nie będę kosztować się na te droższe.

Używam tego produktu od: m-ca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-wszego

niezły

Podobnie jak poprzedniczka, kupiłam ten pędzel z ciekawości, w ciemno:)
Włosie nie jest może tak dobrej jakości, nie tak obfite;) jak w pędzlu XXL Sephory, nie jest też tak mięciutkie jak w tymże pędzlu, ale stosunek jakości do ceny wypada pozytywnie. Szybko schnie po praniu, sporadycznie wypadnie z niego jakiś włosek. Poręczny - choć ma chyba najdłuższą rączkę ze wszystkich moich pędzli. Wygodnie nakłada sie nim zarówno puder sypki jak i prasowany. Podsumowując - niezły pędzelek za niewielkie pieniądze - jestem z niego o wiele bardziej zadowolona niż z pędzelka do powiek z tej samej serii.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Bardzo dobry pędzel

Jak tylko dojrzalam w Rossmannie od razu wpadl w moje rece:D zakup w ciemno ale....bardzo udany!
Miekkie wlosie,dobrze wyprofilowane,swietnie dopasowana raczka.Nabiera odpowiednia ilosc pudru,przyjemna aplikacja:)
Od czasu do czasu traci pojedyncze wloski ale jest to sporadyczne.Dobrze sie pierze i nic nie traci ze swojej delikatnosci po upraniu.
Poki co mam dwa ale mam ochote na jeszcze jeden,glownie dlatego ze mam rozne pudry do ktorych lubie miec osobne pedzle.

Używam tego produktu od:od jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:w uzytku sa 2 sztuki

ok

Jestem bardzo zadowolona z tego pędzla. Jest duży, miękki i posiada dobrze wyprofilowaną rączkę. Poza tym nabiera odpowiednia ilośc pudru, dobrze go rozprowadzając i nie pozostawiając smug. Wloski nie łamią się, czasami gubi parę włosków i zastanawiam się na jak długo mi wystarczy. Po wymyciu szamponem jest jak nowy :) Dodatkowym plusem jest dość niska cena (w porównaniu z pędzlami innych marek). Polecam i pozdrawiam :)