Miss Sporty, So Clear, Anti - Bacterial Face Powder (Puder prasowany antybakteryjny) (nstara wersja)

Łączy w sobie 4 sposoby na czystą i zdrowo wyglądającą skórę, aż do 7 godzin.
- pochłania nadmiar sebum, aby zapewnić matowe wykończenie,
- pomaga rozświetlić skórę i zminimalizować widoczność niedoskonałości,
- zawiera naturalne substancje wygładzające znane z właściwości nawilżających,
- kompleks minerałów zwiększa ochronę przed świeceniem.
Aby skóra była nieskazitelna i wyglądała zdrowo. Bezolejowy skład.
Produkt testowany dermatologicznie. Przeznaczony dla młodej skóry.

Cena: 13zł / 11g
/e/

Uwielbiam!

Fajny, dobry i tani :) Nie zapych porów, dobrze matuje, ma ładny delikatny zapach, nie tworzy efektu maski i ma jasne kolory dzięki którym wyrównuje się dobrze koloryt :)

Na upartego...

Może zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej.

+cena
+kolor (001 jest naprawdę jasny)
+współgra z podkładem z tej samej firmy

-nie kryje
-matuje na max. 2h
-podkreśla suche skórki
-spływa, w związku z czym trzeba robić częste poprawki
-gąbeczka do wywalenia
-pod koniec kruszy się, rozsypuje w torebce

+/- nie zauważyłam żadnego wpływu na stan cery - ni pozytywnego (a taki zapewniał producent), ni negatywnego

Generalnie puder się nada, jeżeli nie oczekujemy od niego NICZEGO i mamy czas latać do łazienki na poprawki :)

Dobry+

Plusy:
+ matuje
+ fajnie utrwala makijaż
+ dobre pudeleczko
+ wydajny

Minusy:
- po 2 godzinach trzeba użyć Bibulek matujacych bo cera sie świeci
- KRUSZY SIE NIEMIŁOSIERNIE
- gabeczka do D... , ja nakładem pędzlem i jest ok <3

Za 12 zł w Super Pharm mamy całkiem niezły produkt, nie oczekujmy cudów ale tego nie mozna sie spodziewać nawet po najdroższych apteczbych kosmetykami ktore czesto były gorsze niż to, wiem z własnego doświadczenia :)

Używam tego produktu od: 3 mies
Ilość zużytych opakowań: Dwa

odradzam

plusy
*bardzo jasny odcień, bo ciężko mi znaleźć właśnie taki pasujący do mojej karnacji
*cena
*pudełeczko z lusterkiem

minusy
*wysusza, przez co pojawia mi się więcej zmian trądzikowych
* nie jest wydajny
*tragiczna gąbeczka (zaczęłam używać swojej)
* mam cerę tłustą i na pewno jej nie matuje..
*podkreśla każdą suchą skórkę
*bardziej sprzyja wypryskom, niżeli im zapobiega

tak ;)

Do tej pory najlepszy puder jaki miałam :)

Kupiłam, bo cena kusiła (10,99 zł w Rossmanie), a stwierdziłam, że w moim wieku nie potrzebuję nie wiadomo jak drogich kosmetyków.
Jestem z niego zadowolona, idealnie stapia się z moją jaśniutką buzią, jest naprawdę jasny. Dosyć dobrze kryje krostki, matuje, nie tworzy efektu maski. Sprawdza się nawet bez fluidu, oczywiście wszystko zależy od rodzaju cery.
Pół gwiazdki odejmuję, ponieważ szybko się kończy. Przy codziennym makijażu mi wystarcza na ok. 2 miesiące.

Ogólnie jak najbardziej na plus - polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie dla mnie

Zdecydowanie nie polecam, chyba pod żadnym warunkiem. Do zakupu tego pudru skłoniło mnie chyba tylko to, że jest (niby) antybakteryjny. W sumie nie spodziewałam się niczego cudownego w tej cenie ale i tak jestem rozczarowana.
PLUSY:
+cena,
+dostępny naprawdę transparentny odcień,
MINUSY:
- beznadziejnie się nakłada - tworzy plamy i efekt mąki na twarzy,
- skóra błyszczy się już po godzinie, a w przypadku poprawki twarz wygląda już tragicznie,
- podkreśla suche skórki,
- nie współgra z podkładem,

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chyba jedyny do jasnej karnacji

Nie jest idealny, ale lepszego nie znalazłam.

Plusy:
+ bardzo jasny kolor - idealny do mojej karnacji(każdy inny puder był dla mnie zbyt ciemny)
+ lusterko
+ tuszuje drobne niedoskonałości
+ matuje

Minusy:
- mało wydajny
- ma tendencje do kruszenia się

bardzo dobry

Puder kupiłam w Rossamnnie, za cenę 6,59 po promacji. Puder którego używałam dotychczas był już na wykończeniu i powoli rozglądałam się za nowym. W ręce wpadł mi ten i odziwo skuszona promocją nie mogłam przejść obok niego obojętnie. Z racji tego, iż mam dość jasną cerę wybrałam dla siebie kolor: 001 Transparent.

Plusy:

*wygodnie opakowanie z lusterkiem
*kolor bardzo jasny, nada się dla bladolicych ;)
*cera po użyciu jest gładka i matowa
*bardzo wydajny, wystraczy na kilka miesięcy codziennego użytkowania
*ładnie współgra z korektorem z tej samej serii

Minusy:

*gąbeczka jest do kitu, nie używam jej - wolę pędzlem nakładać puder
*średnio zakrywa niedoskonałości czy przebarwienia, zresztą od tego i tak są korektory
*co do działania antybakteryjnego nie zauważyłam aby w jakikolwiek sposób działał na moje co raz wypadające krostki

Mimo wszystko jak najbardziej polecam ten puder, ze względu na kolor kupię go jeszcze nie raz ;)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

za taką cenę świetny

Mój pierwszy puder prasowany.
Jestem bardzo zadowolona, gdyż przy mojej bladej cerze koloryt skóry jest super; nie ma efektu maski czy koloru pomarańczy :). Bardzo dobrze matuje świecącą się skórę, nie podrażnia, pieknie wygładza, maskuje zaczerwienienia i wągry. Jedyny minus to ilość, niestety wystarcza na nie więcej niż miesiąc przy codziennym użytku. Plus to też wygodne lusterko :)

Używam tego produktu od: około 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Jeśli ktoś potrzebuje godzinnego matu

Był to mój pierwszy puder, zakupiony za jakieś 10zł. Jeżeli ktoś potrzebuje czegoś lekkiego na maks.3h to da radę.
+ wygodne opakowanie z lusterkiem
+ fajny zapach
+ cera jest gładka, pachnąca, matowa, ale naturalna

- jest mało trwały
- podkreśla suche skórki, których mam dużo
- gąbeczka to raczej dla picu
- mało wydajny, przy aplikacji dużo się wysypuje

Nie kupię go ponownie, bo jest mnóstwo lepszych, ale trochę mi zostało, więc używam go w domu, kiedy nie muszę dobrze wyglądać, ale strach spojrzeć w lustro :) Jak na tę cenę jest ok, może innej nastolatce z mniejszymi problemami podpasuje.

Za taką cenę - rewelacja, ale...

Za cenę niską, jak za puder, produkt jest zadowalający. Skóra jest przyjemnie wygładzona, nie świeci się, a przy tym mat nie jest &quot;chamski&quot; i nie tworzy efektu maski, wygląd jest bardzo naturalny. Dodatkowo jest bardzo delikatny, przez co tworzą się nowe wypryski, dzięki czemu jest doskonały dla cery problematycznej. Niestety, nie wiem co się stało, puder &quot;odczepił&quot; się od denka i cały pokruszył, co jest dziwne, bo ani nie upadł ani nic, leżał sb grzecznie na półce. Teraz pół opakowania pudru jest do kosza... a szkoda.

Dobry jak za tą cenę

To był mój pierwszy puder :) Używałam odcienia Transparent, pasował do mojej jasnej karnacji, nie miał dużo żółtawych pigmentów.

Matuje na ok. 4-5 godzin (mam cerę mieszaną), potem daje healthy glow i wystarczy lekka poprawka. Trzeba go umiejętnie używać - nałożony w nadmiarze daje efekt mąki.

Nie zapycha, ale pamiętam że na lato był nieco za ciężki i szybciej znikał z twarzy. Pod koniec używania błyskawicznie się pokruszył od mocniejszego naciśnięcia gąbeczką.

Zauważyłam że od jakiegoś czasu jest nieco trudniej dostępny :( ale cena jest niska więc warto trochę poszukać.

Dobry dla początkujących ;)