Manhattan, Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie)

Manhattan, Compact Cream Make Up (Podkład w kompakcie)

Dobrze kryje zapewniając jedwabiste i gładkie wykończenie. Zawiera olejek jojoba oraz filtry UVA i UVB. Dostępny w 5 kolorach.

Jeden z lepszych:)

Pozwolicie moje drogie,że nieco podratuję opinię o tym kosmetyku;) Skusiłam się na ten podkład ze względu na cenę,konsystencję(kompakt) i bardzo ładny najjaśniejszy odcień.
Ponieważ jestem zwolenniczką nakładania podkładu palcami,odpuściłam sobie gąbeczkę która moim zdaniem do tego kompaktu jest nie przydatna. Może się on wydawać nieco suchy,jak puder,jednak po delikatnym masowaniu kompaktu palcami jego konsystencja staje się przyjemnie kremowa. Wklepując w twarz cienką warstwę nie zauważyłam by wyglądał sztucznie. Osobiście mam skórę mieszaną z niedoskonałościami,podkład jest lekki,naturalnie kryjący i daje ładne pudrowe wykończenie.
Polecam;)Używam tego produktu od: 1 miesiąca

kompletna pomylka

Co to ma wlasciwie byc?Mialam juz duzo kompaktow,np z Max Factor,nivea czy Astor ale to przebija wszystko na glowe!Jak sama nazwa wskazuje- Compact Cream Make-Up powinien miec kremowa konsystencje w miare taka zeby dalo to sie na buzi rozsmarowac.Ale konsystencja tego jest jak kamien-doslownie,tego czegos sie nie da rozsmarowac bo jest tak twarde!Gabeczka po trzech uzyciach nadawala sie do wyrzucenia,o reszcie nie wspomne!Ledwo co nanioslam troche tego czegos na twarz palcami(!!!!)to zaczelo sie osypywac jak tynk ze sciany-czegos podobnego jeszcze nie przezylam-klapa na calej linii.Nie widze sensu uzywania czegos,czego nie mozna w prosty sposob rozsmarowac,bo to mija sie z celem.Najprosciej odradzam stosowania tego "specyfiku",szkoda waszych pieniedzy.Za te cene mozna juz znalezc lepszy kompakt.

Używam tego produktu od:kilka razy i lezy sobie w smietniku

Przyzwoity compact

Jako ze cenie sobie wygode i czas stosuje compacty..
Przyznac musze ze to powyzszy jest przyzwoity, bardzo trwaly, swietnie matuje, niezle tez sie aplikuje...plus za poreczna szufladke na gabeczke.

Jednak jest nieco zbyt suchy...ale tylko ten minus dostrzegam

Używam tego produktu od:1 miesiac

Całkiem przyzwoity kompakt

był to jeden z moich pierwszych kompaktów [poza śmierdzącym i prędko psującym się caroline] świetnie kryjący, gęsty, poza tym samo nakładanie bardzo wygodne, można zabrać w kieszeń i poprawiać makijaż w każdym miejscu, potem miałam kompakt z revlonu, sama nie wiem, który lepszy... oba polecam :D

Używam tego produktu od:2003 r
Ilość zużytych opakowań:jedno

masakra

Coś strasznego!!! produkt ciężko rozsmarować... jest mega widoczny na twarzy... efekt maski :( po kilku próbach jego nałożenia oddałam siostrze,ale i ona nie była zadowolona... lepiej naprawdę się 3 razy zastanowić zanim się to coś kupi...

Używam tego produktu kilka razy
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

dobry

Używalam ten podkład bardzo dawno temu Bo nie zabardzo znałam się na kosmetykach Teraz używam innych podkładów Ale ten wspominam bardzo dobrze Dobrze się rozprowadzał nie robił maski ałe nie długo się trzymał trzeba było robić poprawki ale za taką cenę można sobie pozwolić Raczej do niego nie wrócę chociaż nic nie wiadomo

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

dobry!

To najlepszy kompakt jakiego używałam!

Co prawda kolorów do wyboru tylko kilka i w drogerii nie spotkałam więcej niż 3,ale podkład ma dużo zalet:

na twarzy nie ciemnieje i jest beżowy,a nie pomarańcza (używałam sable)
ładnie kryje
wydajny-ja używam go oszczędnie i przy okazjonalnym stosowaniu(wtedy gdy jest co przykryć) starcza na długo
cena do przeżycia-jeden z tańszych kompaktów

Używam tego produktu od:kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:kilka

bez zastrzeżeń

Zakupiłam jakiś czas temu i nie mam w zasadzie żadnych zastrzeżeń. Stosuję na sucho, nakładając dołączoną gąbeczką. Kryje tyle ile lubię, bez efektu maski, a jednak pokrywając drobne niedoskonałości,nie lepiej od korektora. Na trwałość też nie mogę narzekać, a poręczne opakowanie pozwala na dokonanie poprawek w ciągu dnia.
Nie jest zbyt wydajny, po kilku tygodniach stosowania widać dno. Co przy nakładaniu go suchą gąbeczką nie powinno się stać aż tak szybko.
W zasadzie mam tylko jedno "ale" GĄBECZKA jest takiej jakości, że po użytkowaniu jej przez pierwszy tydzień nadawała się tylko do wyrzucenia. Całe szczęście, że można dokupić osobno.
Reasumując, jeśli nie znajdę niczego lepszego w tej kategorii z przyjemnością pozostanę wierna temu wyrobowi.

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze